Приємно відзначити те, що серед учасників марафону були і наші закарпатці. Це мукачівський гурт «Роck-Н» - художній керівник гурту композитор і виконавець Віктор Янцо, який є і автором музики гімну Мукачева. В їх виконанні прозвучало 8 пісень з нового альбому.
Пісні у виконанні гурту «Роck-Н» посіли одне із почесних місць серед 2012 пісень марафону, гідно презентувавши наше місто та Закарпаття на Національному телебаченні.
Мета продюсерів та авторів ідеї Єгора Бенкендорфа та Михайла Поплавського – популяризація України та української пісні у світі, збереження національної ідентичності, створення золотого фонду української пісні, патріотичне виховання молоді, підтримка української мови, консолідація українського суспільства та підтримка молодих виконавців досягнута.
Валентина Мороз, Мукачево для Закарпаття онлайн
facefauts 2012-04-13 / 20:24:25
РРРРООК НА МАРАФОНІ! Блискучий виступ, як і весь марафон!
Guest 2012-04-07 / 16:17:24
популяризация Украины и украинской культуры эт очень круто, ведь никто этим не занимается. только на первом и можно услышать украинскую песню. Так держать и ждем новых проектов.
oldertsas 2012-04-06 / 19:43:41
Вітаю з перемогою!
Rock Foreva 2012-04-06 / 19:31:32
Мы это сделали не смотря ни на что! Отличное шоу, спасибо организаторам за это! Рекорд достигнут молодцы!
Андрій 2012-04-06 / 15:47:19
Рок-Аш - класний колектив! Радий, що вони теж взяли участь у цьому широкомасштабному марафоні
Guest 2012-04-06 / 14:22:42
Авторы идеи молодцы. Поздравляю с победой и жду новых проектов!!
Bakemonogatari 2012-04-05 / 20:49:25
Хорошая музыка, хорошие исполнители, хороший проект! Молодцы, хорошо постарались!
Анна 2012-04-05 / 20:31:09
потрібно віддати должне організаторам, які вложили в цей марафон не тільки час і сили, а й душу!!!!
Venya 2012-04-05 / 19:49:18
Зашибенный проект! Много хорошей музыки. Спасибо организаторам) Для страны это большой шаг вперед)))
Болик 2012-04-05 / 19:45:04
Самые крутые на марафоне
Ляля 2012-04-05 / 17:23:53
За мир во всем мире! И новых Рекордов для Украины!!!
Штольц 2012-04-03 / 21:21:36
Дуже сподобалося шоу! Я вважаю що це великий крок для культурного розвитку України.Дуже сподобалося шоу! Я вважаю що це великий крок для культурного розвитку України.
Боздос 2012-04-03 / 21:18:52
Спасибо за линк )
Svyrydonchyk 2012-04-03 / 21:12:07
Всім хто долучився до марафону - респект! Поплавському і Бенкендорфу - низький уклін!!!!! МИ РЕКОРДСМЕНИ!!!
Товарищ стеля 2012-04-03 / 21:10:13
Я их услышал впервые на марафоне а уже весь плеер забил ими
Адмін 2012-04-02 / 20:39:39
2Таня
http://zakarpattya.net.ua/News/94783-Zakarpatka-vidkryla-naitryvalishyi-v-Ukraini-vokalnyi-marafon-VIDEO
Таня 2012-04-02 / 20:11:23
я дивилася телемарафон частково. Закарпаття представляв лише РОКАШ? - запитання до тих, хто дивився або в курсі
194 2012-04-02 / 16:41:27
Те, що на УТ-1 мали б нам показувати частинами усі ці минулі роки, збили в рокаш заради рекорду. Цим не змінилося його загалом неукраїнське обличчя.