"Русинському" сепаратисту Сидору суд дав 3 роки з відтермінуванням

Як анонсувало Закарпаття онлайн, сьогодні, 19 березня, в Ужгороді відбулося завершальне судове засідання у кримінальній справі №499 за ч. 1 ст. 110 КК України "посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", порушеній проти протоієрея УПЦ МП о. Димитрія Сидора слідчим відділ УСБУ в Закарпатській області ще 5 грудня 2008 року.

"Русинському" сепаратисту Сидору суд дав 3 роки з відтермінуванням

Суддя Закарпатського апеляційного суду Іван Стан оголосив вирок – три роки позбавлення волі з відтермінуванням виконання вироку на 2 роки. Саме стільки, скільки вимагав прокурор. Також Димитрія Сидора зобов’язано сплатити штраф у сумі 1840 гривень.

В ході судового засідання трапився ряд інцидентів. Зокрема, за перешкоджання роботі суду з залу насильно вивели "русина" Юрія Чорі, а потім міліціонерам довелося захищати кореспондента газети "Дзеркало тижня. Україна" Ярослава Галаса від інших "русинів",  які накинулися на нього, коли той зробив спробу сфотографувати підсудного.

19 березня 2012р.

Теги: Сидор, сепаратист, русин, вирок

Коментарі

Василь 2013-01-14 / 11:36:52


На тупиковий сайт до Жаливи/Старости. Коментар видалено. Адмін


Истиний Русин 2012-04-12 / 16:53:16
Лем я не нияк не урозуміву чому привелебний Сидор ушиткі свої "спічі" по мацкальськи говорить. Кідь ун є русин?

Івін 2012-04-09 / 15:53:43
Я є свідомий УКРАЇНЕЦЬ, але я твердо знаю, що до битви петра 1 під полтавою миназивались РУСИНАМИ а цей кат україни вкрав нашу назву! Тому ганьба такому попу як сидор і іже з ним між Русином і Українцем немає різниці ми один і той же нарід! пора вже створит товариство єдності Русинів -Українців а не смішити весь світ такою дурістю як товариство пудкаарпатських русинов.

Йончи 2012-04-08 / 09:45:01
Чого русинського ? Що наш русинський народ хіба уповноважував цього малограмотного попа Сидора робити нас ізгоями і тубільцями на своїй рідній землі, і у своїй рідній державі ??? Ні !!! Не пригадую таких виборів. Бо Сидора кіть послухаєш, то на територію України (до якої входить і Закарпаття) мають право вшиткі: мадяри, словаки, чехи, поляки, москалі, жиди і т.д., окрім нас - корінного населення українців (в минулому пошматовані посеред чужих держав і ворогів - русинів за старою назвою).
Тому слід писати що мадярсько-москальському сепаратисту і провокатору на Закарпатті, суд дав заслужене покарання за антинародну і антидержавну діяльність!!! І то дуже, і дуже лагідне!!!
За його діяльність та постійні антиукраїнські проповіді, я і моя родина навіть перестали ходити в кафедральний собор Ужгорода, слава Богу є інші храми!

Єдна жона 2012-03-26 / 20:40:07
А шеститомний русинський словник, герб, гімн , який співав мій татко, прапор,держава Под карпатська Русь,музика , гуслі - скрипка,на якій грав мій татко,я не забула і мої діти,МИ не можемо співати чужі пісні





Шеститомний русинський словник, герб русинів,прапор русинів,гімн русинів,який співав мій татко ,гуслі - скрипка,на якій грав мій татко,я не забула і мої діти. МИ не можемо співати чужі пісні.








Словянин 2012-03-24 / 21:17:14
Сидор свідомо чи несвідомо псує імідж нормальних русинських людей, які не страждають на українофобію, і яким байдужі автономістсько-територіальні розборки. Нормальні русини прагнуть отримати можливість працювати у суто культурологічних рамках, як це є в Словацькій Республіці та інших європейських країнах. Гра у крутих політичних русинів і крутих українських націоналістів - нагадує чисто масонські ігри з метою розпалювання міжсловянської ворожнечі. Усе просто - словяни, що займаються самопоїданням не здатні на самостійну зовнішньополітичну гру, що дуже влаштовує тих, хто прагне світового панування... Якщо Мартин-Галас написав би щось у дусі даного СЛОВ"ЯНСЬКОГО коментаря - єврейські редактори "Фактів і коментарів" та "Дзеркала тижня" моментально лишили б цього талановитого журналіста без роботи. Ай курта бисіда...

васька іршавський 2012-03-24 / 17:06:12
Мішкови Хустському. Ото Міша русини така сама звірина як хустсько-карпатські українці.

міша хуст 2012-03-23 / 15:42:09
а що таке русин на чому иього жарят

Ковач 2012-03-22 / 12:07:51
Ба што Вы Иван Юрович таке на сюм сайтови пишете што вшиткi Ваши коменты изгырили?

Петровцій 2012-03-22 / 09:47:54

Хамство. Коментар видалено. Адмін

4567 2012-03-22 / 09:32:53
Президент - суджений
Мер - суджений
Піп - суджений

Йсе вказує на вто, што які у нас суды- добрых садят, авбы злым не мішали

кричфалушійй 2012-03-22 / 00:43:33
модна в отсасідора борода! пахнюча мабудь )))

Кукер 2012-03-21 / 21:43:08
Любі друзі (звертання за семантикою п. Ющенка -дрібного політичного діяча епохи Руслани Лижечко та братів Кличків).
Справжній закарпатський сепаратизм полягає в наступному: перед паскою слово "Шовдирь" пишуть з великої літери, а слово "київ" - з малої!!!
А все інше - суєта-суєт та суцільна сцєта...

АНЦЯ 2012-03-21 / 17:04:28

Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін

Аноним 2012-03-21 / 15:37:15
Корятович 2012-03-21 / 14:50:08

Ну уж очень надо быть примитивным и глупым полагая, что "сепаратизм" остановить путем запугивания через публичные казни.
А может львовского "интеллектуала" Андруховича на "палю" посадить за его публичные заявления об "отделении Галичины"???

А знаменитые изречения Болдырева от ПР, мол гнать Западную Украину в три шеи с Украины!!!!!

А как поживают дорогие наши "северодонецкие сепаратисты" ????

Я понимаю ажиотаж вокруг Закарпатья, только следует помнить ползучий сепаратизм идет с Киева и чем сложнее и хуже будет ситуация тем больше люди будут задаваться вопросом: "А как жить дальше?" и соответственно возвращаться к своим истокам, а они у нас ох какие разные и диаметрально противоположны.

Поп Гапон "противоестественное" чучело на теле Закарпатья с его масковскими "мечтами" поэтому и слова доброго "замолвить некому".

*** 2012-03-21 / 15:34:07
Президент - суджений
Мер - суджений
Піп - суджений

Бідні ми, бідні... :-(

Корятович 2012-03-21 / 14:50:08
Шось дуже слабенько цього розбійника покарали? Далі буде мати можливіть їхати по закарпатті і відвідувати його розширене майно...або дальше пхатися у локлаьні політиці??...смішно.

Левко 2012-03-21 / 14:35:16
За грати "Диму валютчика"!

русин для миша 2012-03-21 / 13:25:21
правильно, графи май більших русинів немає. Ті 10 тис. що відкололися від русинів і записалися май більшими русинами є вже не русини, а скоріше московити або марсіани.

местный 2012-03-21 / 13:02:12
2Миша ("Так я не понял вроде бы и засудили попа, и отсрочку дали? Какой тогда смысл этого судилища?")

смысл в том, чтоб покаать, будто Янек и Ко. неустанно борются за Украину. аж вспотели...

НОВИНИ: Політика

11:30
Олімпійський день буде в Ужгороді 23 червня
15:03
/ 9
Київський очільник закарпатських "слуг" розпочав "війну" проти "місцевих" з "Рідного Закарпаття" (ДОКУМЕНТ)
05:14
/ 18
Заступник мера Ужгорода Шимон намагається усунути з посади іншого заступника (ДОКУМЕНТ)
04:19
/ 9
Віктор Пащенко: "Не особистості визначають хід історії, а конкретні умови висувають на авансцену ті чи інші особистості"
20:35
/ 30
Ті, хто підтримують ідею "окремішності" Мукачівської ГКЄ, роблять це не просто так, — о. Василь Мандзюк
10:40
/ 1
Київський апеляційний суд залишив у силі арешт 127 га землі Медведчука на Закарпатті
05:58
/ 4
Угорщина знову відряджає на Закарпаття посадовця, якому заборонено в’їзд в Україну
23:36
/ 1
Наступного тижня ВР голосуватиме законопроєкт про криміналізацію контрабанди
22:43
/ 3
Україна через пів року нарешті дозволила Угорщині призначити генконсулів на Закарпатті
16:34
/ 2
Україна та Словаччина у найближчому часі розблокують роботу аеропорту "Ужгород"
22:22
/ 7
Оприлюднено пофракційне голосування депутатів Закарпатської обласної ради, які "провалили" питання Великоберезнянської школи-інтернату
09:36
/ 2
На Закарпатті скасували посвідки вірмену й росіянину із "санкційного" списку РНБО
17:47
/ 8
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Добромільського
23:40
/ 18
На Закарпатті партія Медведчука влаштувала автопробіг з забороненою комуністичною символікою
16:52
/ 8
Антиугорські листівки у Берегові розклеювали мешканці Дніпра та Києва
14:01
/ 42
Звернення громадськості Закарпаття до Папи Римського
19:45
/ 1
20 травня відбудеться друге засідання другої сесії Закарпатської облради
21:10
Від провокацій до популізму: чи є політичне майбутнє в угорської партії FIDESZ після виключення з більшості Європарламенту?
16:36
/ 12
Десакралізація влади як шанс до реального самоврядування
23:08
/ 4
Поліція розслідує факт порушення рівноправності громадян провокаторами у Берегові
19:16
/ 32
ФОТОФАКТ. У Берегові влаштували чергову "антиугорську" провокацію з неукраїнськими помилками
23:20
/ 26
У понеділок на Закарпаття прибуде словацький ієрарх, що є противником єдності греко-католиків України
14:25
/ 32
Спроби греко-католиків Закарпаття об'єднатися з УГКЦ придушують угорці та словаки, - експерт
15:44
Очільника закарпатських "слуг" покарають максимальним штрафом – рішення фракції