Для закарпатських шанувальників футболу буде цікаво дізнатися про повні біографії вихованців та колишніх гравців нашої футбольної команди таких як: Йожеф Сабо, Василь Мартиненко, Віктор Леоненко, Матвій Бобаль та Мирослав Бундаш.

Запропоноване видання вже з'явилася у продажу в відділі клубного магазину ФК «Говерла», що розташований за адресою: м. Ужгород, вул. М. Лучкая, 4.

Теги: Говерла, Хохлюк футбол, фоліант, голеодор

17:20
/ 2
Спортсмен із Ужгорода став чемпіоном України з дзюдо
23:57
В Ужгороді відбувся футбольний турнір, присвячений п'ятій річниці боїв за Дебальцеве
12:56
Закарпатці вибороли друге місце на міжнародному турнірі зі спортивного бриджу у Словаччині
10:42
У Мукачеві пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат
17:24
В Ужгороді проходять Всеукраїнські змагання з бойового хортингу
16:53
/ 4
До річниці виведення військ з Афганістану в Ужгороді відбувся традиційний турнір із футзалу
02:58
В Іршаві відбувся відкритий Чемпіонат Закарпаття з Годзю-Рю Карате
10:36
У Мукачеві пройде Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
20:29
Чемпіоном Закарпаття з хокею став ХК "Синевир"
00:51
В Ужгороді в пам'ять про бої у Дебальцевому відбудеться футбольний турнір "Кубок воїнів"
03:01
Ужгородка виборола "срібло" чемпіонату України з дзюдо
18:03
У фінальних матчах визначиться чемпіон Закарпаття з хокею
20:37
Переможцями міжнародного хокейного турніру в Ужгороді стали "Закарпатські ведмеді"
17:04
Відкрита першість Закарпатської області з плавання триває цими вихідними в Ужгороді
04:23
У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів
03:58
Закарпатець став бронзовим призером шестиденного ультрамарафону в Афінах
11:25
Спортсменка із Тячівщини стала "бронзовою" призеркою чемпіонату Угорщини з тенісу