Учасники змагань були поділені на дві вікові групи: 1997-1998 рік народження та молоді дзюдоїсти 1999 та 2000 р.н. Закарпатська школа дзюдо була представлена сімома борцями. Інакше як феєричними підсумковий результат нашої команди не назвеш. У шести вагових категоріях наші здобули золоті медалі, в одній – срібні.
У молодшій віковій групі в категорії до 36 кг упевнено переміг, здолавши з явною перевагою всіх своїх суперників, Мартін Рошко. У найпрестижнішій ваговій категорії борців вище 64 кг одразу два наші богатирі не мали собі рівних на татамі. У підсумку фінал виявився суто закарпатським. Вадим Куліс у рівноцінній боротьбі переміг Мар'яна Плешу.
У старшій віковій групі Ужгород представляли четверо дзюдоїстів у різних вагових категоріях. У категорії до 42 кг Едуард Попов здолав всіх суперників вищою оцінкою в дзюдо, "іппон", та піднявся на найвищий ступінь п'єдесталу. У наступній ваговій категорії до 55 кг найкращу боротьбу продемонстрував, а відповідно й переміг Віталій Бушелич. У 60 кг не було рівних Мартіну Кіяку. Ну, і, звичайно, не залишилися ми без золота й у найважчій, а, відповідно, і в найпрестижнішій ваговій категорії. Серед борців важчих 74 кг перемогу здобув Крістіан Кривка, закріпивши наші високі результати.
Готували юних спортсменів до змагань для тренерського віку молоді, але вже досвідчені наставники Юрій Куліш та Володимир Капустей. Загалом, закарпатська школа дзюдо добре відома не тільки на теренах нашої країни, але і за кордоном. Саме такі змагання дають змогу дізнатися про закарпатських богатирів у всьому Старому Світі.
Справжніми патріархами тренерського цеху дзюдо України є Віктор Калінін та Андрій Шерегій, які виховали не одне покоління висококваліфікованих спортсменів та й просто морально й фізично загартованих особистостей.
Олександр Сабадош, Спорт тайм