У закарпатського хірурга з квартири вкрали 20 тис доларів

Хірург обласного онкодиспансеру заявив в мілцію, що з його шафи у спальній кімнаті зникло 20 тисяч доларів.

У закарпатського хірурга з квартири вкрали 20 тис доларів

Причому, обстановка в кімнаті не була порушена, а слідів взлому замків чи дверей, не виявлено.

 

 

 

26 червня 2012р.

Теги: гроші, вкрали, хірург

Коментарі

серж 2012-07-04 / 14:14:39
Порядний Баланда 20 тисяч з коханкою промотав, на жінку заяву накатав, думав, і гроші позичені вертати не прийдеться і жони з дитиною заодно здихається

Олександр 2012-07-04 / 00:24:00
Скільки ж в наших людях кругом жовчі і ненависті. Половина із Вас я впевнений що навіть не стикались із цією людиною. Наві що просто так обливати людину помиями? Це порядний і розумний лікар, а гниль свою викидуйта на смітник, а не на людей.

Читач 2012-06-28 / 19:56:12
Та це про Баланду?! Ганьба таким лікарям!!!

вова 2012-06-28 / 13:42:40
Так,так. Там скоро не тільки гроші, а й жінку з дитиною з квартири винесуть, "вперед ногами".

нік 2012-06-28 / 13:11:45
Онкохірург Баланда най ключі від квартири у любовниці забере, а то ще шо винесуть.

Посторонній 2012-06-27 / 16:52:20
Співчуття хворим в такій медицині і в такій державі, а онкохворим узагалі ...амінь.

Паціент 2012-06-26 / 18:50:19
Да....тарифи піднімуться в два рази!!!

Імя або нік: 2012-06-26 / 14:08:30
яка іронія.

якось, навіть, не шкода такого осла - таку суму вдома не тримають, для цього є інші місця (або якщо вже дома, то не пошкодуй платити за охорону помешкання). якщо в нього вистачило "розуму" їх добути, а не вистачило "зберегти", то ко му дохтор..

Саша 2012-06-26 / 13:09:47
Небіда. Хворі скинуться і ще раз.

Тернячка 2012-06-26 / 12:56:10
Воно, звичайно, печально, і великий респект лікарям, які на бюджетну зарплату набувають віртуозних навиків і майстерності у рятуванні людських життів... Але. Брати останні гроші з усіх підряд, і врятованих і завідомо безнадійних - все-таки це не те саме, що взяти за екзамен з якогось дебіла. Чи наші доблесні правоохоронні органи думають, що у пана хірурга у шафі гроші самі ростуть, як та ракова пухлина?

читач 2012-06-26 / 12:04:49
деруть гроші у невіліковних хворих ,ще й заявляє мразь у міліцію

читач 2012-06-26 / 11:09:33
цікаво...звідки в бідного лікаря стільки грошей? їх послухати та ледве виживають на зарплату!!!

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового