«Губернатор» Закарпаття зняв з себе відповідальність за безвладдя в Міжгір’ї

17 січня під час прес-конференції голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида прокоментував ситуацію, що склалася в Міжгірській селищній раді, де вже майже рік працює без законно обраного керівника.

За словами О.Ледиди, голова Міжгірської селищної ради Василь Щур вчасно склав свої повноваження – нині він працює головою райдержадміністрації.
— Він, як це і передбачено чинним законодавством, написав заяву і його звільнили від виконання відповідних обов’язків. Врешті усе зводиться до того, що призначення дати нових виборів сільських, селищних та міських голів – виняткова компетенція Верховної ради України. Як тільки депутати приймуть відповідне рішення, там відбудеться народне волевиявлення, - відзначив Олександр Ледида.

Прес-центр Закарпатської ОДА

18 січня 2012р.

Теги: Міжгір’я, Щур, ледида

Коментарі

Голівуд 2012-10-23 / 13:18:46
Є частина людей яким не поталанило в житті і завидують... Всі бачать що попри розмови скептиків Міжгір'я і район в цілому рухається вперед! Звичайно є ще багато не вирішених проблем, але позитиву більше ніж негативу в порівнянні з недавнім часом. Тому добре що є молода людина (Щур В.М.) яка взяла на себе відповідальність та ініціативу. А на критикантів я б радив не звертати уваги. В житті найлегша робота - критикувати... А що критики зробили самі? Допусти їх до корита вони б по іншому заговорили... Про медучилище хтось пише... Хабарі почали брати ще на початку 90-х років.. Одна з перших Селянська

Факт 2012-03-09 / 00:11:10
Но що купка прокравшихся та пробрехавшихся щурячих талполизів,всі ваші хвальби як у парашу сам ледида злив, виніс Щуру догану за ганебну ситуацію в розвитку району. А відповідальність з себе хай не знімає, ми з нього самі її знімемо цієї осені. Бери сокиру та йди суча бити разом з Щурями пане Ледидо.

Гість 2012-02-29 / 22:48:16
Який то Ледида якись безвідповідальний. Раз і зняв з себе відповідальність. А я думав, що це тільки псіхіатри роблять, відповідальність знімають. Кажуть, що тоді не судять, у дурдом відправляють, якщо буйний то надовго.

проффессор 2012-02-27 / 13:15:29
Учню: МАРГІНАЛ-
(від лат. marginalis - кордон, край, побічний, знаходження на краю) людина, яка випала з соціальної групи, перебуває у проміжному, приграничному положенні між якими-небудь соціальними групами, залишається за межами загальноприйнятного.
Вчись, поки я живий!



цАп 2012-02-26 / 16:21:59
сімейний підряд із лікарні Щур не вигнав-тільки просто звільнив Царя за бездіяльність ,за доведення медцини лікарні до краю.То що пишуть ,що він багато зробив,не можна заперечити.Але на все свій час.Тепер прийшов час других.Як вони отримають таку допомогу із-за заграниці то і вони багато зроблять,построять,може і більше ніж Цар.А діти його працюють,ніхто їх не вигнав.А щодо дітей у медичулищі,то якщо тупий най не йде вчитися,а хай фізтично робить,а як має слабі знання,хай старається,вчиться і не будуть батьки віддавати останнє.

.... 2012-02-20 / 20:07:41
Аватару. То ви вважаєте, що бухгалтер з середньою освітою і прийом відділу кадрів в с.Келечин це норма? Дивно...

аватар 2012-02-20 / 14:47:49
РУСЛАНУ
Дійсно ніби-то вона непогано керує. Маючи такий кеш в жебі можна задовольнити не лише колектив. Але мова тут саме за цей кеш і звідки він береться - з наших людий. А деякі батьки отдають останнє.

Вася 2012-02-20 / 14:30:13
НЕВІДОМОМУ
А тобі нестрашно? То чому ти тут, а не не мітингу разом з Міжгірськими маргіналами.

аватар 2012-02-20 / 14:24:37
.... За слухами то-то така сама правда, як то що мером Міжгір"я буде Шемет. Не чули? То-то.

аватар 2012-02-20 / 14:19:20
!!!!!!
Вибачай, але дійсно - знання світ, а незнання тьма.

вася 2012-02-20 / 14:16:16
РУСЛАНУ
Ти маєш рацію, але частково. Для того щоб діти вчилися треба прикладувати зусилля, щоб їх начити і відповідати за рівень знань дітей. А вони спеціально неучать, щоб брати хабарі і невідповідають за неуків. Може і в цьому діти винуваті? Одним словом вони взятки беруть за то що неучать.

!!!!!! 2012-02-17 / 07:15:30
аватару.повноводна ріка просто стала підземною.
хренну.
І директор їх не чіпає,бо знає з ким має діло.

.... 2012-02-16 / 21:18:27
Аватару. Про що Ви говорите? В бухгалтерію відділу взято людину з середньою освітою. Просто так чи з біржі направили? За слухами називають суму, що дорівнює автомобілю вітчизняного виробництва

Невідомий 2012-02-16 / 18:26:58
Вася,не розумію чому в тебе стільки зла?Ти тільки й можеш по Інтернету поливати людей багнюкою тільки щоб задовольнити своє дурне сільське альтер-его?Чому ж ти висловлюєш свою думку тут?Страшно висловити думку людям вслух?

Руслан 2012-02-16 / 18:17:06
Васі,Міті.
Івлєву вибрали не помаранчеві,а поклав її там Цар,бо треба всюди мати своїх людей.Але в принципі вона непогано керує,колектив задоволений.А якщо за тупих учнів платять,то хай вчаться і все буде безплатно.А взятки брали в медучилищі завжди!

Чуп 2012-02-16 / 07:39:32
УЧНЮ
Шемет, Юрик, Чиж і вся їхня тусовка

учень 2012-02-16 / 06:18:06
ЧУПУ
Хто такі Міжгірські маргінали?

аватар 2012-02-16 / 06:12:52
ПЕРЕХОЖОМУ
Але їх потік значно обмілів в порівнянні з повноводною рікою, яка лилась до того. Ті що знаходяться всередині системи давно це знають, а ви напевне знаходитесь зовні - тому просто детальніше вивчіть це питання і самі впевнитесь.

перехожий 2012-02-15 / 21:18:55
АВАТАРУ.
ви в цьому впевнені? просто поміняли шило на мило. А портрети Джорджа Вашингтона і далі творять чудеса.

вчитель 2012-02-15 / 12:35:50
Суботу треба було вигнати з освіти, а не дати йому уроки в школі !!, що він забкв що творив з своїм підручним Касинцем, які вони брали хабарі за оформлення на роботу в освіту !! А те що Щур В М вигнав сімейний підряд Царів з райлікарні , то він молодець !!, щоб оформитись медсестрою в лікарню то потрібно було викласти чималеньку суму п Царю !! , нехай даний лікар іде вже овець пасти в Сопках !!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая