Баскетбол у Мукачеві отримав друге дихання

Приємно, що в закарпатському Мукачеві є люди, які піклуються про фізичний розвиток нашого майбутнього — дітей. За ініціативою СОК ДЮСШ, за підтримки ВАТ „Мукачівприлад", відділу у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому й федерації з баскетболу Закарпаття проведено II весняний традиційний міський турнір з баскетболу серед юнаків 1994-1995 років народження.

Радує ще й те, що в цьому заході взяли участь не тільки команди Мукачева, а й Ужгорода, Новгорода-Сіверського, Львова та Чернігова.

Президент федерації баскетболу Закарпаття Степан Чепак привітав усіх учасників змагання, подякував директору ВАТ „Мукачівприлад" — В.І.Трощаку та начальнику відділу у справах молоді й спорту - Є.М.Овсяннікову за підтримку одного з найкрасивіших видів спорту — баскетболу, побажав гравцям наснаги і успіху, висловив надію, що турнір буде цікавим.

Турнір був справді цікавим. Всі учасники старались виграти, але, як кажуть, перемагає найсильніший. У фіналі зустрілись сильні команди з Чернігова та Новгорода-Сіверського. У напруженій боротьбі перемогли баскетболісти Чернігова. Третє місце зайняла команда Мукачева.

Серце раділо, коли грала прекрасна половина людства з Чернігова та Мукачева. До речі, хочемо сказати, що наші дівчата грали не гірше за хлопців, про що свідчить результат - 47:28 на користь баскетболісток Мукачева.

На закінчення турніру організатори подякували спонсорам, а в особистій розмові з президентом федерації баскетболу Закарпаття Степаном Чепаком висловили надію, що цей турнір буде проводитись кожного року. їм було приємно, що президент федерації області - мукачівець. Степан Чепак повідомив присутніх, що з боку федерації та ним особисто буде докладено всіх зусиль, щоб цей турнір проводився не тільки кожного року, а й став престижним турніром в Україні.

На ФОТО: Степан ЧЕПАК вітає нашого гравця з перемогою команди.