Ужгородська "Говерла" програла румунському "Брашову" (ДОПОВНЕНО)

У контрольному матчі "Говерла" поступилася футбольному клубу "Брашов" (рум. F.C. Brașov) з однойменного міста в Румунії з рахунком 0:2.

"Говерла" (Ужгород) – "Брашов" (Румунія) – 0:2

Склад команди: Надь – Ільницький (Гібалюк,53), Єлісєєв (Сімовіч,46), Щедраков (Бойко,55), Гринченко (Мелікян,53), Пуріч (Іліч,46), Райчевіч (Коковіч,46), Печонкін, Трухін (Муховиков,46), Микуляк (Свиридов,46) – Міщенко (Трішовіч).

Поєдинок з 9-ю командою чемпіонату Румунії за підсумками минулого сезону вийшов вельми напруженим і цікавим. У першому таймі наша команда переважала суперника у володінні м’ячем та за кількістю гострих моментів. А в середині першої половини гри С.Печонкін змусив оборонців «Брешова» порушити правила у власному карному майданчику. Але пенальті невдало виконав О.Міщенко.

А далі спрацювала футбольна істина: «не забиваєш ти – заб’ють тобі».

У другій половині зустрічі після кадрових ротацій ужгородці спочатку на 63 хвилині пропустили, вдруге дозволили румунам збільшити рахунок у грі на 84 хв.