Прокуратура мотивувала свій протест тим, що роздані ділянки перебувають на території зони можливого затоплення (за інформацією Держводгоспу).
Насправді документів, які підтверджують такі побоювання немає – головний архітектор міста Олександр Шеба зазначив, що «науковці ще не визначили, яка частина підлягає забудові, а яка ні». А для розробки відповідної технічної документації потрібні кошти.
«Може, при роздачі земель не врахували квоту водгоспу, і тому він піднімає це питання», – зауважив під час розгляду протесту депутат Юрій Беляков. У залі цю фразу підтримали аплодисментами.
Ю. Беляков таж зазначив, що «на воді» будуються чимало країн і міст світу, тому слід надати дозвіл і ужгородцям зводити будинки на сваях чи високих фундаментах.
Мер Віктор Погорєлов заявив, що він проти відхилення протесту, бо «питання дуже складне» і «відповідати доведеться тим, хто займається господарською діяльністю».
Депутат Іван Волошин запитав: «Під час роздачі землі у 2009 році прокурор Ужгорода був той самий, що і сьогодні. Чому тоді він не кинув Кодексом у Ратушняка?».