В Ужгороді жертвами «війни» за "Інтурист-Закарпаття" стали дві спалені автівки (ФОТО, ВІДЕО)

Учора, 19 грудня, ввечері майже у центрі Ужгорода, практично біля Перечинського автовокзалу (торець приміщення колишньої лазні, вул. Підградська, 59) підпалили машину марки Toyota Сorolla, що, за інформацією з неофіційних джерел, належить арбітражному керуючому ПАТ «Готельно-туристичний комплекс «Інтурист-Закарпаття»

В Ужгороді жертвами «війни» за "Інтурист-Закарпаття" стали дві спалені автівки (ФОТО, ВІДЕО)

Пожежники, які оперативно прибули на місце події, швидко ліквідували пожежу. Однак від злочину постраждала не лише зазначена Toyota Сorolla, але й припаркована поруч Skoda Octavia. Обидва авто були припарковані біля офісу, на стіні якого висять вивіски ТОВ "Колегіум груп" і приватного нотріуса.

В обох автомобілів згоріли тільки передні частини, тоді як середня частина та зад авто залишилися неушкодженими.

Камера зовнішнього відеоспостереження зафіксувала на місці події двох осіб.

Одразу після того, як пожежу погасили, розслідуванням ситуації зайнялася оперативно-слідча група Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області під керівництвом головного міліціонера обласного центру Закарпаття Івана Цьоки.

Нагадаємо, що постановою Господарського суду Закарпатської області від 26.10.2011 року було порушено провадження у справі про банкрутство  ПАТ Готельно-туристичний комплекс «Інтурист-Закарпаття».

Розпорядником майна, за повідомленням газети «Голос України», було призначено арбітражного керуючого Ракушинець Андрія Андрашовича

26 жовтня 2011 року ПАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття» стало жертвою рейдерської атаки. Про це на прес-конференції заявили представники інвестиційної групи «ІНЕКО». Відповідальність за такі дії «ІНЕКО» покладала на міноритарного акціонера товариства Павла Маєрчика. Стверджувалося, що перед захопленням підприємства підприємець здійснив підробку протоколу загальних зборів акціонерів, підробив підписи на документах, викрав печатку підприємства і нелегітимно призначив членів нового правління ПАТ.

Днями сторона, яку представляє П.Маєрчик, заявила про зворотній процес – захоплення ПАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття» збоку інвестиційної групи «ІНЕКО». Цю інформацію опосередковано підтверджувала і коротке повідомлення СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

ПАТ «Готельно-туристичний комплекс  «Iнтурист-Закарпаття» було засноване відповідно до Наказу Фонду державного майна України № 20-АТ від 09.08.95 р. шляхом перетворення орендного підприємства «Генеральне агентство по туризму в Закарпатській області» згідно з Державною програмою приватизації.

20 грудня 2011р.

Теги: Інтурист, ІНЕКО, Маєрчик

Коментарі

миша 24.12.2011 / 14:44:27
Наскільки відомо, у хлопців з тієї кантори ( "Колегіум груп" і ін. ) коллег Ракушинця вже горіли авто, щось хлопці не так ліквідують

вася 20.12.2011 / 11:32:27
а де там тойота кемрі, то корола, дурний кошута в машинах треба розбиратися.

НОВИНИ: Кримінал

12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
» Всі новини