Остання крапля: Янукович пообіцяв зробити російську мову державною

Україна найближчим часом прийме закон про дві державні мови – українську і російську. Про це заявив президент України Віктор Янукович в ексклюзивному інтерв'ю ІТАР-ТАРС напередодні візиту до Москви.

Остання крапля: Янукович пообіцяв зробити російську мову державною

«У цьому зацікавлена Україна, в цьому зацікавлені люди, в цьому зацікавлено населення, яке розмовляє в основному двома мовами, – українською і російською», – зазначив В.Янукович.

Він визнав, що «були періоди часу в державі, коли допускалися перекоси в мовних проблемах». Проте зараз, переконаний В.Янукович, цієї проблеми в Україні не існує, і те, що «наразі пропонують люди для того, щоб нам не розпалювати знову це питання, яке виникає від виборів до виборів, потрібно це питання відрегулювати».

«Але потрібно, звичайно, обов'язково це питання відрегулювати на законодавчому рівні», – вказав Президент.

В зв'язку з цим Глава держави навів для прикладу світову практику, коли «багато європейських країн мають двомовність, три мови державні і живуть нормально, спокійно».

«Тому ми пішли цим шляхом. Тобто, використовуючи цю практику, яка є в Європі, де прийнята Хартія промови», – сказав В.Янукович.

Також він звернув увагу на те, що в країні є райони, де розмовляють і трьома, чотирма мовами і для людей необхідно створити умови, зокрема, викладання в школах, підручники, повідомляє УНІАН.

Мовне питання – одне з найпринциповіших для тих, хто почуває себе українцем. Для них це, по суті, остання барикада. У випадку таких радикальних спроб змінити нінішній статус кво у мовному питанні Україну, поза всяким сумнівом, очікують серйозні суспільні збурення.

19 березня 2012р.

Теги: мова, Янукович

Коментарі

Чернівчанин 2012-09-09 / 10:27:27
Україна захоплена криміналом і їхнім паханом є Янукович, кому це ще не зрозуміло? Подолати цю ПРОБЛЕМУ може лише СВОБОДА більшістю у парламенті. Думати треба, браття-українці, щоб соромно не було перед дітьми і онуками. Слава Україні !!!

genni 2012-09-08 / 22:03:15
Коли людям наступають на горло,та відбирають останнє, вже немає ніякої різниці,на якій мові це роблять.

yuri 2012-09-08 / 20:28:20
к сожалению, это далеко не последняя...

кілер 2012-09-08 / 10:06:25
народ пора брати в руки зброю і гнати все те бидло в РАСЕЮ

виктор 2012-09-07 / 19:29:10
плохо делает янукович. очень плохо. ходят слухи, что он готовит себе запасной вариант для удержания власти и уже готов пойти на раздел украины, уготовив себе место князька в новообразованом государстве из числа восточных и южных областей. языковая тема -как пропуск в зону.

Бас 2012-09-07 / 19:26:26
Винница 2012-08-24 - соромно що я живу з тобою в одному місті. Не потрібно їхати в Тернопіль чи в Львів тобі і в Вінниці розкажуть як Відчизну любити.А характеристикою-"дибіл" навряд чи можна називати навіть частину народу, це суто індивідуальне і стосується в данному випадку більше тебе

Віталій 2012-09-06 / 21:44:54
Русифікувати українця не вдалось і майже столітньому тоталітарному режиму СРСР. Не вдасться і якійсь нікчемній горстці злодюжок, циніків та зеків. Чому? Українець родиться та помирає вільним, він наділений свідомістю, силою духу, гордістю за те, ким є він, ким були його батьки, діди та прадіди. Його життя не проходить марно і є багатим навіть у бідності, а любов до мови передається у покоління. І так буде завжди...
І лише раби з діда-прадіда, у генах яких тече вже закарбована «слухняність», розум яких обмежений думкою того, хто стоїть вище, воліють звеличитись за рахунок самообману та свого невігластва, зрікаючись та соромлячись того, що могло зробити їх Людьми та підняти з колін – рідної мови.
Українці, не забувайте, нащадком якої могутньої держави є Україна. А ви, «малороси» та блазні, злодюжки та невігласи, знайте, що ваші конвульсійні спроби прислужитись Росії та навести «порядок» лише покажуть вам силу гніву вільних людей.

«Щоб Україна вище всього! Щоб Україна над усе!!»

Справедливый 2012-09-06 / 19:07:04
Как Вы могли голосовать за такого дебила???!!!!

Громадянка України. 2012-09-06 / 12:36:39
Шановні громадяни. Насправлі, у населення України відсутні будь-які мовні питання. Держава - УКРАЇНА, отже і мова УКРАЇНСЬКА. Проблеми лише у "нашего правительства". Адже у в"язницях на теренах колишнього СРСР розмовляли всі тільки російською. А в похилому віці навчатися, напевно, дуже тяжко. Слава Україні!!!

Ну вас всех:) 2012-09-05 / 22:55:57
Вы все бараны обыкновенные, потому что для вас это важно. А на самом деле это фигня... вас развели, овцы:))

для ВИННИЦА 2012-09-05 / 13:11:25
А ты не ВИННИЦА. ты ГЛЕВАХА!!! А может уже и поселилась в б-це Павлова, таким как ты, там8218 САМОЕ НАДЕЖНОЕ МЕСТО!!!
Объяснять что-либо не имеет смысла, так как ты ,видимо, без образования даже начальной школы. ...

Елена 2012-09-03 / 17:37:07
Для Винница 2012-08-24 / 09:01:31. Я живу в Украине несколько лет, и уже "майже опанувала цю чудову мову". А Винница даже на своем русском (или какой там у него ?)пишет с ошибками. А еще пытается других учить, невежа...

галя 2012-09-02 / 22:53:29
Этого гаранта самого надо посадить.А .то он еще не то устроит.

мик_мик 2012-09-02 / 16:19:58
Я за українську мову, бо живу в найгарнішій хоч і знедосконалим керівництвом державі. Разом зтим , що це за українець ,що живе в цій країні,що соромиться або лінується вивчити наймилішу мову світу.

иван 2012-08-30 / 13:50:12
Живу на юге,но народ то у нас в основном заезжий без флага и Родины им насрать кому лизать очело ,может грубовато,но такова реальность. Так и живем...заглядывая в рот кацапам.

Олег 2012-08-30 / 10:58:47
«Харківські угоди», невизнання Голодомору геноцидом, мовний закон, відкрите сприянная експансії РПЦ МП в Україну, невиконання зобов’язань перед ЄС в сфері захисту людських прав – все це та інше має ознаки дій на поступову здачу суверинітету України в користь іншої держави?” цитата із звернення до президента....
А посягання на суверенітет держави являється порушенням Конституції, державним злочином! Раніше за "измену Родине" розстрілювали, а зараз вищі державні посадовці це відкрито роблять, а бидломаса радіє і аплодує.....

Galich 68 2012-08-29 / 20:04:42
"Ненавиджу мову!Ненавиджу вас,носіїв мови!Бендери!Тупі галичани!Кляті українці!Понаїхали..."Чого дерете горлянку на форумі і не тільки.Ми,українці, і галичани теж, живемо в межах української держави,тобто нашої держави і хочемо говорити рідною мовою,і хочемо бути поважаними у своєму домі-державі.Не всі,що "понаїхали" зробили це з власної волі та поважати титульну націю мусите.Нажаль, вона ще не захищена законом,як у цивілізованих країнах.Це справа майбутнього.

Віталій 2012-08-29 / 15:33:37
Ми українці і повинні поважати один одного! І впершу чергу нам потрібно піднімати Україну та любити все що із нею повязане, фанатіти від усього ще є українське... Гордитися що ми українці! ніхто не забороняє розмовляти російською, англійською, китайською мовами. Розмовляйте! Чим більше мов знаєш, тим більше розвиваешся! АЛЕ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ПОВИННА ЗАЛИШИТИСЬ УКРАЇНСЬКА!

панас 2012-08-28 / 22:28:22
"Я РОЗМОВЛЯЮ УКРАЇНСЬКОЮ!"

Олександр 2012-08-27 / 16:16:51
Від сьогодні в Україні з`явився ще один "націоналіст". Я почав розмовляти виключно українською мовою. З усіма, від базарного торгівця, який є азіатом чи африканцем до дільничого лікаря та міліціонера. І, о диво! Вони в більшості своїй починають ламати свого "языка" і розмовляти суржиком. Навіть негри. А все тому, що я УКРАЇНЕЦЬ, і живу вдома, а усі іншомовні тут неначе в гостях. ГОВОРІТЬ УКРАЇНСЬКОЮ, а не скигліть, і вона ніколи не помре. А Янукович бандитом народився, бандитом і помре. Ніхто і не згадає такого

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"