У дитячому футбольному турнірі імені В. Береша на Берегівщині грали команди з усієї України (ФОТО)

З 24 по 26 жовтня у селі Яноші, що на закарпатській Берегівщині, на стадіоні імені Д. Борно, пройшов п’ятий щорічний футбольний турнір імені В. Береша для дітей.

У дитячому футбольному турнірі імені В. Береша на Берегівщині грали команди з усієї України (ФОТО)

Цього року у турнірі взяло участь багато команд з усієї України.
Проходили змагання у двох вікових категоріях. Молодша група дітей (2004/05 року народження) брала участь у змаганнях з міні-футболу. А ось старша група (діти 1998/99 року народження) демонструвала справжній футбол на великому полі.

У розіграші молодшої групи взяло участь десять команд: "Талісман" (Великі Береги), дві "Легенди" (2004 та 2005 р.н.) з Берегова, Берегівська районна ДЮСШ, СДЮШОР (Ужгород), мукачівські "Соколята", "Оболонь" та "Оболонь 2" з Києва, ФК імені В. Лобановського, ФК імені В. Лобановського 2.

У боротьбі за золоті медалі найсильнішими виявились гості з Київщини. Першу сходинку посіли діти з команди "Оболонь" (Київ). "Срібло" у їхніх одноклубників – ФК "Оболонь 2". А "бронзу" виборола команда імені Валерія Лобановського.

Цікаво було спостерігати за матчами цієї групи. Адже зовсім юні футболісти грали дуже добре – не били м'яч хоч куди, а намагалися думати і грати в пас.

У старшій групі брали участь сім команд: "Берегвідейк" (Берегово), "Талісман" (Великі Береги), ФК "Мукачево", СДЮШОР (Ужгород), ДЮСШ (Старий Самбір), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), ДЮСШ "Спартак" (Івано-Франківськ).

Матчі проходили напружено, кожна команда бажала перемогти. Розгромних рахунків майже не було. Наші команди намагалися тепло прийняти гостей з інших областей. В підсумку першу сходинку виборола команда "Спартак" з Івано-Франківська, другими стали юні спортсмени з Мукачева, а на третій позиції івано-франківське "Прикарпаття".

Церемонію закриття турніру проводили голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль, заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Наскалов, в. о начальника відділу молоді, сім'ї та спорту Берегівської РДА Василь Фекете та спеціаліст відділу молоді сім'ї, молоді та спорту РДА Олександр Нофенко.

У  спонсорській підтримці цього турніру прийняли участь брати Леонтин і Андрій Єрдевдії ("Нумінатор"), Чобо Пейтер ("Котнар"), Чобо Кемень (президент ФК "Дідово"). 

Дуже приємно, коли для розвитку юнацького спорту так багато робиться. Адже в Берегівському районі це не перший дитячий турнір. Всі пам'ятаємо міжнародний турнір "Кубок Берегівщини", турнір імені Павла Бідзілі та багато ін. В цьому році на Берегівщині побували футбольні команди з Росії та Угорщини. Не стоїть на місті і розвиток закарпатського юнацького футболу. Серед таких команд як "Прикарпаття", "Оболонь", "Буревісник" Москва наші команди далеко не останні.

Олександр Сільченко, для Закарпаття онлайн

27 жовтня 2011р.

Теги: футбол, турнір, Яноші

НОВИНИ: Спорт

12:35
Спортсмен із Мукачева здобув «срібло» на чемпіонаті України U20 Фото новина
14:52
/ 5
Закарпатські поліцейські здобули «бронзу» на всеукраїнських змаганнях груп оперативного реагування Фото новина
10:50
Закарпатець виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дронів у Польщі Фото новина
16:27
Прикордонники з Мукачева здобули перемогу на турнірі з міні-футболу Фото новина
10:03
У Чопі зустріли українських борчинь, які тріумфували на чемпіонаті Європи Фото новина
11:03
Рятувальники вибороли «золото» чемпіонату Закарпаття з легкоатлетичного кросу Фото новина
09:09
/ 2
Прикордонник Мукачівського загону став чемпіоном світу з хортингу Фото новина
15:54
У Хусті відбувся чемпіонат України з ультрамарафону після чотирирічної паузи Фото новина
11:46
Закарпатка Ірина Галай підкорила сьому за висотою вершину світу в Гімалаях Фото новина
11:00
/ 4
Благодійний Uzhhorod Half Marathon 2026 зібрав понад тисячу учасників Фото новина
09:47
В Ужгороді стартував масштабний турнір із повітряної акробатики та пілонного спорту Фото новина
16:43
Фристайліст із Закарпаття отримав звання найкращого спортсмена України Фото новина
16:18
/ 7
В Ужгороді вдруге відбудеться "Uzhhorod Half Marathon", поєднаний з "Сакура-фестом"
17:30
/ 4
У Хусті відбувся Khust Half Marathon 2026 Фото новина
18:32
Ужгородка здобула «бронзу» на етапі Кубка світу з кікбоксингу Фото новина
10:12
/ 2
Ужгород став відбірковим майданчиком до світових змагань з черліденгу Фото новина
09:08
В Ужгороді провели відкритий обласний турнір «Ігри воїнів Карпат» Фото новина
13:28
Закарпатець виборов «золото» чемпіонату України з гірськолижного спорту Фото новина
09:01
Мукачівські прикордонники вибороли «золото» на чемпіонаті з гирьового спорту Фото новина
18:23
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат з кікбоксингу WAKO серед дітей та юніорів Фото новина
17:30
/ 1
Спортсмен з Рахівщини опинився у збірній України на Паралімпіаду–2026
12:10
/ 4
Закарпатець встановив новий олімпійський рекорд України Фото новина
09:07
/ 3
Закарпатець Дмитро Шеп’юк виступив у фіналі на Олімпійських іграх-2026 і посів 33-тє місце Фото новина
17:20
В Ужгороді вперше відбувся турнір з більярду серед ветеранів війни Фото новина
13:24
/ 4
Закарпатець підкорив найвищий вулкан світу Фото новина
» Всі новини