Янукович святкував День Перемоги з синьо-жовтою стрічкою, Ледида – знову з російською георгіївською

Президент України Віктор Янукович, як і минулоріч, святкував День Перемоги у Другій світовій війні з синьо-жовтою стрічкою, тоді як його представник на Закарпатті Олександр Ледида – вкотре з проросійською георгіївською.

Янукович святкував День Перемоги з синьо-жовтою стрічкою, Ледида – знову з російською георгіївською

Минулоріч Закарпаття онлайн уже писало про цю політичну неперебірливість закарпатської політеліти. Можна було очікувати, що хоча б цього року голова ОДА зробить висновок з минулорічної критики і не візьме участь у кремлівському "стрічкогеоргіївському" флеш-мобі. Хоча б – наслідуючи свого президента. Але сподівання не справдилися: місцеві можновладці знову колоною рушили в руслі путінської пропагандистської акції, яка, насправді, не має прямого зв’язку з Перемогою у Другій світовій війні. Поряд з О.Ледидою путінську стрічку гордо несли на грудях заступник голови Закарпатської облради бютівець Андрій Сербайло і міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

Аналогічно, у своєму слові з Дня Перемоги Віктор Янукович вів мову про Другу світову війну, тоді як прес-центр Закарпатської ОДА в інформації про святкування в Ужгороді – про Велику Вітчизняну.

09 травня 2012р.

Теги: війна, перемога, Ледида

Коментарі

закарпатець 2013-05-09 / 20:33:34
Сербайло пояснення???!!!

патріот 2013-05-09 / 18:52:53
Сербайло має щось в голові?!

читач 2012-05-14 / 02:14:30

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник Ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди.

консул 2012-05-13 / 20:27:55
Що б устояти у корита з якого можна хлебати....
деякі Закарпатці і лоб розібють при поклоні перед владою...
щоб вгодить... СТИДНО... якщо бути справедливому у своїх історичних спогадах то наші предки в загонах вермахта трудилися...
і тако ж були вірн6і...
здається їм байдуже кому служити тільки б в кориті були блага...

Критик 2012-05-13 / 00:13:47

Коментар видалено. Адмін 

ужгородка 2012-05-12 / 11:04:42
А в нас залишились справжні ветерани? Бо я ні одного не знаю.

Репортер 2012-05-12 / 02:13:05

Я, Микола Староста (Жалива), повний дебіл - у мене є справка з Береговського коргазу. А що ищи май хуже - брат у мене Іван Бушко, заступник Ледиди. Вун иппен такий ги я. Пробачте мене, люди!

Правда 2012-05-11 / 16:50:47
Сталін капут!

Андрій 2012-05-11 / 15:50:03
Визволили, але забули піти:)

сорри 2012-05-11 / 11:56:44
У нас на Закарпатті логічніше би було відзначати в цей день жалобу за всіма, хто загинув у 2-й Світовій війні - незалежно від того, на чиєму боці він ВИМУШЕНИЙ був воювати, а не влаштовувати похід колон ветеранів НКВД/КГБ з путінськими стрічками. Де угорці, які тут так яро відстоювали турулів і верецькі монументи? Їм нема що сказати з цього приводу?

Саня 2012-05-11 / 11:42:50
Не живите мифами! Почтить память павших это одно, а воспевать сталинскую победу совсем другое!

Брула 2012-05-11 / 00:28:28
АДМІНУ!!!я говорив за коментар Лоци.

Брула 2012-05-11 / 00:07:39

АДМІНУ!!!якщо мій коментар був видаленний за флуд.то перший коментар чого не видаляється?


Тому що попередній ваш коментар, написаний під іншим ніком, має хоч якесь відношення до теми, яка коментується. Адмін

Брула 2012-05-10 / 23:49:37

Флуд. Коментар видалено.Адмін

Неймар 2012-05-10 / 23:43:09
Багато людей тільки тролити любить.та й усе.практично ніхто толком не знає значення цієї стрічки.мавпування з Росії...якщо це мавпування тоді 70% нашої сьогоденної культури є мавпуванням.цікаво..ніхто нічого проти немає проти таких політпартій як ВО Свобода.Бо вони націонал-патріоти,але ніхто не бачить що це мавпування неонацистських організацій.

Адмін 2012-05-10 / 22:39:15
Максе, не фантазуйте, а вчіться читати: в інформації згадано всіх, хто взяв участь у цьому марші "георгіївських стрічок" – Ледиду, Сербайла та Погорєлова. Зайдіть за посиланням в тексті - коли минулого року цю стрічку почепив Іван Балога, згадували і його. Тепер не чіпляв – відповідно не удостоївся нашої уваги. Що не так?.. ))

макс 2012-05-10 / 22:20:08
Класно зробили замовну статтю. Виходить, всі у нас регіональні політики чесні а от губернатор один такий "недобрий". А чому ж у цій статті не згадали про того ж самого Сербайла або про Івана Балогу ( який теж відноситься до обласної влади), що не був на заході, а піарився у День Перемоги з тільки ветеранами Міжгір’я. Ну і де тут правда, а обливають брудом чомусь тільки не угодних для братків.

Сергій 2012-05-10 / 17:32:51
А що сербайло не знає що означає ця стрічка і що відношення вона до Дня перемоги немає. Мавпування з росії

бодя 2012-05-10 / 17:14:31
олександре, що за пургу ти тут несеш? яке пряме відношення кольори російсько-радянської ленти мають до св. георгія? чи до християнства взагалі?

олександр 2012-05-10 / 16:13:31
Це ваші нажаль субєктивні побоювання російського імперіалізму, на тлі політичних відносин України і Росії. А для простолюдина Християнина це в першу чергу символіка доблесті, честі і совісті. Отож кожен трактує в міру своїх переживань і світогляду! А я вважаю, що якраз у Християнському розумінні, як це розуміли наші предки, в цьому нічого поганого нема!

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ