Меру Ужгорода некомфортно працювати з його першим заступником

Сьогодні, 24 травня, під час сесії Ужгородської міської ради, на очах у депутатів, чиновників мерії та журналістів проявився конфлікт, що виник між міським головою Ужгорода Віктором Погорєловим та його першим заступником Віктором Трикуром.

Меру Ужгорода некомфортно працювати з його першим заступником

Приводом стали слова, що їх сказав міському голові В.Трикур, підійшовши під час сесійного засідання до стола президії. Після короткої розмови, суть якої не було чути стороннім, мер крикнув: "Ви мене не шантажуйте, Вікторе Федоровичу! Якщо будете мене ще шантажувати, я звернуся до СБУ та Президента. Припиняйте ці шантажі!"

Після сесії В.Погорєлов заявив журналістам, що йому «зовсім некомфортно» працювати з Віктором Трикуром. «...Заради злагоди у місті не можна так використовувати свою посаду. Але на виборах була домовленість, я відверто кажу. Я її виконую, а дехто не виконує», – сказав мер, коментуючи ситуацію.


 

24 травня 2012р.

Теги: Трикур, Погорєлов

Коментарі

Вася 2012-05-27 / 20:46:58
То нехай мер пересяде з ТОЙОТИ на ВОЛГУ-може тоді стане комфортніше.А заодно відчує на власній ж..пі стан наших доріг.

Петро 2012-05-25 / 10:11:10
Пане Погорелов,а коли почнете виконувати домовленість з громадою???Тобто коли почнете дійсно працювати???

ужгородець 2012-05-25 / 10:09:29
Не звертайте увагу,просто мер втомився,треба йому у відпустку піти.

нейтральний 2012-05-25 / 00:33:07
Як заспівали тут трикуровці, прославляючи його "заслуги" для Ужгорода. Я не підтримую Погорєлова, але і про Трикура не забуваймо, що той якщо і починає через щось сваритись - то це завжди команда зверху від Балог. Ви тільки подивіться відео, де Трикур телефон з руки не відпускає ні на мить - чекає вказівок свого боса.

Іван 2012-05-25 / 00:10:40
Радує те, що хоч хтось знаходить управу на міського голову.Так тримати Віктор Федорович.Хай собі говорить.

виборець 2012-05-25 / 00:04:04
Головне що Трикуру до лампочки чи комфортно меру. Він робить свою роботу щоб було комфортно ужгородцям а не чинушам в мерії.

Так і повинно бути.А то розвів тут демагогію наш славний мер!

Барбос 2012-05-25 / 00:01:53
Головне що Трикуру до лампочки чи комфортно меру. Він робить свою роботу щоб було комфортно ужгородцям а не чинушам в мерії.

психолог Света 2012-05-25 / 00:00:11
Тут явно простежується невпевненість у собі.Пропоную Вам Віктор Володимирович,прийти до мене на консультацію.Для Вас консультація безкоштовна.

Піп 2012-05-24 / 23:50:29
Мені некомфортно у Ваших маршрутках в які запихують людей більше ніж кильку в банку. І я на них не їжджу. Але якщо Вам пане мер некомфортно поза якогось поступку треба мабуть посповідатись, а не кричати на невиних людей.

*** 2012-05-24 / 23:44:37
Верхнє фото символічне - "на цвинтарі похованих ілюзій"

нардеп 2012-05-24 / 23:43:25
Якщо у Вас зіркова хвороба пане Погорелов то не треба так голосно про неї всім горланити.

ужгородець 2012-05-24 / 23:40:18
Пане Погорелов якщо Вам некомфортно після Ваших дій треба було думати до того. А з ригіналими щей не так буде некомфортно.

Громадянин 2012-05-24 / 23:37:04
Пане Погорелов Вам некомфортно? Чи у Вас якась манія кричати на людей. Ви вже оприділіться.

деп-т 2012-05-24 / 23:30:55
Горєлий - мудак. жид Трикур - мудак. Два мудака посварилися. Що, для міста то трагедія?

дивно 2012-05-24 / 22:22:04
Вас,Вікторе Володимировичу,громада взяла на роботу і нікого не цікавлять Ваші амбіції та зіркова хвороба.Знаєте Вам би номінацію присудити МАЙКОМФОРТНИЙ МЕР України.

Анжела з 4 жеку 2012-05-24 / 21:55:09
Ну ти Вітю даєш.Кому зараз комфортно але ж працюємо.

ужгородка 2012-05-24 / 21:52:02
Мені наприклад не комфортно ходити по розбитих тротуарах, не комфортно, коли моя дитина сидить у холодному класі, не комфортно їздити у переповнених маршрутках з водіями хамами,але ж міського голову це не цікавить.Бо у нього інший дискомфорт,але нічого ще трохи ми вас потерпемо...

порадник 2012-05-24 / 21:40:40
Так саме так і зробіть Вікторе Володимировичу-зверніться в СБУ.Думаю там у них багато питань до Вас буде,десь до кінця каденції вистачить.

Василь 2012-05-24 / 21:37:21
Ого пан мер нервує!!!Чого б це?

простий чоловік 2012-05-24 / 21:28:23
А вам пане Погорєлов не набридло шантажувати Ужгород?

НОВИНИ: Політика

22:05
Фестиваль "Срібний Татош" цьогоріч скасували
14:26
/ 1
Сивохо звільнили з РНБО
14:12
/ 2
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
13:37
/ 3
В Ужгороді встановили спеціальні станції для прибирання за собаками
00:57
На 22.00 неділі в Україні 475 випадків коронавірусу, 10 летальних – МОЗ
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 13
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5