Гісем віддав свій коньячний завод Януковичу-молодшому?

Принаймні такі чутки отримали своє підтвердження у свіжому номері газети “ФЕСТ”. Посилаючись на свої джерела видання повідомляє, що головного акціонера підприємства Володимира Гісема “переконали” відписати свою власність старшому сину володаря межигірських володінь.

Гісем віддав свій коньячний завод Януковичу-молодшому?

“Виробник (Ужгородський коньячний завод – ред.) відомих в Україна марочних напоїв “Тиса”, “Карпати”, “Ужгород” та доступніших ординарних коньяків, у тому числі й найбільш популярного “Закарпатського”, впродовж двох десятиліть був, що називається, “у руках” його керівника Володимира Гісема… Але, схоже, цього разу партійний квиток (В. Гісем торік став членом Партії регіонів – ред.) не гарантує його бізнесу статусу недоторканності – на успішного продуцента улюбленої мільйонами “Тиси” поклали око “донецькі”. І не просто “донецькі”, а їхня київська “діаспора”, – говориться у публікації.

“Нині Ужгородом активно шириться інформація про те, що головного акціонера коньячного заводу наприкінці 2011-го “переконали” відписати свою власність старшому сину володаря межигірських (не плутати з міжгірськими) володінь. Підтвержують цю інформацію у приватних розмовах й високопосадовці з обласної влади, депутати, окремі акціонери, які свого часу звільнилися з підприємства”, – додає автор матеріалу “Букет “Тиси” з донецьким ароматом”.
 

05 лютого 2012р.

Теги: коньяк, Гімсем, Янукович

Коментарі

Чингіз 2012-06-02 / 09:58:15
Ще й Коопінвестбанк треба удобрати в 3,14дорів і буде всьо путьом

я ЗА ПРАВДУ. 2012-03-15 / 18:35:51
Завод був приватизований колективом орендарів.Ніхто із них своєї частки не отримав, бо гісем як кровосос сосав весь колективний прибуток 20 років, після чого насильно позвільняв всіх орендарів.Після чого намагався переписати завод на себе, але знайшлися розумніші та висліпали, що у нього не має прав на завод який прватизував колектив та й вирішили його кинути.А він розуміючи,що 20 років обікрадав колектив за що може сісти за грати, прийняв рішення посунутися. Але не надовго, бо крадене всерівно повернеш ГІСЕМЕ.

Ужгородець 2012-03-12 / 13:35:41
Які ж Ви Закарпатці погані та зависливі люди , тим більше трудовий колектив.Гісем на скердовці не був , а Янукович по Вашим міркуванням на скердовці гроші заробив. Це наша Закарпатська дурна натура. Недаром говорять , що Закарпатець тоді щасливий , коли в сусіда горе. А трудовий колектив з часом переконається як роботи в чужинців.

моль 2012-03-10 / 12:24:00
криминал и есть таким один незаконо другой темже путем

великий йух 2012-03-05 / 10:25:15
Гісеми металися з партії і партію як худий щенок срати, но і ото іх ни спасло. Боже, як страшно жити, гегегеге!

всім гісемоїдам 2012-03-05 / 10:22:02
кого вы туй жалуєте, ущербні? Гісемів?
Но-но, жалуйте, жалуйте. Сиротятка вни: цицьку уд дітинки удобрали злi дядьки. А може вже доста їм ссати оту цицьку?
Найшли ви кого жаловати, вас би самих кось так пожаловав.

РАДИЙ ЗА ВАС 2012-02-06 / 11:09:21
Молодець вступай....,а нік краще поміняйте на 666 ...
і ви зразу в шоколаді...чи...???

555 тому. 2012-02-06 / 10:28:06
(Якщо це правда, я перший вступлю в партію Регіонів, такого злодія як Гісем тільки вони могли покласти на місце(В. Гісем торік став членом Партії регіонів – ред.).)Тобто, ви хочете стати частиною злодійського клану, де злодій злодія оббирає. Самокритично. Зрештою якщо іншого способу самореалізації немає?.....

555 2012-02-06 / 09:09:58
Якщо це правда, я перший вступлю в партію Регіонів, такого злодія як Гісем тільки вони могли покласти на місце. І старі КГБісти му не помогли. Молодці! Андрусь із Штефанюком у траурі - задарнина минулася. Треба зараз допомогти встановити справедливість по відношенню акціонерів Коопбанку, яких Гісем кинув. Нам все рівно, нехай забирають, Гісем не їздив на скердовку, заробляти гроші за коньячний. Як прийшло так і пішло! Ще раз молодці! Трудовий колектив коньячного празднує.

Ужгородка 2012-02-06 / 08:00:00
"Виноградівець 2012-02-05 / 20:50:36
Ужгородка ти майже "озабочена" Балогою?! Всі твої коменти проти Балого і ЄЦу. Чи може ти тоже з тих? З ПРдунів?" ----

Нет, я не присоединяюсь ни к каким уродам. У меня свое собственное мнение.

Виноградівець 2012-02-05 / 20:50:36
Ужгородка ти майже "озабочена" Балогою?! Всі твої коменти проти Балого і ЄЦу. Чи може ти тоже з тих? З ПРдунів?

Бага Ніч 2012-02-05 / 19:54:37
А поподробніше де би можна почитати?

Ужгородка 2012-02-05 / 18:29:51
Закарпатье уже выбрало на свою голову бАЛОГУ вместе с ЕЦ-сосовцами, а теперь этот ""защитничек"" родного Закарпатья ПРОДАЕТ его в розницу и оптом.

чай на двох 2012-02-05 / 18:18:11
Голосуйте і далі за партію п...сів. Вони з вас і гаті знімуть.

наш Презик 2012-02-05 / 14:41:06
А вони всі думали. що партквиток як кондом надів і захищений.
А то ні, надів і записався кружком його члена

Ужгородка 2012-02-05 / 13:38:48
В подтверждение -
"Бо тут добний клімат і туристів багато"

“Нині людей цікавить Закарпаття, бо саме цей регіон має унікальний клімат і чималі перспективи розвитку туризму”, – розповів Президент Асоціації спеціалістів з нерухомості України Сергій Злидень під час круглого столу ріелторів з різних регіонів України, що відбувся днями у Мукачеві, повідомляє “Старий замок “Паланок”.

“Особливо цікавим цей регіон є для східних областей, і нині ми вже можемо бути впевнені, що закарпатські партнери не підведуть нас, а відповідно і наших клієнтів”, – сказав С. Злидень після круглого столу і знайомства із закарпатськими колегами."

Ужгородка 2012-02-05 / 13:05:31
И большую часть туристического бизнеса ...

Олександр 2012-02-05 / 12:29:57
А також частку з Єврокару.

Марія 2012-02-05 / 12:23:51
Кажуть, що Мукачівський базар ГІД донецькі уже тоже забрали, чи то купили і Балога не поміг.

Джек 2012-02-05 / 12:14:21
Как досталось, так и отдалось...

НОВИНИ: Економіка

01:18
/ 3
Розпочалася чергова спроба визнати банкрутом Солотвинський солерудник
14:34
/ 2
McDonald's знову хоче відкрити ресторан в Ужгороді. Цього року
11:08
Фермери з окупованої частини Херсонщини знаходять себе у тепличному бізнесі на Закарпатті
14:16
NSV Group і представники Італії, Німеччини та Польщі провели переговори щодо побудови на Закарпатті інтермодального логістичного центру Horonda Platform
16:30
Торік, в порівнянні з 2022-м, експорт на Закарпатті становив 69%, а імпорт – 84,5%
11:33
/ 1
На Закарпатті відкрили новий митний термінал
16:43
/ 1
Прокуратура взялась за компанії групи Голден Тайл, які з грубими порушеннями придбали закарпатські родовища глин
15:03
/ 8
На аукціоні за 13,87 млн грн продають землю та адмінбудівлю колишнього "Ужгородтеплокомуненерго" в центрі Ужгорода
15:19
/ 3
"Перечинське" "Френдлі Віндтехнолоджі" програло "ужгородцям" суд за родовище андезиту біля Ужгорода, продане за 75 млн грн
10:51
/ 7
За грантами, отриманими на сади, в Україні лідирує Закарпаття
22:08
/ 20