Фірма "губернатора" Закарпаття допомогла іншому підприємству виграти тендер на 2,5 млн

Міжгірська селищна рада Закарпатської області 19 грудня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Рута» на реконструкцію дошкільного навчального закладу з фельдшерсько-акушерським пунктом в селі Запереділля вартістю 2,54 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Фірма "губернатора" Закарпаття допомогла іншому підприємству виграти тендер на 2,5 млн

ПП «Рута» зі статутним капіталом 500 грн. зареєстрована на Василя Рубея. Фірма має виконати роботи до кінця 2012 року.

Єдиним конкурентом «Рути» на тендері було ТОВ «Закарпатсько-галицьке шляхово-будівельне управління», основним засновником якого є "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида. Різниця між пропозиціями двох фірм сягала всього 80 тисяч гривень, або 0,3%.
 

Наші Гроші

25 січня 2012р.

Теги: тендер, реконструкція, Ледида, Запереділля

Коментарі

КРУ 2012-02-14 / 18:24:43
Так і не голосуйте за них. Що то за депутати що бють людей.Вони комусь допоможуть. Дволикість Щурів відома всім міжгірцям-це ж бандити.

Виборець 2012-02-14 / 18:17:31
А хто розжене Міжгірський "Фронт змін" коли в області такі самі чуда як і в Міжгір"ї.

міжгірець 2012-01-27 / 08:52:14
молодці, знову всіх на бабло кинули

Виборець 2012-01-26 / 11:08:38
Та то бавки "Фронта змін" та ПРдунів.Ледиди,Щурі,Купецькі,Коляди,Сморчкови - то єдна банда. "Фронт змін" у Міжгір"ї треба розігнати доки не пізно і створити дійсно енергійний опозиційний осередок у районі а не холуїв провладної еліти.

Л.Толстого 33, Ужгород 2012-01-26 / 06:45:34
Вот читайте про балоговского выкориыша чУБИРКУ, он давно БАНКРОТ, весь в долгах-кредитах, но при этом его пристроили в БЮДЖЕТНЫЙ комитет области, "поставили козла охранять огород с капустой".
Наша "героическая" прокуратура открытым текстом ПОКРЫВАЕТ зарвавшегося мажорика-депутатика чУБИРКУ, который АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО строит себе-любимому 3-этажную халабуду на головах у людей по ул. Л.Толстого 33, раньше там были ж/д кассы. Еще в прошлое мэрство погорелов подарил чубирке это здание за то, чтобы его пристроили в облисполком на время, пока Ратушняк был мэром, а дальше уже совсем просто - проект ему нарисовали, а то, что с одной стороны балконы и окна 9-ти этажки, а с другой - балконы и окна 5-ти этажки, так это ЕРУНДА ПО МНЕНИЮ чУбирки. УГРОЗАМИ, ЗАПУГИВАНИЕМ, ШАНТАЖОМ владельцев 2-х кв-р из 9-ти этажки заставили подписать бумаги и отдать на слом свои балконы, но это сделано уже ВО ВРЕМЯ СРОИТЕЛЬСТВА !!!!!!, а не ДО проектировки !!!!!!!!!
С другой стороны стоит жилая 5-ти этажка с балконами и окнами, МИНИМАЛЬНОЕ РАССТОЯНИЕ от стены халабуды до балконов - 6 (шесть) метров !!!!!!!!!!!!, а построили этот кошмар БЛИЖЕ, чем 5 (ПЯТЬ) МЕТРОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! При этом и МЧС (пожарники) и ДАБК и остальные уроды ПОДПИСАЛИ чУБИРКЕ этот КРИМИНАЛЬНЫЙ ПРОЕКТ, НЕ ЗАПРЕТИЛИ СТРОИТЕЛЬСТВО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОБО ВСЕХ ЭТИХ НАРУШЕНИЯХ Я С ПЕРВОГО ДНЯ УРОДЛИВОГО СТРОИТЕЛЬСТВА КРИЧУ ВО ВСЕ СТОРОНЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!! НО ВСЕ ОГЛОХЛИ РЕЗКО И ОТУПЕЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А ШТЕФАНЮК мне при очередной (десятой или пятьнадцатой) встрече в его кабинете открытым текстом сказал - "а що я можу зробити ?, я казав вОЛОДІ, щоб він порішав з вами це питання, щоб ви відчипилися від нас (прокуратурі), а він що, не говорив з вами ?, а я нічого НЕ МОЖУ ЗРОБИТИ !!!!!!" АААААААААААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вот такой у нас "город", вот такая "героическая прокуратура" !!!!!!!!!!!!

МОЖЕТЕ ПОЧИТАТЬ ЗДЕСЬ - ( читате )

http://forum.kriminal.tv/index.php?option=com_fireboard&Itemid=2&func=view&catid=17&id=33#33

Еще один факт БАНДИТСКО-БАЛОГОВСКОГО правления.

Ужгородка 2012-01-26 / 06:39:26
Все воруют по одной отработаной схеме, даже не утруждаються придумать что-то новое, это называеться - "берите меня голыми руками", но т.к. наша "доблестная" прокуратура в доле, то они - ослепли, оглохли, отупели. А что будет (точнее - ничего НЕ будет), все итак знают.
Если у кого-то есть инфа, то выставляйте ВСЕ В ИНЕТ !!!

mark 2012-01-25 / 20:56:10
Як правильно підмітив Іван, чомусь ніхто тут не згадував про махінації міністра МНС Балоги, який для своїх підставних фірм декілька місяців назад допоміг виграти тендери по освоєнню грошей на протипаводкові системі, де ваші коментарі з цього приводу ?

Іван 2012-01-25 / 19:58:32
Боже, чого про таку мелоч не пишуть за фірми Балоги і його людей яких сотні і уже не перший десяток років качають гроші з бюджету області і країни?!

Ужгородка 2012-01-25 / 16:59:44
Супер, традиционный "прогон" бюджетных денег через фирмы-однодневки, эта ПП "Рута" и зарегестрирована небось за 2-3 недели до - "выиграли тендер". Да и УФ в 500 грн.- это тоже традиционно. Какая-то ТРАГИКОМЕДИЯ ........