В Ужгороді футболістів "Говерли" та "Арсеналу" не пустили тренуватися на стадіон "Авангард"

14 жовтня до передматчевого тренування керівництво ужгородського стадіону «Авангард» не допустило гравців ФК «Арсенал» (Біла Церква).

В Ужгороді футболістів "Говерли" та "Арсеналу" не пустили тренуватися на стадіон "Авангард"

Сьогодні, 15 жовтня, на ужгородському стадіоні "Авангард" повинен був відбутися матч між ФК "Говерла-Закарпаття" і ФК "Арсенал". Проте керівництво КП Стадіон "Авангард" зважилося на безпрецедентний крок, який не має аналогів в історії взаємин стадіону і регіонального футбольного клубу: проведення матчу і тренування гравців обох команд на ужгородському стадіоні заборонили.

За словами адміністрації стадіону і відповідно до підписаних актів виконаних робіт, заборгованість футбольного клубу за оренду стадіону - 119 тис. грн.

Керівництво клубу заперечує заборгованість в такому розмірі. За версією віце-президента клубу Євгена Дорошенка, заборгованість набагато менша - 33 тис. грн. Протягом останнього тижня була сплачена половина цієї суми, другий транш, як обіцяв Євген Дорошенко, повинен був відбутися до кінця цього тижня.

Проте навіть ця сума на рахунок комунального підприємства не надійшла.

Раніше керівництво комунального підприємства заборонило футболістам "Закарпаття" тренуватися на стадіоні до повного погашення заборгованості ФК. Сьогодні було зірвано передматчеве тренування гостей. Керівництво "Авангарду" вже давно загрожувало: якщо зі стадіоном не розрахуються - матчу не бувати.

За словами директора стадіону Омеляна Аділова, вчора у нього відбулася зустріч з генеральним директором клубу Іваном Шіцем, який обіцяв сплатити борг найближчим часом і просив дозволу скористатися стадіоном для тренування та ігри спортсменів.

Однак директор стадіону був непохитний:

"Я буду твердий, відстоюючи законні інтереси нашого підприємства. Поки обов'язки футбольного клубу перед стадіоном не будуть виконані, поки заборгованість не буде погашена в повному обсязі - ні про які тренуваннях або матчі на території "Авангарду" мови бути не може", - заявив Омелян Аділов.

І додав: "Позиція моя принципова і обговоренню не підлягає. Керівництво футбольного клубу "Говерла-Закарпаття" відмовляється виконувати свої зобов'язання. Я ж дію в рамках закону та договору. Якщо хтось хоче запустити футболістів на стадіон - це зроблю не я. Я готовий піти зі своєї посади, якщо мене звільнять, але буду відстоювати інтереси нашого підприємства до останнього".

15 жовтня 2011р.

Теги: стадіон, Авангард

НОВИНИ: Спорт

03:12
У Хусті відбулися Khust Half Marathon і Чемпіонат України з бігу по шосе Фото новинаВідео новина
01:37
/ 2
Футбол. Зимовим чемпіоном Закарпаття-2025 став ФК "Медея – Невицький замок" з Оноківців Фото новина
16:49
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України Фото новина
13:12
Мукачівець Олег Халілов здобув "греко-римську" "бронзу" на чемпіонаті Європи U-23 Фото новина
17:42
В Ужгороді пройде Чемпіонат України з велоспорту-МТБ
21:03
/ 2
Цьогоріч на Закарпатті відбудуться відразу чотири масштабні забіги Фото новина
21:03
В Ужгороді відбувся "Кубок Ужгорода з флаг-футболу" пам’яті Данила Богуславського Фото новина
20:32
Закарпатка Данча показала найкращий результат сезону на етапі Кубку світу зі сноубордингу
16:42
В Ужгороді проходить відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв Фото новина
11:43
У квітні в Ужгороді проведуть Uzhhorod Half Marathon 2025
14:26
/ 1
У Мукачеві відбудеться чемпіонат України з хортингу
19:05
/ 1
Закарпатка Аннамарі Данча стала абсолютною чемпіонкою Відкритого чемпіонату України зі сноубордингу Фото новина
20:58
ФК "Минай" офіційно презентував нового головного тренера – Калиниченка
20:38
/ 2
"Минай" визначився з головним кандидатом на пост головного тренера
16:05
/ 14
Федерацію боксу Закарпатської області очолив Павло Балога Фото новина
22:54
В Ужгороді відбувся зимовий Чемпіонат України зі спортивного орієнтування Фото новина
02:50
/ 4
Усик вдруге переміг Ф’юрі та захистив чемпіонські титули
11:26
В Ужгороді нагородили переможців чемпіонату міста з аматорського футболу
18:15
/ 4
В Ужгороді під час благодійного забігу зібрали 51 тис. грн Фото новина
22:59
Під час благодійного забігу в Ужгороді збиратимуть кошти для важкохворої доньки військового
16:39
/ 2
Закарпатка з села на Тячівщині потрапила в ТОП-4 у категорії на турнірі "Arnold Classic Europe" у Мадриді Фото новина
18:00
/ 4
На фестивалі в Ужгороді 10-річний мукачівець Василь Маєвський встановив нові рекорд и України та світу з підняття 24-кілограмової гирі дитиною Фото новина
20:57
У благодійному півмарафоні в Мукачеві взяли участь близько 500 учасників Відео новина
11:36
/ 1
Студентка УжНУ виборола бронзову медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу Фото новина
18:36
21 вересня відбудеться Мукачівський півмарафон
» Всі новини