В Ужгороді "Украинский выбор" Медведчука агітував за двомовність та подвійне громадянство

Російськомовні листівки проекту Віктора Медведчука «Український вибір» в поштових скриньках ужгородців і біл-борди із рекламою цього утворення на вулицях Ужгорода виявилися не випадковими. Одіозний екс-голова адміністрації колишнього президента Кучми реанімовується в політиці послідовно та цілеспрямовано. Вчора в Ужгороді, у приватній власності "єдиноцентриста" Івана Волошина – комплексі “Унгваръський” відбулося засідання організованого цим громадський рухом "круглого столу".

В Ужгороді "Украинский выбор" Медведчука агітував за двомовність та подвійне громадянство

Саме з Ужгорода, кажуть організатори, розпочалося "медведчуківське" обговорення Проекту змін в Конституції України.

Суть того, про що говорилося на цьому цікавому збіговиську, була пуста, штучна та мертвонароджена, як і все, за що береться Медведчук. На тлі боротьби українців проти "мовного" закону "потішили", хіба, тези "партійного" маніфесту про пріоритетні для руху двомовність і друге громадянство, які недвозначно прозраджують проросійську орієнтацію цього політдітища кума російського президента. Візуально завершували цю композицію розставлені на столі прапорці з російськомовним надписом "Украинский выбор" та його емблемою, виконаною в кольорах російського триколора, а також знайомі закарпатцям із відкинутого ними минулого обличчя і прізвища. Модераторами "круглого столу" стали екс-заступник голови Закарпатської облдержадміністрації в часи Івана Різака Мирослав Опачко та депутат Мукачівської міської ради Іван Чубірко. За столом сиділи ряд інших осіб з "СДПУ(о)шним" минулим, не засуджений останній перший секретар Закарпатського обкому КПУ (ще "радянської") Михайло Волощук та засуджений "православний русин" Димитрій Сидор. Слід так розуміти, незабаром в цій галереї намалюється і до болю знайоме обличчя вже не судженого Івана Різака, який хоч і відкидає можливість свого повернення на Закарпаття та політику, однак навряд чи відмовить, якщо "партія" накаже.

07 липня 2012р.

Теги: Медведчук, Опачко

Коментарі

мукачево *** 2012-07-16 / 01:09:16

Хамство. Вчіться спілкуватись цивілізовано. Коментар видалено. Адмін

місцевий 2012-07-15 / 19:28:37
Я не знаю, що там монтують на Мосфільмі. Але у десь у нас монтують ноутриллери "Рапавий -2", "Циган-2", "Брати-3". А ще у цьому році знову стає популярний шлягер "Разом у нас багато, і за це нас не подолати"

кінокритик 2012-07-15 / 15:48:46
2місцевий 2012-07-15 / 10:13:52

Та ви шо! Когось там наскоро гальванізували з потойбічного світу? І тепер для потреб лохторату блокбастер на "Мосфільмі" монтують: "Мумія повертаєься", "Аґент впливу", "Князь тьми", чи як він має називатися?
Навряд чи цей сіквел матиме успіх. Як і ті попередні провальні політичні серіали, що їх у Москві для українців поназнімали.

місцевий 2012-07-15 / 10:13:52
Молодці хлопці, одним своїм зібранням привели в шок балогівців.

психіатр 2012-07-14 / 18:32:54
Не треба боятися колего, латентне рано чи пізно стане явним.
Якщо будете займатися неврологічною практикою, і не тривожити коментаторів, все буде для вас нормально. Адже це мої паціенти можу вас запевнити.

невропатолог-практик 2012-07-14 / 16:54:22
2психіатр 2012-07-14 / 16:41:44
...колего не називайте мене любий...

Щось у вас латентне, скажу вам. Але не страшно.

психіатр 2012-07-14 / 16:41:44
для невропатололога.
Ви колего не називайте мене любий, бо ставлю вас до відома - я традиційної орієнтації. Тому любіть або дружину або любих друзів.
Хвилюватися колего будете тоді, коли не зможете.
Не знаєте чим домогти, і не треба, ви ж знаєте головну заповідь лакаря - не нашкодь.
А щодо привидів і вурдолак, раджу вам як і суцру, не дивитися на ніч "Сутінки" та "Вій", бо так можна і до ранку не дожити.

невропатолог-практик 2012-07-14 / 10:10:55
2психіатр 2012-07-13 / 19:11:22
"Чи чи привиди. чи нечиста сила..."

Любий наш колего! Розхвилювався я за вас - і все через те ваше хронічне заїкання. Навіть не знаю, чим помогти. Сперш натякніть - вночі у вас як, тримаєте?
Одне скажу, не бійтеся. Ті привиди й вурдалаки, що начебто в темноті повилазили з могил, це - коли ніч, і якщо їх боятися. На світлі миттю пропадають, як роса на сонці.



психіатр 2012-07-13 / 19:11:22
Друже суцр чи рсуц, ти трохи зберися з думками і визначся, що тебе більше лякає. Чи чи привиди. чи нечиста сила, а може медведикові кидали?
Ми тобі встановимо діагноз і призначимо курс лікування, і все у тебе буде добре.

суцр 2012-07-13 / 10:53:16
2ужгородець 2012-07-12 / 19:25:05
...смертельно боїтеся есдеків...
...ніхто б тебе не кидав...

Погоджуюся, часом стрічаються й такі, які досі бояться всяких-різних привидів і обходять далекою дорогою оту дурну нечисту силу.
Також від вас зрозумів, що професійним кидалам із медведикової обслуги найкраще буде знати, куди добрим людям не треба ходити, аби випадково не стрітися з ними.
І чия вже натура аж надто бандитська, оті завжди впевнені, наче їх хтось завжди смертельно боїться.

ужгородець 2012-07-12 / 19:25:05
рцусу.
Співчуваю, що з тебе медведикові крутяки зробили ковдоша, але не треба лізти куди попало.
Ну, що тобі треба було в Мукачівській мерії?
Не пішов би туди, ніхто б тебе не кидав з другого поверху.

рцус 2012-07-11 / 22:49:47
ужгородцеві. якби тебе медведикові крутяки у свій час викинули з другого поверху мукачівської мерії, то сьогодні ти б не свистів, а лише посвистував ковдошськими легенями.

ужгородець 2012-07-11 / 21:00:01
Тарасу.
Дуже цікаво хто люлей буде давати?
Чи не ті 8 голодувальників, що сидять під Українським домом?
Ну смію заявити, що дуже страшні заяви пане Тарасе заявляєте, ви навідь не уявляєте як перелякалися риги і медведчуки.

Тарас 2012-07-11 / 18:04:45
Та хай збираються, хай кучкуються - легше буде вичислити і притягти, а то за Ющя тихенько всі присіли і ні за що не відповіли... А так разом з ригами і медведчуки люлей получать!

ужгородець 2012-07-11 / 13:19:25
Смішні ви нацики, вас послухай то ви претенденти на владу, а подивишся на вашу поведінку - смертельно боїтеся есдеків.

Адмін 2012-07-10 / 19:52:41
Це не наш рівень, це – ваш рівень. І рівень "Українського вибору", який ви представляєте і за який агітуєте... )))

не дурак 2012-07-10 / 19:19:51
Админ. поцелуй мммм в ж..у. Это есть твой уровень.

не дурак 2012-07-10 / 18:54:03