Тринадцять найкращих та найдосвідченіших лікарів-переможців з усіх районів області, попередньо пройшовши відбіркові тури, показували теоретичні знання, практичну підготовку та презентаційні стенди своїх медичних закладів.
Іспит з теорії головні лікарі здавали на компьютерах. У визначений термін потрібно було відповісти на 100 питань. А теоретичні знання колег-медиків з районів вже оцінювала сувора і компетентна комісія у складі обласних фахівців з терапії, травматології та педіатрії на чолі з першим заступником начальника управління охорони здоров я облдержадміністрації Володимиром Бричом.
Серед завдань, які повинні були вирішувати лікарі - врятувати життя дорослого чи дитини при різноманітних небезпечних та надзвичайних станах - серцевих нападах, опіках, втопленні, асфіксії, складних переломах кісток, хребта тощо.
Уперше конкурс проводився 8 років тому. За словами членів конкурсної комісії, його мета — підвищення фахового рівня лікарів загальної практики—сімейної медицини та покращення якості надання медичної допомоги населенню краю.
Відтак комісія підбила підсумки. Почесну місію нагородження переможців виконали заступник начальника УОЗ Володимир Брич та заступник голови Обкому профспілкипрацівників охорони здоров’я Закарпатської області Тиберій Лукач.
Абсолютним переможцем змагань за найбільшою кількістю балів стала головний лікар АЗПСМ с.Липча Хустського району Євгенія Гандера, яка виборола для амбулаторії автомобіль. Друге і третє місця відповідно посіли головний лікар амбулаторії ЗПСМ с. Колочава-Брадолець Міжгірського району Василь Леньо та головний лікар амбулаторії ЗПСМ c.Лохово Мукачівського району Володимир Вишован.
Переможцем у номінації за кращу теоретичну підготовку стала головний лікар АЗПСМ с.Дубриничі Перечинського району Надія Бурлакова. Кращі практичні навички показав Павло Ярема — головний лікар АЗПСМ с.Вонігово Тячівського району. А в конкурсі на кращий стенд перемогла лікар Віра Ціхоцька із с. Білки Іршавського району.
Усіх учасників змагань було відзначено дипломами і призами від Обласного управління охорони здоров’я та грошовими подарунками від Обкому профспілки працівників охорони здоров’я.
ДОВІДКОВО:
На сьогодніобслуговуваннямсімейнимилікарямиохоплено 84,7 % населенняЗакарпаття, а питома вага охопленихмедичнимобслуговуванням на засадах загальної практики сімейноїмедицинисільськихмешканців становить більше 92 %. Протягом 2004-2012роківкількістьзакладів ЗПСМ в областізбільшилося з 209 до 277. Доступність сільського населення до лікарської допомоги є однією з вищих в Україні: забезпеченість лікарськими амбулаторіями (у т.ч. АЗПСМ) становить 3,3 на 10 тисяч населення.
закарпатець 2012-06-15 / 09:57:51
з медициною повний загон, а управління розкручує шоу. та всі призові місця за бабки