Хокей: львівський «Експрес» не здолав «Закарпатських медведів» (ФОТО)

Буквально кілька годин тому на щойно вчора відкритій ужгородській льодовій арені «Ice Land» завершився хокейний матч між «Закарпатськими медведями» та лідером Західно-української аматорської хокейної ліги львівським «Експресом».

Незважаючи на те, що гра мала товариський статус, тут було все: вилучення, сутички, емоції гравців, шалена підтримка ужгородців, які прийшли уболівати за рідних «Медведів». Одним словом, протистояння на льодовій арені було запеклим і завершилося з нічийним рахунком 4:4.

У першому періоді «Закарпатські медведі» постійно перебували на вістрі атаки. Під час другого ініціативу перебрав на себе львівський «Експрес». Третій період лише посилив інтригу.  Гравці виклалися на всі сто і показали глядачам справжнє свято.

У перерві між «періодами» спеціальна машина приводила каток до ідеального стану, а тим часом уболівальники брали участь в конкурсах на хокейну тематику. Звісно без призів тут не обійшлось, серед них – абонементи до фітнес-центру та на ковзанку «Ice Land».

У підсумку хет-трік (три шайби) записав на свій рахунок форвард ужгородців Олександр Вашко. Ще одну «медвежу» шайбу львів’яни пропустили від Олександра Дмітрієва. У воротах «Закарпатських медведів» відзначилися капітан «Експресу» Роман Кравців, нападаючі Андрій Стріжик, Ігор Чміль та Петро Мигаль. Після фінального свистка арбітра на табло був рахунок 4:4. Команди дійшли згоди, що товариський матч може закінчитись нічиєю. Тож замість овертайму, чи серії буллітів (хокейне пенальті) було спільне дружнє фото на згадку. А ми з нетерпінням чекаємо нових ігор та перемог «Закарпатських медведів».