Автомобіль доньки депутата-регіонала "відмазують" від участі в смертельній ДТП?

Управління ДАІ в Закарпатській області досі не може визначитися, чи був Volkswagen Touareg доньки депутата Закарпатської облради від Партії регіонів, директора ПАТ "Закарпаттяобленерго" Василя Ковача, учасником ДТП на околиці Ужгорода, в якому загинув мотоцикліст.

Автомобіль доньки депутата-регіонала "відмазують" від участі в смертельній ДТП?

Незважаючи на те, що свідки, які опинилися на місці події одразу після скоєння аварії, чітко засвідчували участь зазначеного авто в зазначеній дорожно-транспортній пригоді, вчора вдень в коментарі кореспондентові Gazeta.ua Сніжані Русин прес-секретар управління ДАІ в Закарпатській області Анна Трофімчук цю інформацію не підтвердила: "Машин по автотрасі їхало багато. Можливо, й проїжджав якийсь джип. Але учасником ДТП він не зафіксований".

Ще раніше, о 9.39 вчорашнього дня, прес-служба УДАІ в Закарпатській області розповсюдила інформацію, у якій жодним словом не згадувався зазначений Volkswagen Touareg: "Так, 19 березня, близько 14 години 30 хвилин, на перехресті вулиці Тімірязева та Об’їздної дороги міста Ужгород 34-річний ужгородець, водій мотоцикла марки «Kawasaki Ninja» впав з мотоцикла в результаті чого отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям. Детальні обставини пригоди встановлює слідство." Аналогічна інформація була розміщена і на офіційному сайті обласної ДАІ. І лише надвечір,  о 20.46, очевидно, під тиском інформації в інтернеті, прес-служба розповсюдила в ЗМІ ту ж саму інформацію, доповнену двома реченнями –  "На місці дорожньо-транспортної пригоди знаходився автомобіль марки "Volkswagen Touareg". (...) Мотоцикл та авто поміщені на штрафмайданчик." Відповідні правки були внесені і в інформацію на сайті ДАІ, до заголовку якої добавили в дужках слово "оновлено"

Натомість, жодної згадки про злополучну іномарку немає у відповідній інформації на сайті УМВС України в Закарпатській області:"Чергова ... ДТП сталася обідньої пори на обїзній дорозі Ужгорода неподалік від ресторану «Кілікія». 24-річний ужгородець, керуючи мотоциклом «Кавасакі Ніндзя», не впорався з керуванням і впав на швидкості. На жаль, від отриманих травм мотоцикліст загинув на місці пригоди."

Однак, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, колеги-байкери і друзі загиблого недвозначно налаштовані на з’ясування об’єктивної картини ДТП. З цією ж метою з Києва на Закарпаття виїхала спеціальна бригада "Мотохелп", яка займається юридичною підтримкою байкерів у ДТП.

21 березня 2012р.

Теги: аварія, байкер, Volkswagen Touareg

Коментарі

киев 2012-03-26 / 22:56:42
А вот интересная статейка в Викли появилась, читаем: http://weekly.ua/pulse/theme/2012/03/22/120306.html

ф11 2012-03-22 / 14:35:09
для нее это реально было как кошку переехать! закарпатское айзато!!!!

Ника 2012-03-21 / 20:30:57
Прошу всех,кто владеет какой-либо дополнительной информацией или был свидетелем ужасного ДТП, ,который произошел 19.03.2012 на объездной города Ужгорода, свяжитесь со мной пожалуйста по тел 050 961 44 32.
Просьба просто так не беспокоить!!!
Жена погибшего байкера Сергея Комольцева, Ника.

Stephan 2012-03-21 / 15:49:34
До Петра і Миколи :
А ви були на місці?!
Які 150 км/год?
Хто вам це сказав? Хто міряв швидкість?
З вас роблять баранів, а ви й не заперечуєте
Подивіться, як лежить мотоцикл. Від 150км/год при падіння з мотоцикла залишається купа металобрухту, а тут потертий один бік!

Микола. 2012-03-21 / 11:24:37
Пане доброжелатель! Збитих мотоциклістами пішоходів мало тому, що швидкісних мотоциклів по відношенню до автомашин мізерно мало. Та і нетверезий на двух кролесах не поїде. Треба зважувати на всі аспекти ,якщо вже займатись аналітикою. Отже байкер, рухаючись з бішеною швидкістю на ділянці дороги де дозволено 60км/год, діяв абсолютно свідомо. І він чудово мав розуміти, що своїми діями він наражає себе і оточуючих на небезпеку. Мотоцикліст, як і водій машини - однакові учасники руху. І правила для всіх однакові без виключень.

доброжелатель 2012-03-21 / 10:40:22
Петро, сколько вы знаете аварий, где мотоциклист сбил пешехода? их настолько мало, что практически нету. и нечего тут гадать, а если бы да кабы...

Петро 2012-03-21 / 10:28:07
Мені цікаво одне?!

Якби на перехресті де є пішохідний перехід опинилася дитина, яким чином діяв би байкер на такій швидкості?! На фото чітко видно там пішохідний перехід!!!

1958 2012-03-21 / 10:13:07
Бли, мужики! Когда транспортное средство движется на вас реально оценить скорость очень трудно! Вы видите точку довольно далеко и все.

доброжелатель 2012-03-21 / 10:00:20
мусора - уроды, прикрывают свои жопы и жопы депутатишек, народных, мать их, избранцев. доколе это будет продолжаться? доколе???...

54321 2012-03-21 / 09:21:31
Превышение скорости пилотом второстепенно, это любой вменяемый ГАИшник скажет, первоочерёдно нарушение правил со стороны Туарега не оценившего дорожную ситуацию и создавшего аварийную ситуацию полекшую смерть байкера. А он там таки был, и вмятина на двери зафиксированна.

Коля 2012-03-21 / 08:51:18
В даному ДТП звичайно ж виновата водій Туарега (по тій причині, що виїхала на головну дорогу не розрахувавши швидкість мотоцикліста (хоча на її місці ніхто не зміг би оцінити ситуацію, якщо він летів на шаленій швидкості, по версії ментів 150, а по вірсії очевидців і всі 200).

Але, якщо би мотоцикліст їхав 60 а не 200, цього б однозначно не сталося.

І не треба захищати мотоциклістів, ганяють без всяких правил, по вулицях міста, а там ходять люди, діти, менти нічого не роблять, іале Бог все видить!

Аналітик 2012-03-21 / 08:29:53
Сергію хай буде вічна память. А друзям і родині щирі співчуття. Я говорю тільки про те, що з цієї справи не треба робити політику!
І повір мені всі аварії які стаються з летальними наслідками є жахливими тому, що втрачене життя!

Брек 2012-03-21 / 08:10:39
Аналітику, завтра Сергія будуть ховати, якщо тобі пощастить побачити скільки друзів прийдуть його провести в останній путь, то ти зрозумієш, чому його смерть викликала такий резонанс. Друзі це велика сила, але нажаль тобі цього не зрозуміти ніколи.

Аналітик 2012-03-21 / 03:05:38
Очільник Берегівської міліці вперше прокоментував трагічне ДТП за його участі

Батьки хлопця, що загинув в ДТП за участі начальника Берегівської міліції, написали відкритого листа міністрові МВС

Батьки юнака, що загинув в ДТП з начальником берегівської міліції: "Наше життя зупинилося 20-го квітня" (ФОТО)

ДТП із одним загиблим і багатьма невідомими (ФОТО)

Подробиці ДТП за участі начальника Берегівського райвідділу міліції (ФОТО)

Ну. ось вам статті де написано, що він член партії ЄЦ, що він є депутатом обласної ради від ЄЦу, де це написано в заголовках?!


Вибачаюся за неуважність! Ви праві!

Адмін 2012-03-21 / 02:57:58

2Аналітик Будьте уважнішими – різні дані по віку загиблого даємо не ми, а віlповідні прес-служби, що їх ми цитуємо.


Щодо минулорічного ДТП, то задайте в пошук по сайту слово Яцканич і побачите, чи був розголос події на цьому сайті.

Аналітик 2012-03-21 / 02:48:44
СКІЛЬКИ ЙОМУ РОКІВ 24 чи 34 було, бо ви в одній статті даєте різні дані.

Кого тут відмазувати тих байкерів яким голову зносить кожного дня літають по місту. В суботу по набережній літали Слава Богу всі живу здорові.

Певно я знову буду за своє, але якби в цій аварії не була присутня донька політика який певним чином не влаштовує когось, то так би за цією аварією не пильнували.

Не хочу повертатися до подій минулорічної давнини коли на трасі Мукачево-Берегово сталася трагедія і в ДТП загинув молодий хлопець микола Товтин тоді такого розголосу цієї події не було на цьому сайті, а тим більше що учасником цієї аварії був безпосередньо депутат обласної ради від Єдиного Центру Яцканич О. Чи може всі думають що про це забулося?

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 1
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 32
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба