Мер Берегова занизив вартість оренди ділянки під аквапарк майже на мільйон гривень

Цього тижня працівники обласного УБОЗу перевіряли законність надання в оренду посадовими особами Берегівської міської ради земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які належать міській раді.

Мер Берегова занизив вартість оренди ділянки під аквапарк майже на мільйон гривень

Насамперед цікавила законність передачі  земельної  ділянки під аквапарк. Встановлено,  що чотири роки тому  між міською радою та одним з підприємств міста укладено договір довгострокової оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 14 гектарів по вулиці Мукачівській для будівництва аквапарку.

Згідно з укладеним договором голова Берегівської міської ради одноосібно встановив орендну плату в розмірі 192 тис. 780 грн., замість 1 млн. 62 тис. 550 грн. (згідно з протоколом земельних торгів від 25.11.2008 року). В результаті цього в період з 2008 року по 2012 рік Берегівська міська рада недоотримала орендної плати близько 2 млн. 880 тис. 

12 липня 2012р.

Теги: аквапарк, діялнка, Гайдош

Коментарі

Zoltán 13.07.2012 / 10:13:19
007 думаю прав на 100. Между Берегсасом и Мункачем всего 26 километров. Два аквапарка, два банкрота. Один аквапарк, нормальный прибыль. Особенно для Мункача, где и так сравнительно много туристов, а с аквапарком может перетянуть даже туристов из Венгрии. А выбранная земля, как Пан Баклажан пишет, дейтстивтельно никудышная!

йОк 13.07.2012 / 09:27:51
для 777 ти, що мізкознавець, ун добрі шарить но лим по баксах які мають цому капнути до жеба.

007 12.07.2012 / 17:34:59
http://zakarpattya.net.ua/News/98321-U-Mukachevi-khochut-zbuduvaty-akvapark-za-4-mln-hrn. Звязок думаю всім зрозумілий.

777 12.07.2012 / 12:31:31
Об'єктивно треба визнати, що на відміну від багатьох закарпатських "звезд" І.Гайдош має далеко не середньостатистичні розумові здібності. Хто особисто з ним спілкувався чи обговорював будь-які питання підтвердить це. Миттєво входить в курс справи, чудові аналітичні здібності, швидко засвоює нову інформацію. По-друге він вже стріляний горобець, така груба, "топорна" та прямолінейна поведінка, це не його стиль Тому беріть сумніви, що маючи на руках результати аукціону з визначеною орендною платою, він безпідставно, одноосібно встановив інший розмір орендої плати. Диму без вогню звісно не буває, але наведена в матеріалі фабула справи, явно не відповідає реальному стану речей.

ВІБ не має на сьогодні впливу на УМВС та УБОЗ в тому числі.

Пан Баклажан 12.07.2012 / 12:02:24
Той пустир на околиці міста нікому на хрен не потрібен був роками. Аквапарка на ньому не звели, доходів не було - за що ж платити 2 мільони? Аби ж то так за кожен берегівський пустир по 2 лимони хтось відвалював - то життє б було як сорочинський ярмарок.

Це я справедливости заради.
Очевидно, вирішили Іштвана Ференцовича покошмарити. Тільки не розумію, чому - він же під Регіони ліг, "Яношу Ковачу" заважати не збирається.

ЕРГО: Віктор Іванович сердиться?

НОВИНИ: Кримінал

16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 8
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
» Всі новини