Бушко від імені "регіоналів" ще більше "наїхав" на "Єдиний Центр"

Ситуацію прокоментував заступник голови регіональної організації Партії регіонів Іван Бушко.

Бушко від імені "регіоналів" ще більше "наїхав" на "Єдиний Центр"

На інтернет-ресурсі «КомерсантЪ-Украина» з’явився матеріал про те, що нібито на Закарпатті між Партією регіонів та партією Віктора Балоги «Єдиний Центр» виник конфлікт. Приводом для таких чуток стала відверта заява першого заступника голови обласної організації Партії регіонів Івана Бушка, що партія має наміри висувати своїх кандидатів у всіх шести мажоритарних округах на виборах до Верховної Ради України.

Подібні чутки прокоментував сам Іван Бушко:

— Ніякого конфлікту між Партією регіонів та «Єдиним Центром» нема і бути не може. Не може регіональна партія, що базується в одній області і має підтримку 0,7% виборців, диктувати свої умови партії, що при владі. Це абсурд.

Не бачу причин для істерики у тому, що найсильніша на сьогодні партія — Партія регіонів — має у своїй команді достатньо сильних претендентів для участі у виборах до Верховної Ради.

І взагалі, в країні триває нормальний процес — «політичне дорослішання». Не всі виявились готовими до цього, але час назад повернути не можна. Наступив момент, коли у великій політиці не залишилось місця дрібним політичним партіям. З політичної арени їх витіснили більші партії, які користуються підтримкою більшої частини населення країни.

Вважаю цю тенденцію позитивною, оскільки регіональні партії частіше за все відстоюють інтереси не своїх виборців, а фінансових груп, які їх спонсорують. Крім того, більшість регіональних партій призводять швидше до розвитку сепаратизму в регіонах і до розпаду країни.


Коментар Івана бушка розповсюдила прес-служба Закарпатської обласної організації Партії регіонів

24 січня 2012р.

Теги: Бушко, Партія регіонів, Єдиний Центр

Коментарі

Іванка 2012-02-07 / 13:56:47
Кончені політики, ви спраді не даєте людям робити

Петя 2012-02-07 / 13:38:13
Найбільша наша біда в тому, що ми вже на основних своїх роботах не робимо абсолютно свою роботу, а займаємося передвиборчою політикою ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. То велика проблема для суспільства, коли вчитель не має готуватися до уроку, а має (головне) записатися в регіонали. СХАМЕНІТЬСЯ!!!

igor 2012-01-29 / 19:05:05
baloga lider v zakarpatti i bude dali.a vsi ti bushcku neobrazovani v polituzi nizogo ne shcarjt.ja za balogu

Дмитро 2012-01-28 / 15:49:00

З хамством - на Репортер. Коментар видалено. Адмін

Виноградівець 2012-01-27 / 22:11:42
Най вішатся ібушко, він нигда не виграть вибори у Севлюші. Всі чесні люде проти ПРдунів та ібушка, от і біситься риг.

Федір 2012-01-27 / 21:16:14
березний___________
Ти, друже, много в чому правий.Айбо шо думаш усе так буде - будут чилядь гі маргу скуповувати?Може їх вже біда научит?

Faust 2012-01-27 / 21:03:52
Сама велика заслуга ібушка перед закарпатцями це те, що він обікрав виноградівських сиріт. Чекаєте, щоби і всіх вас всякі ібушки обікрали?? Дочекаєтесь, скоро вибори!

березний 2012-01-27 / 20:33:44
Не гоніть пургу. Балога дасть вам на пів-деци, і ви всі ляжете під нього. А хто не схоче,той просто оближе... Просто Закарпаття завжди було і буде інертним до всього. Тут живуть не громадяни, а комерсанти, солярковози, чорновози і сигаретчики. Ну і звичайно заробітчани. І не суть важливо, хто буде ділити Закарпаття, Вам то все одно до рота не потрапить. Не робіть з себе розумних і дійових. Вам то не пасує...

Виноградівець 2012-01-27 / 08:52:49
Йванкові докусь кришу зірвало, вже не витримує...

Незалежний 2012-01-26 / 23:29:42
Вітько як колобок у казочці: Я Устича кинув; я Медведчука кинув; а дебіла Ющенка ще не так кинув і Вітю Федоровича обовязково кину. На цім казочці кінець. Хто взяв 200 гривень - молодець!

Селянин 2012-01-26 / 20:14:54
Бушко говорить ото, що му кажут. Де ви виділи валютчика из власнов думков?

Прохожий 2012-01-26 / 08:37:18
Відколи це Бушко став таким г.авноритетним? Колишній, та й теперішній спекулянт отримав владу і не знає, як нею користуватися. Мало того він не розуміє для чого та влада і які функції покладаються на керівника. А толерантності в нього ноль, досить згадати шо партія із 0,7% взула його на Закарпатті по всім статтям, і більшіть в облраді якраз за цими "0,7%" процентними.
Так шо тепер ситуація буде розвиватися дуже стрімко, непердбачувано і неприємно для ригів.

виноградівець 2012-01-25 / 22:24:52
Бушко - колишній валютчик з малого базару в Виноградові. Хоча він і мій земляк, але за час коли він у всіх на слуху, він нічого позитивного не зробив для мешканців району і думаю не зробить для мешканців кількох районів, якщо пройде в ВР, хоча думаю в нього мало шансів. Навіть браття-контрабаси Шерегі і Фізеші набагато більше зробили і роблять для молоді та людей.
Я вже не кажу про братів Балогів, які відкрили в Виноградові справжній хороший супермаркет, який зпочатку майже і був збитковий, але зараз там люди скупляються, бо ціни нижчі чим на малому базарі, продукти якісні і вибір великий та й автобус безплатний возить туди і назад.

колочава 2012-01-25 / 21:08:16
Бушко І І правий молодець

Вітя 2012-01-25 / 20:27:12
Ніякого конфлікту між Партією регіонів та «Єдиним Центром» нема і бути не може.
----
Звідки така впевненість???? Що навітьбути не може конфлікту. Театр нам грають

Олгіца 2012-01-25 / 13:52:31
Но, слухайте, який файний театр! Най ся перегризуть як павуки у банці!

Артур 2012-01-24 / 23:23:57
Хоть круть хоть верть, а внас в області бос єден Вікто Іванович Балога.

Член ВК від ПР 2012-01-24 / 23:03:24
А в Міжгір"Ї Сморчков куповав у циган голоси синіми парасолями та куртками,гроші зажав собі, обмахав членів комісій. Лише обдурив він не нас, обдурив Ледидів як обласного так і домашного,тому в Міжгір"ї ПР безславно продула.

оптиміст 2012-01-24 / 22:16:08
а от на Верховині єцівські рознощики уже чекаут, коли вже поступлять гроші оби си мало вкалимити

мадяр 2012-01-24 / 20:38:05
Хлопці, майте бога, Балоган усіх купив по області коли був в опозиції, а зараз Балога член уряду Яника. Тоді йому і сам генерал Русин не завадив, якого Балога закривав в тюрьму . Все рішають гроші. Або так буде до тих пір, поки люди не перестануть голосовати за гроші за тих хто їх дає....

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07