Регіонал Деркач піариться за бюджетні гроші

У п’ятницю, під час свята останнього дзвоника в Хустських школах помічники обласного депутата-регіонала Степана Деркача дарували випускникам вітальні листівки, в які було вкладено картки поповнення мобільного рахунку на 40 гривень.

Регіонал Деркач піариться за бюджетні гроші

Окрім того, в двох навчальних закладах – гімназії  та третій школі від ймовірного кандидата в депутати по округу № 71 вручили  й сертифікати на навчальні кабінети математики. Помічники депутата обласної ради при цьому «забули» повідомити, що обладнання закуплено за кошти обласного бюджету.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на Тячівщині директорам шкіл району надійшла вказівка начальника управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА М.Довжанина не приймати подарунки від приватних осіб і політичних партій. При цьому презенти від Партії регіонів, членом якої є М.Довжанин (і, що важливо, здебільшого – бюджетним коштом) у районі таки роздаються.

25 травня 2012р.

Теги: Деркач

Коментарі

Л...... 2012-05-30 / 23:26:36
Шановний Степан! Щасти Тобі у виборах! Іршава та Іршавський район і не тільки цей район .... - МИ це обіцяем буде тільки за Тебе! Те, що плеткують за Тебе незвертай уваги, бо це робота Балогів-ненажерів...Ти добросовісна, чесна людина, яка лише правильним шляхом хоче допомогти людям!!!! P.S. Ти сильніший

Римокатолик 2012-05-30 / 09:31:06
Ізус Марія, пак вибори ще не началися! За границьов би го ЦВК не зареєструвало кандидатом у депутати. Україна є Україна - туйка хоть що мож. Ци є влада у сюй области? Пак то є порушення закону, кось би ся мав дивити як они ся виконують. Що Ригіоналам і ЄЦу хоть що мож робити? Другі партії таким безобразієм ся не занимаут. Куди ся дивлять міжнародні спостерігачі? Ци знає за сисе Президент?

стукачко 2012-05-29 / 13:26:50
балогісти обосралися - кащук визнав по пяні хххххххх

Золі 2012-05-28 / 03:47:57
Мені особисто байдуже хто за чії гроші піариться. Лиш би хосен був. Тільки так акцентуючи на Деркачеві якраз проситься питання у кого доступ до бюджетних коштів.
Цікаво ще як по дамбам копнути глибше, куди мільйони поділися. Мабуть тому так Деркач хвилює, бо може стати перепоною до державних грошей одному з братів Балог? Спочатку нехай Павло зробить хоть крехту того що Деркач зробив, а тоді вже можна буде його розглядати як кандидата у депутати до Верховної Ради.

Ігор Баран 2012-05-26 / 22:09:46
Дивні коментарі. Є факт, що зроблене за бюджетні кошти людина подає як власний дарунок. Негатив однозначний.
І тут коментарі : а Іван, Павло чи там іще хтось роблять іще щось. Тобто, ДАНИЙ факт крити нічим ?

Юрій 2012-05-26 / 14:13:17
Для Ганни - взагалі то Павло Балога це не син а брат. Рідний брат Вітора та Івана Балог. Говорити його навчать. Це 100%. Але спочатку би навчили, а вже потім в політику пхали.

Афтентичний 2012-05-26 / 12:00:56

ОТ І ЗАХИСНИКА У БАЛОГИ! А ТЕПЕР СТОП! ТАК У ДЕРКАЧА ПІАР КАРТКАМИ ПОПОВНЕННЯ. - НЕ СПОРЮ Є ТАКЕ ДІЛО! А ТЕПЕР ПРОЙДЕМОСЯ ТЕХНОЛОГІЯМИ ЄЦу: 1)Місцеві вибори купівля голосів - факт який просто вже ніхто не заперечує 150 грн. ціна голосів які були віданні за дану партію. 2) Картопля яку роздають людям по селах майже всього Закарпаття. Люди на базарах картоплю перестали купувати бо Балога роздає. 3) Пшениця яку роздає Балога. Паски які він роздавав всім державним службовцям в м.Мукачево цей факт я сам спостерігав. 4) Вже тепер пропонують гроші за віданий голос. 200 грн.
________________________________________________


Звідки у Балоги гроші згадаймо деклацію про доходи?! Звідки в нього гроші?! ________________________________________________

А тепер знову Деркач. 1) Дає гроші на церкви. Цей факт вам підтвердить багато громад у різних селах Іршавсього і ХУського району. 2) Відправив священиків в Єрусалим. Він повністю оплатив їм поїздку. З Іршавського і Хуського району поїхало маже 70 священиків. І я певен для них це був подарунок на все життя. 3) Вчителі отримали від Деркача книги які їм потрібно для робити. То в кого креативізму більше в Картоплі і простій купівлі. Відповідь шукати Вам.

квп 2012-05-26 / 09:29:11
нам не потрібне балогово барахло ,якимся піарит по школах та кормова картопля погнивша .балоги молодь не куплять

Йовжі з бохманця 2012-05-25 / 23:45:52
Повністю згоден з попереднім коментарієм про тупий піар від тупих регіоналів Ледиди та його придурків Щурів із Міжгіря, які нас на Верховині так зганьбили та обікрали як ніхто інший. Тупі уродці, недочинені.

Не ПРдун 2012-05-25 / 22:41:24
О, вже піарасти ПРдунів вилізли!
111, діма, правда, квп, а точніше один - єдиний неповторний (бо таких шизіків в Закарпатті вже нема) Староста - хіба Балога сидить на бюджеті? На бюджеті сидить твій брат Бушко та Ледида і їм відкатують від 10 до 30 %. 10%від своїх, чужі мавуть давати не менше 30%. А крім того все шо закуплено за гроші народу, тобто бюджетні твої ПідаРаси приписують собі, нібечки, коби не ригоАНАЛи Бушко, та Деркач, та Іванчо і їм подібні сонце в Закарпатті би не вставало...
Достав уже тупий ПіаР... так як і Старости, Бушки, Ледиди, Шелевери і їм подібна шваль.

мукачево 2012-05-25 / 21:20:07
а від іванча в мукачеві так само дарували

Ганна 2012-05-25 / 21:12:11
Думаю, що у Балог бізнесових обєктів стільки, що вже немає потреби лізти у збіднілу державну казну. А Пашку піарять , бо гріх не піарити. Говорити і не тільки його навчать. Думаю це не новина, що діти політиків, так чи інакше, приречені варитися і успадковувати справу батьків. Було б дивно, якби старші Балоги не тягнули молодшого. Головне, щоб не наглів і біду не чинив, так, як Рата молодший. Хлопчина вирішив фарсанути і дівчаток покатати на квадроциклі...Ще один яскравий приклад - доня Ковача, яка байкера вбила і таких прикладів на Закарпатті чимало. А шкода...

дез 2012-05-25 / 20:00:24
Випускники і батьки стяміться невже ви варті якихось нечистих 40 грн.

к в п 2012-05-25 / 19:56:14
балоги тягнут у верховну раду молодшого павла ,на люди нивказувутьго ,бо ще ненавчився говорити ,та середній піарит його дійсно за бюджетні кошти

правда 2012-05-25 / 19:27:04
звичайно за наші з вами вкрадені з бюджетів усіх рівнів в попередні помаранчеві часи, коли вни були коло корита

dima 2012-05-25 / 19:07:11
Цікаво, за чії гроші Балоги піаряться? )))

111 2012-05-25 / 18:28:03
щиро вдячні деркачу .з повагою випускники та батьки.

Виноградів 2012-05-25 / 17:54:54
А чого???? Бушко у Виноградові точно так дарував мультимедійну дошку та меблі для четвертої школи. ПРдунам все можна... дерибанити, піараситись за бюджетні гроші, обманювати...
Лиш відповідальність настане дуже скоро, навіть оглянутися не встигнуть. Он Довбак, мєсний ригоАНАЛьний "авторитет" вже раз розбився, трохи покалічився, то саме чекає на всіх голубих. Особливо брехливих та цинічних.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку