Надра Банк: Вдалий час для збільшення доходів

Традиційно грудень – місяць всіляких акцій, «шалених знижок» й інших цікавих пропозицій для споживачів від супермаркетів і крамниць, які дозволяють суттєво зекономити, а відтак зберегти гроші. Цю тенденцію підтримали цьогоріч і фінансові установи.

Надра Банк: Вдалий час для збільшення доходів

Наразі майже всі банки із «першої двадцятки» пропонують клієнтам новорічні акції та пропозиції. Практично кожна друга фінансова установа у поточному місяці підвищила відсотки за депозитом, у середньому на 0,5%. Для пенсіонерів, а також для громадян, які вносять значну суму вкладу, передбачені бонуси від 0,3% до 1%.
У грудні чимало банків пропонують акційні депозитні програми, змагаючись у влучності і дотепності назв: від класичних «Високі доходи за короткий термін» і «Гарячі відсотки» до самобутніх - «Щедрівка-2012», «Різдвяна зірка» тощо.

Суть пропозицій схожа: кожний клієнт, що відкриває депозит, заохочується бонусами, подарунками тощо. Різниця лише у термінах вкладу і у розмірі відсотків. Чим вища сума депозиту, тим більший «подарунок» отримує клієнт від банку.
«Аби клієнти - фізичні особи могли збільшити власний дохід, Надра Банк пропонує скористатися новорічною пропозицією - депозитом «Вигідний», який передбачає максимальні процентні ставки, – зазначає заступник директора з роздрібного бізнесу Надра Банку Віталій Бачинський. - Цей вклад особливо зручний для сімейних заощаджень: з його допомогою можна легко накопичити на відпочинок для всієї родини, навчання дитини, ремонт в оселі тощо».

За умовами вкладу «Вигідний» банк пропонує клієнтам розмістити гроші на 12 місяців, без можливості поповнення протягом терміну дії вкладу. При цьому депозит оформлюється безкоштовно в трьох основних валютах на вибір клієнта: гривнях, доларах США та євро. Впродовж перших трьох місяців дії вкладу «Вигідний» клієнт отримує дохід у розмірі 20% річних у гривні, 9% річних – у доларах США та 8% річних - у євро. З четвертого по дванадцятий місяці процентна ставка становить 15% річних у гривні, 8% - у доларах США та 7% - у євро.

За розпорядженням клієнта отримані відсотки перераховуються на його поточний рахунок щомісячно або по закінченню терміну дії вкладу. Клієнт може користуватись цими коштами  протягом дії депозиту, тобто не чекаючи закінчення терміну: знімати готівку у банкоматах та відділеннях банку або розрахуватись за покупку банківською карткою. Варто зазначити, що спеціальна пропозиція з оформлення вкладу «Вигідний» діє лише до 30 грудня 2011 року.

Крім суто фінансової зацікавленості клієнта у співпраці з банком, останнім часом банки багато уваги приділяють нематеріальній мотивації. Наприклад, персоніфікованому підходу у роботі з клієнтом, коли персональний менеджер банку підбирає оптимальні пропозиції «під конкретного клієнта». Тобто допомагає зорієнтуватись у всіх банківських продуктах, аби клієнт мав змогу вибрати саме те, що відповідає його фінансовим цілям і завданням.

«Один із важливих трендів наступного року - досягнення синергетичного ефекту в роботі з різними клієнтськими сегментами, - пояснює Анатолій Шеремета, член правління, директор по маркетингу и персоналу Надра Банку. - Так, залучаючи на обслуговування велику компанію як корпоративного клієнта, співробітникам цієї компанії банк пропонує послуги для фізичних осіб. Для таких клієнтів банки пропонують більш вигідні, порівняно зі стандартними, умови обслуговування поточного рахунку, розміри ставок за вкладами та додаткові акційні пропозиції тощо».

Враховуючи різноманіття «сезонних» банківських пропозицій, клієнтам нині не доводиться скаржитись на брак уваги від фінансових установ. Головне – встигнути скористатись вигідними умовами по банківських послугах, аби у новому році на заваді втіленню ваших мрій не стала тривіальна відсутність грошей.

23 грудня 2011р.

Теги: Надра Банк, гроші, заощадження

Коментарі

Читатель 2012-01-02 / 14:37:22
"Надра Банк: Вдалий час для збільшення доходів" Чьих доходов?

Юрий 2011-12-24 / 14:33:46
Встигніть зробити вклад в Надра банку - зробіть новорічний подарок Фірташу. Згадайте що було з вкладниками цієї кантори в 2008-му.

НОВИНИ: Економіка

17:38
На кошти ФАО кооператив з Берегівщини планує виробляти вино
20:17
/ 6
Кабмін сьогодні зареєстрував новий індустріальний парк у Мукачеві: планують залучити 36 млн євро інвестицій
18:51
/ 5
ФДМУ готує до приватизації агропромислову фірму "Леанка" на Закарпатті
22:57
У першому півріччі на Закарпатті кількість новостворених суб’єктів господарювання на 1464 перевищила кількість тих, хто припинив бізнес
23:08
Закарпатська митниця: Євросоюз залишається основним постачальником імпорту
15:52
На Закарпатті найбільше туристичного збору надійшло у бюджети Ужгорода, Поляни, Баранинців
17:13
На Закарпатті підприємство вирощує кілька видів екзотичних грибів
22:17
Закарпатська область належить до числа лідерів за зростанням надходжень єдиного податку
13:38
Через аномально раннє тепло закарпатські виноградарі зелені операції проводять мегаінтенсивно
13:47
Cезон лохини на Закарпатті стартував на два тижні раніше, ніж торік
19:14
У травні пасажиропотік залізничним маршрутом Київ-Чоп зріс на 221% – Укрзалізниця
14:54
Через змову на аукціонах суди визнали недійсними вже два спецдозволи "Голден Тайл" на видобуток глин на Закарпатті – дані прокуратури
01:25
Закарпатське вино отримало офіційне географічне зазначення: що це означає
20:19
/ 1
Кабмін вніс до реєстру індустріальний парк "Тячів" площею площею понад 60 га
19:25
/ 1
Видобування солі на Закарпатті зупинилося з початку березня через конфлікт співвласників
17:49
Закарпатське вино офіційно отримало спеціальне географічне зазначення
17:41
/ 1
У І кварталі 2024 р. Закарпаття імпортувало товарів на $189 млн більше, ніж експортувало
11:34
Дозвіл на видобуток піску біля Ужгорода терміном на 20 років продали з аукціону за 4,5 млн грн
11:29
"Укргазвидобування" розвиватиме на Закарпатті генерацію електроенергії з газу та "розкриватиме" його геотермальний потенціал
13:36
Суд відкрив справу про банкрутство кондитерської фабрики "АВК" в Мукачеві
13:50
Через змову на аукціоні Держгеонадр суд визнав недійсним спецдозвіл групи "Голден Тайл" на користування родовищем глин на Закарпатті
16:23
На Закарпатті торік із загального обсягу вирощених зернових та зернобобових культур 69,6% займає кукурудза, 26,1% – пшениця
17:57
З початку року найбільший товарообіг, за інформацією Закарпатської митниці, здійснювався з Німеччиною, Італією, Угорщиною, Чехією та Словаччиною
13:40
Завершено монтаж зернових елеваторів сухого порту "Термінал Чорнотисів" на Закарпатті
01:35
Чеський приватний перевізник RegioJet готовий інвестувати в електрифікацію євроколії на ділянках Чоп-Мукачево і Чоп-Ужгород
» Всі новини