Закарпатські молоді націоналісти вшанували пам’ять Романа Шухевича «здоровим забігом» (ФОТО, ВІДЕО)

Роман Шухевич, генерал-хорунжий, головнокомандувач Української повстанської армії, трагічно загинув у бою з окупантами 5 березня 1950 року.

Закарпатські молоді націоналісти вшанували пам’ять Романа Шухевича «здоровим забігом» (ФОТО, ВІДЕО)

Постать цієї людини для багатьох українців є героїчною, тому націоналісти різних міст України та поза її межами сьогодні, 5 березня, вшановують пам’ять свого героя. Молоді закарпатські націоналісти вирішили замість гучних промов та виступів влаштувати пробіг, приурочений до 62-гої річниці загибелі Романа Шухевича.

«Така форма вшанування нашого героя не є випадковою, — каже Антон, один із організаторів, — адже  Роман Шухевич був не лише борцем за волю України, головнокомандувачем УПА, політиком, але й хорошим спортсменом».

Почався забіг здорової молоді з площі Театральної в Ужгороді о 15:10. Маршрут близько 30 молодих людей пролягав через площу Поштову, набережну Незалежності, транспортний міст, Київську набережну, пішоходний міст і кінцева точка — пл. Театральна. Під час бігу хлопці викрикували гасла: «Здоровий дух — здорова нація!», «Бандера, Шухевич — герої України!», «Слава Україні! Героям слава!», «Україна понад усе!».

Після бігу юнаки виконали зарядку та вправи на віджимання. «Ми робимо це, щоб показати, що справа Шухевича не вмерла — каже Тарас, співорганізатор. — Я думаю, що рекордсмен бігу з перешкодами в Галичині 1923 року хотів би, щоб молодь саме так відзначила його останній бій. Ми виступаємо за здоров’я та тверезість нації, за наших героїв та за наше майбутнє! Саме так ми бачимо любов до своєї землі, свого народу та самого себе».

Такі ж забіги провели і у Львові, Тернополі, Сумах, Вінниці, Кривому Розі, Донецьку та Києві. В Ужгороді ініціатором виступив Автономний опір «Карпатська січ»,  долучилися до забігу МГО «Сокіл».

05 березня 2012р.

Теги: Шухевич, націоналісти, УПА

Коментарі

123 2012-03-14 / 18:44:29

Тролінг. Коментар видалено. Адмін

Hungi 2012-03-13 / 13:28:24
Дорогие дети (Бандерівець88, Роберт и др. ...), перестаньте нервничать, ругаться, обзываться и т.п. ! Так делать некрасиво! Заниматься спортом - очень правильно, молодцы, а с утяжелением ( с грузом в руках ) - ещё полезнее. Не слушайте никого и продолжайте заниматься спортом. ...только такое : "СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!" - говорить нельзя ! Вы не на войне ! А в мирное время придёт дядя милиционер и уши за такое надерёт !

Бандерівець88 2012-03-11 / 16:31:31
вова палапа----а ти хто такий????
ми були і будем розвиватись!!!! щоб такі як ти тут залишали коменти..

рутен 2012-03-11 / 14:11:23

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

вова палапа 2012-03-09 / 21:50:14
звідки взялись ці маленькі бандерівці ??

Прохожий 2012-03-07 / 23:06:07
Дисиденту - ваши "пид-ручники" - просто кладезь мудрости...
Термин "украинский" в значении "народ, нация" вошел в обиход в Галиции в конце 19 столетия. Официально - в СССР с 20 годов 20 столетия. Представители галицких "украинцев" пытались добиться признания "украинской нации" на конференции порабощенных народов Европы после 1 мировой войны, но безуспешно... Если бы не "кляти бильшовики та москали" - не было бы этого названия и сейчас.
Ну, а термин "рутены, русины" известен со времен Тацита (если вам что-нибудь говорит это имя).
Термин "руський" на териториях, которыми владела Польша, применялся к христианам восточного обряда (не путайте с "русский" - гражданин, подданый России).

дисидент 2012-03-06 / 20:25:03
і так, біля мене зараз підручник з іторії Україні(весь період)
не плутайте, будь-ласка, слова "російський" і "русинський" , бо друге слово означає - український!!!(і також етнічні території України, які зараз знаходяться за кордоном) . Ви вважаєте помилково , що ви не "русини", запам'ятайте, русини це Українці,(так само і москвофіли в свій період переплутали слова "русинський", що означав український , і "руський" що означав російський і самі незнаючи(в деякй мірі) стали під проводом російського царя)
Тож будь-ласка покопайтесь в підручниках, або хочаб почитайте значення термінів, це було б добре для вашого загального розвитку,))
А якщо дивитись загалом, то проект мені подобається )

Бандерівець88 2012-03-06 / 20:00:14
Марципан
повністю згідний...
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Бандерівець88 2012-03-06 / 19:58:23
вони нічого такого непроведуть, бо лише тут сидять і коментують, а я немаю часу тут з вами воювати, бо небачу в цьму сенсу!!!

самірка успокойся..вийди краще на вулицю..

Марципан 2012-03-06 / 19:57:46

******************** як говорить приказка - Не чіпай і не буде смердіти!!! Отож дякую всім хто долучився до акції. Допоки буде Закарпаття буде Україна! Слава Нації!!!

Аноним 2012-03-06 / 18:51:32

Коментар видалено у зв’язку з видаленням попереднього, відповіддю на який він був. Адмін

Еврей из Одессы 2012-03-06 / 18:33:58

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Роберт 2012-03-06 / 18:05:06
А на рахунок русинів, мій дідусь русин і це йому не мішає бути патріотом України! Не женіть всіх під одну стріху!

Роберт 2012-03-06 / 18:00:38

Ви ***** ! Якби не Закарпаття і Галичина Україна б зараз не існувала! Йдіть вчити історію!

Еврей из Одессы 2012-03-06 / 17:40:58

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Ужгородець 2012-03-06 / 16:54:30
Еврей из Одессы твій нік каже сам за себе... І ми не з Галичини ми з Ужгорода

Еврей из Одессы 2012-03-06 / 16:31:13

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Бандерівець88 2012-03-06 / 15:34:04
а що ви русини, мадяри і лівандоси робите для ''своєї'' землі!!!
який ви приклад даєте молоді??? і чи взагалі у вас є герої?? ні нема!!! бо вас тут взагалі немає бути, на нашій рідній Україні!!! у вас не те що героїв, а історії нема, ..наскільки я розумію вашу діяльність то це просто фанатизм подискутувати з патріотами і сидіти в інеті!!! писати будь що і хоть що , що йде вголову, бо ви великі фанатики свого діла!!! та навіть і неділа, бо насамому ділі ви ніхто!!! вас ніхто і вмісті небачив, тому від мене вам порада сидіть тут і коментуйте те що я написав зараз і раніше!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Бандерівець88 2012-03-06 / 15:27:16
Ми виступаємо за здоров’я та тверезість нації, за наших героїв та за наше майбутнє! Саме так ми бачимо любов до своєї землі, свого народу та самого себе

Бандерівець88 2012-03-06 / 15:14:21
Забіг був також зроблений для того щоб молодь бачила, що круто бути здоровому і сповідувати цей спосіб життя!!! а не бухати, як це робить майже вся молодь міста(думаючи , що це круто)!!!