Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?

Сьогодні в УжНУ відбудеться зустріч з "батьком" політичного русинства та автором кількох книг на цю тему Павлом Робертом Маґочієм.

Новий в.о. декана УжНУ розпочав діяльність з пропагації "русинства"?
Як повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн, візит П.Р.Магочі до найбільшого вузу Закарпаття відбудеться з метою презентації книги автора "Україна: Історія її земель та народів".
 
Дивним видається те, що зустріч відбудеться саме на історичному факультеті Ужгородського національного університету, а головним організатором є щойно призначений в.о. декана Володимир Фенич. Очевидно, у нього, як у історика, ще є сумніви з приводу того, до якого народу належить слов’янське населення Карпат.
 
Як уже раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на посаду в.о. декана В.Фенич був призначений  буквально днями, з подачі так само нещодавно призначеного в.о. ректора УжНУ Віталія Ніколайчука. Останній, в свою чергу, вважається креатурою ректора ЗакДУ, члена Партії регіонів Федора Ващука і був призначений наказом очолюваного Дмитром Табачником міністерства за сприяння голови Закарпатської ОДА, очільника закарпатських "регіоналів" Олександра Ледиди.

 

18 травня 2012р.

Теги: Магочі, русин

Коментарі

Народ 2012-05-19 / 15:21:00
Шановні! А хто буде вибирати вам ректора? Чи ви можете тільки в коментах геройствувати? Куди овець поженуть - туди й підете...

Нік 2012-05-19 / 10:24:41
За останній рік на ЖОДНОМУ украінському сайті не йшлося про фурор,спричинений книжкою Магочі - цього міжнародного авантюриста,особи,що продає свій розум кожному,хто за це заплатить. Якщо фурор у ду...і !!!, то це не означає,що нормальні люди повинні цим перейматися.

Петро 2012-05-18 / 22:59:04
Сподіваюсь СБУ вже працює над тим "русином", взагалі повний безлад настав, ректор українського вузу перший предендент на Вільшанську психлікарню!

Коля 2012-05-18 / 20:32:46
Русинство не пройде і не треба тут нічого агітувати, бо вже Сидор доагітувався, а скоро всіх то чекає!!!!!

*** 2012-05-18 / 20:27:50
!!!, а чого ти так розкричався? :-)))

!!! 2012-05-18 / 20:21:57
Що ви мелете? Розберіться спочатку в ситуації, а потім пишіть. Презентації цієї, безсумнівно, надзвичайно цінної в академічному значенні книги відбулися в більш ніж 15 містах України! В тому числі в таких топ-вузах як Могилянка і Католицький університет. Книга викликала фурор в середовищі гуманітаріїв. Це одна з найкращих книг по Історії України. А щодо Фенича, то вам всім треба прожити ще років 300, щоб ваш псячий інтелект наблизився до рівня декана істфаку, а тим більш проф. Магочія. Гавкайте, гавкайте, караван все-одно буде йти! (це до коментаторів).
Закарпаття онлайн, шановні, спочатку хоча би "прогугліть" про якусь новину, а вже потім пишіть свої "мега-викривальні сенсації", бо в іншому разі є можливість стати схожими на некомпетентних невігласів...

Той,хто знає 2012-05-18 / 19:26:37
Фенич - типовий маргінал,який може бути будь-ким: комуністом,націоналістом,сдпушником (0),регіоналом,мадяроном чи ще бозна-ким,аби лише бути при владі і качати з людей бабло.

Колишній студент 2012-05-18 / 18:57:38

Усі вони там ******* і ніякі не науковці, а підстилки в зеків-політиків. Як Вегеш, так Ніколайчук, так ******* Офіцинський, так і багато інших взяточників кончених як в УжНУ так в Закарпатському дипломному універмазі (тобто в ЗакДУ)

студент 2012-05-18 / 17:13:01
Мені дивним здалося тільки те, що Закарпаття онлайн не знає, або замовчує той факт, що Фенич перед тим як бути призначеним в.о. декана вже 7 років і перебував на цій посаді.

студент 2012-05-18 / 17:03:27
Та шо ти кажеш? Фенич , коли треба, мадяр! А коли треба- украънець!

Це не правда. 2012-05-18 / 15:40:26
І Фенич і Офіцинський є "відвертими українськими націоналіствми". Не даремно ж - не так давно, на їх пропозицію та організацію та на їх захист, та на захист українських національних інтересів, які "зрадив" Вегеш , "Свобода" воювала проти Вегеша.

НОВИНИ: Політика

15:50
/ 2
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 3
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття
06:19
/ 4
Екс-хавбек "Закарпаття" Вайда спростував участь в сепаратистському чемпіонаті
21:55
/ 8
СБУ допитає футболістів, які виграли "сепаратистський" футбольний турнір
16:27
/ 1
ФФУ розгляне участь футболістів в сепаратистському чемпіонаті та може дискваліфікувати
03:23
/ 5
Клімкін закликав розібратися з участю угорської "закарпатської" команди у сепартистському чемпіонаті
13:52
/ 2
Нардепа з Закарпаття Чижмаря, що постраждав у аварії літака в Польщі, виписали зі шпиталю
04:28
/ 2
В аварії українського літака в Польщі постраждав нардеп із Закарпаття Чижмарь
22:26
/ 13
Прес-секретар "генерал-губернатора" Закарпаття Москаля Галас стане його заступником
20:14
/ 14
Головою Ужгородської РДА призначено Еріку Кинєв