Прямий ефір "губернатора" Закарпаття": негострі запитання з нецікавими відповідями (ВІДЕО)

22 березня на каналі "Тиса-1" у прямому ефірі голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида відповідав на питання журналістів та мешканців краю.

Прямий ефір "губернатора" Закарпаття": негострі запитання з нецікавими відповідями (ВІДЕО)

Розмова відбулася традиційно нецікаво – звичний "набір" редакторів друкованих ЗМІ формулював здебільшого стандартні запитання, що породжували нецікаві відповіді. "Губернатор" уник прямої відповіді про догану, пославшись на її неопублікування на сайті Кабміну, підтримав забудову карпатських річок малими ГЕС, анонсував близький приїзд в область віце-прем’єра Бориса Колеснікова, трохи потоптався по ужгородському меру-однопартійцеві, пообіцяв кінець політичного спокою в регіоні вже ближчим часом і т.д.

Більше – у відеосюжеті з телестудії:

24 березня 2012р.

Теги: Ледида, журналіст

Коментарі

Капустин 2012-03-29 / 21:28:21
Не дивуйтея - які ми така влада. УСЬО

Тарас 2012-03-29 / 18:35:45
Та шо тут слухати, це ж регіоналівська банда, шо вони можуть сказати, як ЄЦ так і регіони треба гнати в шию!!!!
Треба острити ножі!
Але незважаючи на те шо в нас така торба в державі - мені ведуча подобається, тільки б її ще крупним планом показували було б добре!
Тетяно я у вас закохався)!

цікавий 2012-03-27 / 12:37:52
а чом то на передачі з Ледидов небуло Ільницького?
Чом го не хоче видіти Шоні-бачі?

Лоці 2012-03-26 / 11:17:39
Какой вопрос - такой ответ!!!!

xXx 2012-03-24 / 23:14:49
Просто геніальна передача а ще геніальніші запитання від ЗМІ =)))

Гейза з Радванки 2012-03-24 / 22:51:15
Я не маю ні дяки, ні сил сисю лажу позирати! Але в мене до Шоні-бачія три фундаменталних вопроса: коли ми будеме жити так, як у Європі? ци мож" і дале спокійно красти? де його годинка за 200 тисяч?..

перехожий 2012-03-24 / 21:27:10
Думаю, що багатьом просто не подобається що губернатор займається роботою а не підлими інтригами як дехто, от і не цікаво його слухати

журік 2012-03-24 / 20:33:36
неєц, може ви не помітили, але, окрім власного судження в заголовку (а думати і мати власну думку ви нам, наразі, не заборонили. Хоч і дуже прагнете), "Закарпаття онлайн" дало можливість читачам самим переглянути цей ефір і висловити власне бачення з цього приводу. Крім "противників Ледиди" на сайт заходять і його прихильники, чому ви – яскраве свідчення. Однак і вони не можуть сказати, що запитання - цікаві, а відповіді - переконливі. Готуйте ефіри краще. Або міняйте губернатора на цікавішого...

Шато-Гайяр 2012-03-24 / 20:14:53
Які журналісти, такі питання

неєц 2012-03-24 / 19:34:45
Якби стаття називалась по-іншому на цьому сайті, я б здивувався, а так, як завжди одна пісенька. Після цього і не дивно, що тут зібрались всі противники Ледиди ( прихильники ЄЦ) і почали поливати брудом людину. Але це на їхній совісті, працюйте і далі так на своїх босів, на більше ви і не здатні.

Андрій 2012-03-24 / 18:21:13
сорри 2012-03-24 / 14:55:53
Дивився, дивився, силував себе, далі, справді, стало нудно і виключив.
-------------
А що ви хотіли почути цікавого. Одна риторика, за два роки жодних позитивних зрушень... Його перша цікава відповідь: Нема країни світу де нема корупції:) Що ви хотіли від регіонала з золотої гори, від першого корупціонера. А відповідь від Європа-центру: ... Я задоволений цими двома роками (з роботи не вигнали, жоп..лизтво мені подобається), а 36,6 і все..., а ще сонце вставало, земля оберталася))) дякуймо ледиді

Леонід 2012-03-24 / 17:29:38
Я ще місяць назад запитав у Ледиди,коли припиниться рейдерство Гісема на коньячному заводі який приватизований трудовим колективом засновників. Відповідь пана Ледиди чекаю по нешній день. Ось така у нас влада. Ганьба.

сорри 2012-03-24 / 14:55:53
Дивився, дивився, силував себе, далі, справді, стало нудно і виключив.

ААА 2012-03-24 / 11:49:33
КЛОУН!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ