Шуфрич-молодший назву "Говерла" з фанами не обговорюватиме

В ФК "Закарпаття-Говерла" вважають, що вболівальники клубу повинні допомагати клубу у питанні оренди стадіону "Авангард" в Ужгороді. Про це у групі вболівальників клубу у "Вконтакте" написав віце-президент ужгородців Олександр Шуфрич.

Шуфрич-молодший назву "Говерла" з фанами не обговорюватиме

"Можу лише сказати, що це рішення обговоренню не підлягає. Воно прийняте. Як показує результат – усі кроки керівництва вірні", – написав він.

"А те що команда, яка вдома виграла всі ігри, не має й 2 тисяч ругулярної аудиторії у власному місті – соромно", - додав він.

За словами Шуфрича-молодшого, футбол – це, насамперед, вид спорту й головне в ньому – турнірна таблиця.

"Й у мене ще питання, чого вболівальники, якщо вони так хочуть вказати свою значимість, не проводять акції з підтримки клубу у питанні оренди стадіону?" – запитав він.
 

15 лютого 2012р.

Теги: Говерла, Шуфрич

Коментарі

XtO tAm 2012-02-23 / 23:46:16
2448, ти впевнений що ніхто не робить проблем з переіменування команди в інших містах України а то і світу? Я нічого не маю проти Шуфрича, і ультрас думаю теж не мають... проблема тільки в перейменуванні!

2448 2012-02-23 / 16:21:54
Xto tAm ..., ми говоримо на різних мовах і про різні речі. Пропозиція: викупіть у Шуфрича права на "Говерлу-Закарпаття",а потім відстоюйте традиції, які самі хочете. На хвилинку уяви себе на місці власника команди: ти вкладаєш в команду свої гроші, а хтось збоку висуває тобі ультиматум з приводу твоєї ж власності. Як би ти себе повів? Крім того, перейменування команд з різних причин - не таке вже й рідкісне явище, зокрема,і в Україні. І ніхто з цього проблем не робить. Команда грає, показує результати - що ще треба? Так ні, давайте виженемо Шуфрича, бо він змінив назву команди. Назва буде такою, як вимагають ультрас, а команди НЕ БУДЕ! Може,я з твоєї точки зору, неправий, але стан справ саме такий. Писати можна все, а команду утримувати буде далеко не кожний.

XtO tAm 2012-02-22 / 20:55:53
2448, яке життя? гроші-грошима та всетаки ультрас праві, що відстоюють традиції...! Тобі можу сказати лише одне не все і всіх можна купити...

2448 2012-02-22 / 16:58:47
Xto tAm ..., ні одна класна команда в світі без грошей не існуватиме. Я тут ні при чому. І не треба мене жаліти. Таке життя.

XtO tAm 2012-02-22 / 16:43:03
2448, мені тебе жаль... добре що не всі люди такі як ти, які прогинаються під грошами

2448 2012-02-22 / 15:09:47
Xto tAm ..."з твоїх слів виходить одне хто платить той диктує інщим що робить!"
____________________________________________________________
На жаль, абсолютно вірно. Далі можна вже нічого не писати.

Xto tAm 2012-02-22 / 01:08:37
2448... з твоїх слів виходить одне хто платить той диктує інщим що робить! Можливо в сфері бізнесу це так та бізнес бізнесом але футбол дещо більше за бізнес я так вважаю... Я не спорю вболівальники будуть поки команда виграватиме, та істині вболівальники завжди приходили на матчі і підтримували команду, і тут їм плюнулу в душу... і із твоїх слів це нормально томущо "вкладують гроші і бла-бла"... Історія є неспорю так вона пишеться але не так вона має писатись, перечеркуючи старе... про історію ти написав а про традиції забув! Чому Ярославський не змінював назву Металіста, адже метал теж грав і в першій лізі і довгий час не був у четвірці кращих команд УЧ? І ці слова шуфи реально якесь приниження вболівальників адже їх думка його не цікавить і ставиця до них зневажно, але в той же час він наполягає на підримку у бородьбі за стадіон...думаю кожна поважна людина відкаже якщо її не слухають!

2448 2012-02-21 / 15:06:24
sorry, "питання перейменування"...

2448 2012-02-21 / 15:05:20
XtO tAm...Прикро, звичайно, але стабільність зараз, тим паче, у бізнесі (і у футбольному теж) відсутня повністю. Але "маємо те,що маємо". Історія клубу є, вона пишеться і зараз. Але коли команда розбіжиться через відсутність фінансування (а така загроза існує), перейменовувати вже ніхто нікого не буде. Не хотілося би, щоб до цього дійшло,звичайно. Просто мені,як і всім уболівальникам хочеться нормального футболу в Ужгороді. А без грошей команди не буде. І питпння прерйменування відпаде само по собі. Чи не так?

XtO tAm 2012-02-20 / 20:34:38
2448... чомуж ультрас вкладують свої кошту у підримку команди... я розумію твою думку і поважаю... та всерівно не погоджуюсь, так проблема можливо не велика та як я казав зараз Шуфрич власник він захотів переіменував завтра інший і т.д. і кожен переіменовує команду на свій лад... то де тоді виходить історія традиції і т.д.?? Хочеться стабільності, грош ціна команди яка неповажає своїх вболівальників!

2448 2012-02-20 / 17:36:23
XtO tAm... Нормально - це коли команду хтось підтримує на плаву, бо Закарпаттю і його рульовим класна футбольна команда наразі не потрібна. А "ультрас" свої гроші в неї не вкладуть, бо не мають.
На жаль, ніхто, крім Шуфричів, не розуміє, що багато хто з серйозних людей судить про економічний розвиток краю через наявність у ньому сильної команди у Прем"єр-лізі. З усіма витікаючими з цього моментами - інвестиціями, співпрацею, капіталовкладеннями і т.п.
Тому, як на мене, здіймати галас з приводу перейменування команди - не першочергове завдання.Головне, щоб вона була і класно грала. А якщо вона буде класно грати, повір, уболівальники обов"язково прийдуть. За 30 років мого уболівання всяке було. Але не пам"ятаю ні одного сезону, щоби був напівпорожній стадіон, коли команда вдало виступала

XtO tAm 2012-02-19 / 10:12:26
2448.. тоді ти помиляєшся томущо Шуфрич цими словами ясно дав зрозуміти, що його команда грає для нього і для турнірної таблиці... а думка вболівальників нічого не значить для нього! Ультрас якраз і переживають за команду, адже власники міняються але команда залишається, ну ти сам подумай завтра-післязавтра прийде новий власник і переіменує потім ще один і ще один... і це на твою думку нормально?...

2448 2012-02-19 / 07:13:34
XtO tAm.....Звичайно, що для всіх, хто прийде на стадіон! Не особисто ж для "ультрас"! Думаю,що це ясно,як Божий день.

XtO tAm 2012-02-17 / 21:57:31
2448... тебе послухати то для кого тоді команда іграє якщо не для вболівальників (і це не стосується сугубо ультрас під цим словом я маю наувазі і себе з тобою і простих закарпатців)?

2448 2012-02-17 / 21:01:16
Чого ж, він правий. Підтримка команди в Ужгороді і справді слабка, її фактично, крім Шуфричів, нікому не потрібно. Стадіон під час ігор напівпорожній. А ті кілька "ультрас" ще й ультиматуми ставлять, замість того, щоб по-справжньому переживати за команду. "Зміните назву - на матчі не будемо приходити!" Та й не треба! Що з вами, що без вас, команда й далі виграватиме.

*** 2012-02-16 / 10:13:30
Блін, я балдію з логіки пацана - звинувачувати тих, хто ходить на футбол, у тому, що їх мало ходить. З уболівальниками працюйте, заохочуйте людей, а не ображайтеся.

НОВИНИ: Спорт

13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства
11:39
/ 1
Поліція розповіла про обставини зіткнення легковика, вантажівки, мікроавтобуса і велосипедиста у Вонігові на Тячівщині
10:40
/ 1
У Мукачеві сьогодні стартують чемпіонат Закарпаття та відкритий Кубок Мукачева зі змішаних єдиноборств (ММА)
21:07
Мукачівець вдало виступив на "Biegu Niepodległości" в Польщі
09:54
/ 1
9-річний хлопчик з Закарпаття встановив світовий рекорд у гирьовому спорті
» Всі новини