23-річний вихідець з Закарпаття, нападник Юрій Габовда став гравцем "Таврії". Клуб підписав з футболістом контракт строком на 3 роки.

Юрій Габовда відомий своїм скандальним інтерв’ю газеті ФЕСТ, яке він згодом назвав провокацією та фальшивкою. Після того, як головний редактор ФЕСТУ Василь Ільницький повідомив про існування диктофонного запису тієї розмови зь футболістом, сайт UA-Футбол, який опублікував заперечення Габовди, змушений був опублікувати спростування головного редактора ФЕСТу.

Юрій Габовда. Нападник. Народився 6 травня 1989 року в Мукачеві. Громадянство – України. Зріст – 184 сантиметрів, вага – 77 кілограмів. Попередні команди – "Карпати" (Львів) та "Кривбас" (Кривий Ріг).

17:20
/ 2
Спортсмен із Ужгорода став чемпіоном України з дзюдо
23:57
В Ужгороді відбувся футбольний турнір, присвячений п'ятій річниці боїв за Дебальцеве
12:56
Закарпатці вибороли друге місце на міжнародному турнірі зі спортивного бриджу у Словаччині
10:42
У Мукачеві пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат
17:24
В Ужгороді проходять Всеукраїнські змагання з бойового хортингу
16:53
/ 4
До річниці виведення військ з Афганістану в Ужгороді відбувся традиційний турнір із футзалу
02:58
В Іршаві відбувся відкритий Чемпіонат Закарпаття з Годзю-Рю Карате
10:36
У Мукачеві пройде Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
20:29
Чемпіоном Закарпаття з хокею став ХК "Синевир"
00:51
В Ужгороді в пам'ять про бої у Дебальцевому відбудеться футбольний турнір "Кубок воїнів"
03:01
Ужгородка виборола "срібло" чемпіонату України з дзюдо
18:03
У фінальних матчах визначиться чемпіон Закарпаття з хокею
20:37
Переможцями міжнародного хокейного турніру в Ужгороді стали "Закарпатські ведмеді"
17:04
Відкрита першість Закарпатської області з плавання триває цими вихідними в Ужгороді
04:23
У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів
03:58
Закарпатець став бронзовим призером шестиденного ультрамарафону в Афінах
11:25
Спортсменка із Тячівщини стала "бронзовою" призеркою чемпіонату Угорщини з тенісу