Інтереси міністерства Табачника у суді за позовом УжНУ відстоюватиме викладач ЗакДУ

Учора в Закарпатському адміністративному суді відбулося судове засідання про визнання протиправними дії комісії при здійсненні перевірки та визнання нечинною довідки Державної інспекціі навчальних закладів про результати перевірки ДВНЗ "Ужгородський національний університет" від 21 лютого 2012 року.

Інтереси міністерства Табачника у суді за позовом УжНУ відстоюватиме викладач ЗакДУ

На суді були присутні збоку міністерства Державної інспекції навчальних закладів України Олександр Рудешко та його перший заступник Юрій Дудник.

Що показово, в день суду сталася несподівана заміна адвоката збоку міністерства освіти – ним став викладач Закарпатського державного університету адвокат Немеш П.Ф.

Сьогодні, 8 травня, о 14.00 відбудеться чергове судове засідання у цій справі.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, попри те, що під тиском громадськості Кабінет міністрів України відмінив розпорядження про скасування розпорядження про об’єднання закарпатських вузів, "робота" у цьому напрямку триває. Зокрема сьогодні на Закарпаття прибуде перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. Формальна причина візиту – участь в XXIV міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми інтернаціоналізації університетської освіти в умовах європейської інтеграції", що проходитиме в Словацькій Республіці. Насправді ж, за інформацією сайту, на зустрічі Є.Сулими, ректора ЗакДУ Ф.Ващука та "губернатора" Закарпаття О.Ледиди, які також мають взяти участь в роботі конференції, йтиметься про чергову спробу нав’язати УжНУ як керівника нинішнього очільника ЗакДУ.

08 травня 2012р.

Теги: УжНУ, ЗакДУ, адвокат

Коментарі

ЗА СЛИВКУ ! 2012-06-18 / 14:19:11
Сливка розповів, що він та ще
один колишній проректор Ігор
Студеняк подали позови до
суду я їм бажати виграти суд і поновитись на старі посади, і тим самим відновити порядок в університети.

МІША 2012-05-14 / 13:57:05
А де Офіцинський? Чому не проректор?

3778 2012-05-13 / 21:27:48
Я радий за наш універ! Головне,щоб Ніколайчук не підкачав!

нннн 2012-05-13 / 19:39:52
ХАЙ живе Сливка!

СЛИВКА 2 2012-05-13 / 19:38:25
Головне,щоб декани підтримували і надалі Сливку. МАЮТЬ відстояти його перед новим ректором.

слава 2012-05-13 / 19:36:31
Я тоже за Сливку.
ВІН МОЛОДЕЦЬ. Респект Вам Олександре Георгієвичу!

андрій 2012-05-13 / 19:34:14
Повністю погоджуюсь з колегою. Сливка- супер!

викладач 2012-05-13 / 19:32:27
Головне щоб Ніколайчук не мстив Рошкові, який вийграв вибори. Дуже хочеться, щоб ві не проганав дуже порядну , чесну людину СЛИВКУ Г., який є заслуженим авторитетом у нашому вузі.

ПАНЕ СЛИВКА О,Г.! МИ ВАС любимо. Поважаємо.

студент 2012-05-13 / 19:27:43
І ми, студенти , щось варті. Не змогли відстояти універ. Головне, щоб за нас не забули ....

лена 2012-05-13 / 19:26:07
Сулила не зміг поставити Ващука. НІКОЛАЙЧУК молодець! ВІН є добрим організатором. Хай тільки менше слухає тих, хто хоче призначити ВАЩУКА. Головне сформувати свою, а не Ващука команду.

саша 2012-05-13 / 19:21:02
Ура! Університет вистояв! Міністр поставив університетського професора. Це все ж перемога. Не помогли гроші Ващуку. Тепер сві мають вимагати негайно провести вибори ректора. Хай переможе сильніший з числа професорів УЖНУ!

вегеш 2012-05-12 / 23:31:16
братци все пропито

юрист 2012-05-10 / 10:16:21
Знаючому: інформація про палінчака - вірна! Гнати його треба, лоботряса, підхалима і збочинця!

викладач 2012-05-09 / 20:34:31
да Палінчак, то базарна баба-пліткарка, розповсюджує брехні, а потім в сам в це вірить. От кого першого треба гнати в шию з університету, який з нього ректор? він "куплений кандидат наук",а щоб купити професора збирає гроші

За всіх 2012-05-09 / 16:09:40
Треба всім піднятися і рішуче сказати:
Геть Ващука від УжНУ.
Як земля закарпатська такого виродка терпить.
Скільком людям жити не давав і не дає. Коли цьому кінець буде?
Ганьба тим людям що підтримують його.

Юрий 2012-05-08 / 21:25:40
Я думаю що Федя Ващук не заспокоїться, він готує рейдерський захват УжНУ, головний юр. консультант афер Немеш. Федя звик до "беспредєла", згадайте як він "захоплював" Промінвестбанк.

Джугажвили 2012-05-08 / 20:04:39
Цели - ясны. Цели - определены! За работу - товарищи!!!

вітя 2012-05-08 / 18:06:49
А що ви ще сумнывалися що Ващук заныс чемодан з грошима Табачнику. Тепер Табачник ы Ващук одна команда

pucer 2012-05-08 / 16:49:33
Da Palincak i teper navernoe tam robit, a poradocnij Slivka mu viruje

ЛОЦИ 2012-05-08 / 15:57:36
Палінчак - бувший кагебішта, який здавав нас, студентів-однокурсників, і нам голову морочили покидьки-кагебішти і не давали вчитися. Подхалім і ракоставець

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ