У Мукачеві відбулася смолоскипна хода (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 17 березня, у мукачівському "Будинку школярів" відбулась конференція, приурочена 73-й річниці Карпатської України та річниці Ковнерівських процесів.

У Мукачеві відбулася смолоскипна хода (ФОТО, ВІДЕО)

Близько о пів на шосту до глядачів на сцену піднявся голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок. Після прочитання резолюції на вулиці Маргітича вишикувалась колона з понад ста людей. Багато учасників були вдягнені у форму карпатських січовиків. Під бій барабанів, з прапорами, смолоскипами та вигуками "Слава Україні!" та іншими гаслами колона, яка складалася переважно з молоді, начолі з Олегом Тягнибоком вирушила до пам’ятної дошки Президенту Карпатської України Августину Волошину, що знаходиться на розі вулиць Горького та Волошина. Адже саме цього дня відзначають уродини видатного закарпатського вченого і політика.

Поклавши вінок, марш направився до будівлі "Палацу Ковнера", де з 17 по 24 липня 1942 року відбувалися так звані "Ковнерівські процеси" над членами молодіжної організації ОУН, яка діяла на Закарпатті. Біля "Палацу Ковнера" свободівці поклали вінок оунівцям, заспівали патріотичних пісень, а єпископ УПЦ КП Ужгородський і Закарпатський Кирило прочитав молитву за упокій полеглих борців за волю українського народу та за благополуччя Української держави. Після цього смолоскипна хода рушила до пам'ятника Тарасові Шевченку, де виголосили заяву до місцевої та центральної влади про збереження будівлі "Палацу Ковнера" та створення в ньому музею визвольної боротьби української нації.

17 березня 2012р.

Теги: смолоскип, Тягнибок, Ковнер

Коментарі

міша 2012-04-09 / 21:15:49
Якшо Регіонали то купили їх акіть ні то бандіти а сі безпридельщики Польські сяті ГЕРОЇ,діти С М О Л Л А В І.

Костик 2012-04-09 / 21:02:52

Хамство і флуд. Вчіться спілкуватись цивілізовано. Коментар видалено. Адмін

міша шо тя бив 2012-04-09 / 20:51:09

Хамство і флуд. Коментар видалено. Адмін

Тарас 2012-03-29 / 18:25:26
Слухай Кюкюшко, навчися грамоти, бо Україна пишеться з великої літери!
І ще, про яких закарпатців ти говориш, я є закарпатцем і підтримую Свободу обома руками...А коли тобі шось не подобається то шляхи відкриті! Не забувай, що Закарпаття це Україна, і поважай і мене і моїх героїв, бо ти тут гість, то ж поводься гречно)!

QQshka 2012-03-21 / 09:49:50
шановні свободіці та пан тагнебок! ви в курсі що такі дії які ви робете пробуждають закарпатців до думки що нам не попуті з галичиною? ви самі провокуєте таких як батюшка сідор піднімати наших земляків за вільність закарпаття. ви борересь не за соборність україни а за розвал держави, провокуєте схід, захід, центер та південь україни до ненависті і всі починають тянути подальше від україни. важаю що держаноруйнівники в україні це і є свобода з прикриттям національних ідей і соборності. ви є справжне лихо нашої держави з гаслами слава україні і під цими гаслами підсвідомо розуміють мої земляки що нам тут не місце. задумайтесь ...

сер 2012-03-20 / 19:32:03
Ці хлопціі не робили нічого поганого і навіть на думці не мали нічого поганого і від правосуддя вони також не ховалися і, звичайно, що ця акція була санкціонована, бо інакше вона б не відбулася. А шодо хлопців, які були в масках, то це тільки для того щоб злочинний, бандитський режим не вдавався до репресій українських патріотів.

Hungi 2012-03-20 / 17:29:07
Хтось поясніть мені старому, - якщо це мирна смолоскипна хода, чому у хлопчиків обличчя перев'язані ?? Вони збиралися щось скоїти погане ?? Вони від правосуддя ховалися, чи їм соромно було? Чи це несанціоноване міроприємство було ?

Свободівець 2012-03-20 / 15:50:37
Можу підтвердити слова ДО ФАНАТА, що ні в Мукачеві, ні на інших акція ВО "СВОБОДА" організованих футбольних фанатів і близько не було!!! Були гості з інших регіонів неньки України і наші місцеві Закарпатські патріоти. І гасла, які лунали під час смолоскипної ходи цьому підтверження. У фанатів інший стиль проведення подібних акцій.

Іван 2012-03-20 / 13:11:02
Вояки УПА хіба ходили зі смолоскипами?
Що це взагалі значить?

ганьба сайту 2012-03-19 / 20:57:44

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

мукачівець 2012-03-19 / 20:13:11
Молодці, класна акція. Мукачево ще ніколи не бачило такого масштабного та грандіозного дійства із вшанування героїв Карпатської України!

QQshka 2012-03-19 / 14:51:11

Вчіться спілкуватися цивілізовано. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

до фаната 2012-03-19 / 14:30:08
ти шо взагалі з глузду з"їхав, які в біса фанати Львівських Карпат?!! То були мешканці Мукачева, місцеві свободівці та гостей з Великої України. Тай очі тре перевірити бо там явно було близько тисячі людей! Такого місто ще не бачило!

фанат 2012-03-18 / 21:52:01
Це були фанати Львівських Карпат, а не місцеві і їх було біля 100 чоловік. На фото можна порахувати, весь зал має 300 чоловік, а більша частина після зустрічі з Тягнибоком розійшлася.

Obozryvatyl 2012-03-18 / 21:02:18

Флуд і тролінг. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

студент 2012-03-18 / 16:11:04
Дійсно, що молодці молоді люди, особливо в умовах "кріпосного" закарпаття, де відсутня опозиція, кругом один одобряйс Єцунам іПРдунам. Може покажуть люди, що не стоїть так боятися влади, не бути байдужими і говорити правду. Ви знаєте уже батьківщина ПР говорить більше негативу про теперішню владу як наше найзахідніше Закарпаття. І все це дякуючи "патріотам" БАЛОГАМ (патріотам своїх статків, коштів)

Эльза 2012-03-18 / 16:01:45
Бандурист,это ник,читай внимательнее!

Тарас 2012-03-18 / 15:56:20
Мандаліно, а шо такоє 4729?

Эльза 2012-03-18 / 15:53:36

Коментар видалено. Адмін

Тарас 2012-03-18 / 15:29:33
Думав, шо всякі отброси зараз піднімуть такий хай-вей....але шось на диво спокійно...Значить бояться))))
Слава Україні!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая