У Рахові змагалися шахісти 4-х областей (ФОТО)

21-22 квітня в Рахівському шаховому клубі проходив турнір з нагоди Всесвітнього дня Землі. До участі в ньому були запрошені найкращі шахісти Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької та Закарпатської областей (всього 36 осіб), серед яких – чемпіони України у віковій категорії до 18 років Данило Шкуран та Михайло Яристий, три міжнародні майстри, п’ять майстрів ФІДЕ, 14 кандидатів у майстри спорту, 12 першо- та троє другорозрядників.

Як повідомляє голова Рахівської районної федерації шахів Василь Вайнагій, протягом усіх турів точилася безкомпромісна напружена боротьба. У верхній частині турнірної таблиці постійно були міжнародні майстри Михайло Ярмистий, Данило Шкуран з рейтингами 2510 і 2484 балів, майстри ФІДЕ Роберт Орос, Андрій Шанковський, Юрій Лембак, Ольга Юшко, міжнародний майстер Віктор Бунда, кандидати у майстри спорту Всеволод Ритенко, Юрій Коробов, Георгій Мінтенко, Василь Гуйван, Сергій Русаков.

Долю призерів вирішив дев’ятий – найнапруженіший тур. Перше місце завоював міжнародний майстер з Чернівців Михайло Ярмистий, який набрав 7,5 очок. Другим став один з наймолодших учасників – кандидат у майстри спорту з Калуша Івано-Франківської області Всеволод Ритенко, який набрав 7 очок. А третє місце посів міжнародний майстер з Івано-Франківська Данило Шкуран, який набрав 6,5 очок. Із закарпатських шахістів найкраще виступив майстер ФІДЕ Роберт Орос, який теж набрав 6,5 очок, однак за коофіцієнтом Бухгольца відстав від бронзового призера на 0,5 бала.

Призерам змагань вручили медалі, грамоти та подарунки. Цінні призи отримали також найстарший учасник Тіберій Прібек, наймолодший – Андрій Вечіля з Мукачева, єдина представниця прекрасної статі Ольга Юшко з Ужгорода та найкращий серед місцевих шахістів Микола Романюк.