Закарпатських "регіоналів" організаційно мобілізовують на вибори

Збори міських та районних організацій Партії регіонів по визначенню делегатів на конференції міськрайонних організацій уже третій тиждень поспіль проходять по всій Закарпатській області.

Закарпатських "регіоналів" організаційно мобілізовують на вибори

Починаючи з 14 травня і до кінця червня усі парторганізації, що працюють сьогодні на Закарпатті, зібралися або ще зберуться для того, щоб обговорити ряд важливих та нагальних питань.

Загалом, як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної організації Партії регіонів, робота закарпатських "регіоналів" на зборах зосереджена навколо підготовки до прийдешніх передвиборчих перегонів. Саме ця тема і є головною на всіх партійних зборах. Окрім того, міські та районні організації на вже запланованих конференціях оберуть делегатів на ХVII Обласну партійну конференцію, що відбудеться 7 липня. Так, Мукачівська районна організація уже обрала своїх делегатів на проведеній нещодавно конференції.

 

 

06 червня 2012р.

Теги: Партія регіонів

Коментарі

Лоци 08.06.2012 / 06:38:49
Адмін, то ти флудиш непомали

Лоци 07.06.2012 / 07:14:40

Флуд. Ви тему інформації, яку коментуєте, бачите? Так от і коментуйте по темі, а не все, що в голову прийде. Коментар видалено. Адмін

Лоци 06.06.2012 / 20:58:05

Флуд. Коментар видалено. Адмін

юстя 06.06.2012 / 20:19:36
У Законах громада не розбирається,"соц ініціативи" починають працювати, до осені при такій мобілізації усіх ресурсів, отримають достатню кількість голосів.І все буде легітимне.

Горець 06.06.2012 / 15:20:27
і їм і т.з.попозиції після вчорашнього це вже не допоможе дістати підтримку Закарпатської громади

НОВИНИ: Політика

02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини