Громадянство Угорщини в березні отримають 150 тисяч закордонних угорців

В середині березня угорське громадянство за спрощеною процедурою загалом отримать 150 тис. угорців, які проживають за межами своєї батьківщини. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Угорщини Жолт Шем'єн.

Громадянство Угорщини в березні отримають 150 тисяч закордонних угорців

 

"Десь приблизно 15 березня 150-тисячний закордонний угорець зможе отримати документ, що посвідчуватиме угорське громадянство", - сказав він у місті Сейкешфегервар під час церемонії вручення відповідних документів групі закордонних угорців.

За словами Шем'єна, за межами батьківщини проживає третина угорців.

Він також повідомив, що Будапешт розраховує ще цієї весни отримати з-за кордону 250-тисячну заяву на здобуття угорського громадянства. Більшість заяв на отримання угорського громадянства надходить від угорців Румунії та Сербії.

Як повідомляло агентство, парламент Угорщини навесні 2010 року прийняв закон про спрощену процедуру отримання угорського громадянства. Заяву на отримання громадянства можуть подавати іноземні громадяни (або їхні нащадки), які були громадянами Угорщини до 1920 року або у 1940-1945 роках, розмовляють угорською мовою і не становлять загрози для національної безпеки. Раніше процедура тривала 1-1,5 року, з січня 2011 року - лише три місяці.

Степан ВашУкрінформ

05 березня 2012р.

Теги: громадянство, угорці, Угорщина

Коментарі

Адмін 2012-03-15 / 12:25:34

Ні в заголовку, ні в тексті цієї інформації немає слова ВІДРАЗУ. Не перекручуйте і не тлумачте інформацію на власний розсуд.

Istvan 2012-03-15 / 12:11:59
В березні громадянство Угорщини ніяк не можуть отримати відразу 150 тисяч закордонних угорців...

Степан Ваш 2012-03-13 / 18:28:17
Пане Ember Zoltán!
Не приховуйте ж від українців, що ж це Ви написали по-угорськи наприкінці попереднього тексту:
"Mindez azonban apróság, nagyon jók a tudósításai!", бо мені якось ніяково.
Наперед дякую!

Ember Zioltán 2012-03-13 / 17:19:39
Пан Іштване Ваш! "Це я" правильно мене зрозумив. Із вашого тексту виходить, що "иппен" у березні отримують массово (150 т. угорців) громадянство. А по справді стільки отрималі за рік і два с половиною місяца, топто до середині березня 2012 року.
Mindez azonban apróság, nagyon jók a tudósításai!

Cтепан Ваш 2012-03-13 / 10:53:03
От щодо заголовку, то Ви, Ember, праві. На жаль, заголовок теж не мій. У підготовленому мною матеріалі заголовок звучав так:
"Угорське громадянство незабаром матимуть 150 тисяч закордонних угорців". Але за великого бажання і до цього заголовку "придратися", як і до самого Шем"єна, який, говорячи про те, що Але за великого бажання можна. Як і до самого Шем"єна, який стверджує, що, цитую вже у моєму перекладі (який Ви вже вперто не заперечуєте, як раніше) "Десь приблизно 15 березня вже 150-тисячний закордонний угорець зможе отримати документ, що посвідчуватиме угорське громадянство". А дзуськи! Адже за всі роки набагато більше, ніж 150 тисяч отримали цей документ. А Шем"єн мав би тут же обумовити, що ці 150 тисяч - ЛИШЕ з 1 січня 2011 року.
Але так "придиратися", за бажання, можна безкінечно - як у тому анекдоті про міліціонерів, які "придратися" можуть і до стовпа.

Це я 2012-03-12 / 23:10:53
п.Ваш.
Зверніть увагу, будь ласка, на заголовок вище та зрозумієте про що мова. Для мене не має значення, бо я розумію про що йдеться, але для необізнаного це буде означати, що іменно у березні громадянство отримає 150 тис. людей. Хто перекручує першоджерела, можливо для нього немає ніякої різниці, або робить навмисно.

Степан Ваш 2012-03-12 / 14:22:17
Ember, Ember, ну, чому Ви такі вперті у своїй неправоті...
Ось оригінал - "Március 15-e körül már a százötvenezredik határon túli magyar veheti át a honosítási okiratokat, és várhatóan még a tavasszal megérkezik a kétszázötvenezredik honosítási kérelem – mondta Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes, a KDNP elnöke honosítási ünnepségen Székesfehérváron", а також посилка на оригінал:

http://semjenzsolt.hu/kozelet/heti-tema/marcius-idusaig-150-ezer-hataron-tuli-magyar-kaphat-allampolgarsagot

Якщо Ви володієте угорською і українською мовами, то переконаєтесь, що "Március 15-e körül" означає "близько 15-го березня", що означає у середині березня. Чи не так? Отже, не буде правильним, як Ви пишете "ДО середини..." Правда ж бо?
Власне, що тут скажеш...

Ember Zoltán 2012-03-11 / 21:28:26
Ув. Ваш Иштван, не достоверное нп следующее ваше предложение:

В середині березня угорське громадянство за спрощеною процедурою загалом отримать 150 тис. угорців, які
проживають за межами своєї батьківщини.

Правильно будет: ДО середины... дале по тексту.

Степан Ваш 2012-03-06 / 15:37:42
Для пана ISTVAN.
Подаю публікацію УКРІНФОРМу.
Дописаний наприкінці абзац - це відлукавого. ("Станом на минулий рік на Закарпатті перебувало понад 150 тисяч осіб угорської меншини. З них щонайменше третина вже замислювалася про те, щоб отримати громадянство Угорщини. Проте офіційних даних скільки етнічних угорців повернулися із Закарпаття на батьківщину наразі немає" - це від лукавого).

Ось публікація УКРІНФОРМу.
"Угорщина надасть громадянство 150-тисячному закордонному угорцю
В середині березня угорське громадянство за спрощеною процедурою загалом отримать 150 тис. угорців, які проживають за межами своєї батьківщини.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Угорщини Жолт Шем'єн, передає кореспондент УКРІНФОРМу.


Степан Ваш, БУДАПЕШТ. 5 березня 2012 року".

Що ж тут, пане Istvan, не достовірне?

май русин 2012-03-06 / 15:34:04
Іштване, сеґінятко, што тобі ся не любит в тів інформациї?

Istvan 2012-03-06 / 14:48:08
Если все статьи Укринформа такие "достоверные" как этот... Больше просто вообще не стоит верить им.

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини