На порядку денному наради – розробка районних програм, що фінансуватимуться за кошти місцевого бюджету.
Кожен із керівників відділів, служб та управлінь адміністрації представляв розроблені відповідним структурним підрозділом районні програми, доводив доцільність їх прийняття, обґрунтовував необхідність виділення з коштів районного бюджету відповідної суми на реалізацію програм.
Зокрема, відділ сім’ї та молоді райдержадміністрації „захищав” чотири програми, у т.ч. районну програму оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді ( кошти для придбання санаторно-курортних путівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для дітей-інвалідів, які не обслуговуються самостійно), районну програму допомоги малозабезпеченій та соціально незахищеній категорії громадян із числа студентів контрактної форми навчання вищих навчальних закладів, районну програму соціального захисту та підтримки багатодітних сімей, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які потребують першочергового покращення житлово-побутових умов проживання на 2011-2015 роки, районну програму впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та гендерної політики на 2011-2015 роки. Архівний відділ представив програму розвитку архівної справи у Міжгірському районі, відділ з надзвичайних ситуацій – програму створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011-2015 роки, програму експлуатаційно-технічного обслуговування апаратури та інших технічних засобів оповіщення і зв’язку цивільної оборони Міжгірського району на період до 2015 року, регіональну цільову програму розвитку цивільного захисту населення Міжгірського району на 2011-2013 роки. Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, об’єднавши п’ять програм, представило одну, об’ємну – програму покращення матеріально-побутових умов, оздоровлення пенсіонерів та інвалідів району, посилення соціального захисту найбільш незахищених категорій населення, допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, громадянам, які потерпіли внаслідок пожеж і стихійних лих у 2012 році.
Представник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації – заступник керівника відділу Маханець О.М. – акцентувала увагу присутніх на актуальності у районі таких програм як „Власний дім”, боротьби із борщівником, а також програми підтримки тваринництва та програми розвитку та підтримки товариств мисливців та рибалок.
У виступі начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Фуцура І.С. мова йшла про районну програму розроблення Схеми планування територій Міжгірського району.
Про програми, які розробляв відділ освіти, розповіла заступник начальника відділу Вощепинець Г.Ф.
Особливу увагу голова районної державної адміністрації Щур В.М. приділив тринадцяти програмам, які представляв заступник начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Пшеничний А.О. Василь Михайлович зазначив, що у кожному лікувальному закладі районі на видному місці повинен бути перелік тих ліків та процедур, які надаються пацієнтам безкоштовно.
Свої програми представили також: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації, дозвільний центр райдержадміністрації та державний реєстратор.
Наприкінці, підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації зауважив, що з метою забезпечення прозорості та гласності, програми повинні бути представлені в районну раду в електронному варіанті для подальшого ознайомлення з ними широкого загалу через офіційний сайт Міжгірської районної ради.
А далі долю програм вирішуватимуть народні обранці – на сесії Міжгірської районної ради.
хххххххх 2012-01-12 / 10:22:33
у боротьбі з борщівником перевага явно на боці борщівника.тож навіщо фінансувати цю програму?