Війна за мову (ВІДЕО)

Винесення мовного питання в сесійну залу парламенту закономірно спровокувало загострення пристрастей. Мова – це останнє, що готові здати українці. Тому, очікувано не обійшлося без крові. Бійка в парламенті стала промовистою ілюстрацією того, що може очікувати Україну в разі подальшого торпедування цієї проблеми Партією регіонів.

Війна за мову (ВІДЕО)

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин оголосив про закриття засідання Верховної Ради під час розгляду законопроекту "Про основи державної мовної політики". Про це він оголосив після того, як в президії парламенту почалися сутички між депутатами.

Інцидент відбувся під час виступу депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка, який є автором законопроекту.

Внаслідок сутички у Верховній Раді до крові побили депутата від БЮТ Миколу Петрука. Після цього до Верховної Ради під'їхала швидка за Петруком. За словами депутата Андрія Шевченка, можливо, депутата побили кастетом.

 Фото Віктора Уколова...
та Анатолія Гриценка 

У свою чергу депутат від НУНС Ірина Геращенко в своєму Твітері написала: "Для мене сьогодні героєм дня став Андрій Кожем'якін. Він зупинив бійню. БЮТівців і "нашоукраінців" били кастетом – бойовики, не депутати від ПР".

Шевченко зазначив, що після закриття Володимиром Литвином сесійного засідання у залі тривали сутички.

"У Вадима Колесніченка порвана сорочка, йому з'їздили по обличчю", – зазначив Шевченко.

За його словами, одразу після закриття засідання Литвин і його перший заступник Адам Мартинюк покинули сесійну залу. Там якийсь час тривали бійки, після чого депутати від Партії регіонів та опозиції перейшли до словесного з'ясування стосунків.

                                                                           За інформацією Української правди

25 травня 2012р.

Теги: мова

Коментарі

Нік 2012-06-07 / 21:27:23
Колесніченко-бидло!

Сергій 2012-05-26 / 22:20:41
І знову бандюки спекулюють над питанням мови перед виборами, а де вони 5 років були? Пройдуть вибори і знову забудуть.

Вася 2012-05-26 / 22:12:28
неприхильникуБЮТу. Видно який він вояка, якщо йому зразу звіздюлєй навішали)) А черево у нього теж суто військове, мабуть в окопах наїв)))

неприхильникБЮТу 2012-05-26 / 20:59:53
Нересницькый 2012-05-26 / 20:47:19
...порозмащував червоні соплі, хтось пожалів?

Ви, певне, бажаєте і до себе такого відношення? Всіх сортуєте бандами? Себе ж до якої віднесете? Чи у вас великі заслуги перед Батьківщиною, що можете інших так зверхньо міряти.

Довідка про зображеного на фото:
Петру́к Мико́ла Микола́йович — генерал-полковник.З 1971 — командир мотострілецького взводу, Прикарпатського ВОкр. 1973–1991 — застуник командира мотострілецької роти з технічної частини, командир мотострілецької роти, начальник штабу мотострілецького батальйону, командир мотострілецького батальйону, заступник командира мотострілецького полку, командир мотострілецького полку, начальник штабу мотострілецької дивізії, комндир окремої мотострілецької бригади в Республіці Куба. 08.1993-10.2003 — командир механізованої дивізії, командувач армійського корпусу, 1-й заступник командувача військ Західного оперативного командування Сухопутних військ, 1-й заступник Головнокомандувача Сухопутних військ ЗС України. 16 жовтня 2003-19 липня 2004 — командувач військ Західного оперативного командування. 19 липня 2004-16 червня 2005 — Головнокомандувач Сухопутних військ ЗС України. 16 червня 2005-06 травня 2006 — командувач Сухопутних військ ЗС України. 01.2008 — звільнений у запас.

Нересницькый 2012-05-26 / 20:47:19
2Корятович

Ви гадаєте що того,що порозмащував червоні соплі, хтось пожалів?Мало хто.Бо то така сама банда,тільки орієнтація інша.

Корятович 2012-05-26 / 20:22:34
От, на цій фотографії можна бачити правдивий стан стосунків між 'старшим братом' з 'молодшим'. Бий того молодшого брата до крові, аж поки не покориться. Але що ж...наш хлоп відстоїв, і став ще раз на ногах! Ще не вмерла Україна!!!

І шо 2012-05-25 / 22:20:13
Хаха, дибіли, найби тамся поубивали)

віктор 2012-05-25 / 22:04:11
Немає мовної проблеми серед простих людей. Це все політичні ігри перед виборами.

бють 2012-05-25 / 21:28:36
його навірно так побили як і злодійку Юлю!! на нари їх всіх до Юлі !! мочіть бидло від БЮТ !!

Нересницькый 2012-05-25 / 17:59:34
Ганьба!Це повна профанація парламенту.Бидло дорвалося до корита і владне.Маю на увазі як "коаліцію" так і "опозицію".Лапки тому що насправді там відсутні як коаліція,так і опозиція."Тушите свет,поперло быдло к верху.""Какой народ - такие и бояре!"(ц)
Хіба на Україні мовне питання головне?Що більше нема куди руки прикласти?Все у нас в ажурі,акурат з мовою-языком не все ясно?

Олесь 2012-05-25 / 17:30:06
Шкода Петрука дуже .А от Колесніченку треба було ще дужче набити пику, так як він є ініціатором цього законопроекту, котрий би повністю розколов ітак розрушену країну.А бютівці молодці.Честь і хвала їм! Вони ще хоч торохи вболівають за Україну!

ВАСЯ 2012-05-25 / 12:45:31
Побили Депутата від БЮТу!!! Вау, яка прикрість!!! А на фіга він у бійку ліз, кить битися не знає? Поліз, - дістав. Усе по-чоловічому.

також громадянин 2012-05-25 / 12:20:48
2громадянин 2012-05-25 / 07:41:54
Так би ся били за підвищення песій.
2местный 2012-05-25 / 11:18:34
Убить всех! Во имя добра :)

Якщо перед тим усе розкрасти, і все інше поділити між своїх з відкатами, то ніяка бійка, чи то й битка, пенсіям не поможе...

Убити в ім'я добра усіх можливо єдиним способом - не дати їм на виборах своїх голосів. Інше теж можливе, але аж надто накладно за своїми наслідками.

местный 2012-05-25 / 11:18:34
Убить всех! Во имя добра :)

Faust 2012-05-25 / 09:44:42
Люди добрі, молодь, дивіться, слухайте і вчіться "державній мові" у товарища колесніченко... Гадаю, що опозиція повинна відкрити "білу книгу" і періодично у ЗМІ публікувати ПІБ всіх "тушок", їх адреси проживання, місця роботи, близьких родичів... Тут же слід публікувати різних там чечетових-колесніченків-порахуїв..., чорноротих олен-юондаренків-богословських... Люди повинні знати, за кого і як голосувати...

громадянин 2012-05-25 / 07:41:54
Так би ся били за підвищення песій.

Слава 2012-05-25 / 07:23:21
Слава Україні

НОВИНИ: Політика

14:25
/ 1
Запрацював додаток для контролю обсервації і самоізоляції: за відмову - штраф
12:49
/ 27
Депутати Свалявщини підписали листа про взяття на поруки депутата-"рекетира" Сацика
16:11
/ 11
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 48
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 11
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5