Берегівська райрада відмінила рішення про виконання гімну Угорщини перед сесійними засіданнями

Щойно на сесії Берегівської районної ради відбулося голосування по протесту Берегівського міжрайонного прокурора на рішення Берегівської районної ради від 17.06.11р. за №104 „Про внесення змін до Регламенту Берегівської районної ради шостого скликання”, яким передбачалося виконання перед сесійними засіданнями гімну Угорщини поряд з державним Гімном України. Про це повідомляє кореспондент Закарпаття онлайн.

Берегівська райрада відмінила рішення про виконання гімну Угорщини перед сесійними засіданнями

Більшістю голосів протест було підтримано, а отже угорський гімн перед сесіями райради вконуватися не буде. Наприкінці засідання депутати так само більшістю голосів внесли відповідні зміни до регламенту роботи райради.

Проти виступали ряд депутатів-угорців, деякі з яких пропонували відмінити виконання перед сесійними засіданнями також українського гімну.

Сесійне засідання, яке тривало протягом всього близько півгодини, супроводжувалося пікетом від ВО "Свобода". Задоволені рішенням депутатів "свободівці" прикріпили свої плакати на перилах мосту і розійшлися.

09 вересня 2011р.

Теги: гімн, Берегівська райрада, протест, прокурор

Коментарі

Ember Zoltán 2011-09-13 / 20:59:00
Для Иштвана Немеш:

и еще правильнее было бы писать: приняли решение исполнять гимн Украины в начале сессии в праздничные дни. То есть тогда, когда день сессии совпадает с каким то государственным праздником. Таких будет очень мало. Сама сессия – не праздник, а обыкновенный рабочий день депутата и руководителей депутатского корпуса.
Вот так, товарищи свободовцы, кедвеш Лелекач Томаш. Одержали ну очень интересную победу!(?)

2011-09-13 / 16:15:00
Симпатичные молодые люди, особенно "режиссер" весь в "черном".
Но они ли что-то решали, обыкновенная массовка????
А мадьярам - ПОЗОР.
Зачем "воду мутить"?
Разве не могли элементарно просчитать последствия?
Похоже на некую "разведку боем", но в обществе остался неприятный осадок.

Rusyn Val 2011-09-11 / 13:49:00




/// ... козак, 10.09.2011 13:22
Ми брати козацького роду!
***
Сергій, 10.09.2011 13:19
Ми українці і ми цим горді!
***
Петя, 10.09.2011 12:36
СлаваУкраїні! - Героям Слава!
***
Вова, 10.09.2011 12:10
Єдина сила українців, що відстоює інтереси України!
***
Сер, 10.09.2011 12:08
Молодці, так і треба!
***
Роман, 10.09.2011 11:55
Правильно ми козаки і ми цим пишаємося, а ви дикарі - окупанти!!! ... ///

Так думаю що ці лозунги(совком так і запахло) писані під одним IP.
Який "креативний конструктив". :-))Головне що це не флуд - це "бойові" викрики призначені націоналістами (ми все одно IP не побачимо) імітуюти "що їх багато".

Magyar Ember 2011-09-11 / 03:07:00

Флуд. Тут не тема "чехословацьких" подій. Адмін


 

уважний 2011-09-11 / 01:27:00
Михайле Юрійовичу,не звязуйтеся з цим провокатором мадяронським.

Михайло Юрієвич 2011-09-11 / 01:19:00
Для Magyar Ember
Скажи нормально, що і від кого ти хочеш довідатися про серпень 1968 року. Хто, кому і яку тайну має розкрити? Що від кого конкрерно ти хочеш почути? Коли ви обращалися до мене, я вас знати не знаю. Яка у вас проблема зустрітися з В.І. чи Ю.В. Ільницькими? Напишіть конкретно, що і від кого ви хочете.

анонім 2011-09-11 / 01:18:00

""АНГЕЛИ олега диби"" -козак, 13:22, Сергій, 13:19, Петя, 12:36, Вова, 12:10, Сер, 12:08, Роман, 11:55,
не флудьте.
Відповісти вам не можна, бо адмін маніпулює і витирає.

Ember Zoltán 2011-09-10 / 18:27:00
вопрос: Были ли украинские козаки?

Ответ: http://www.edrus.org/content/view/2044/56/

знайомий михайла 2011-09-10 / 17:39:00
Сидів би ти Ми...ку на Бахті та не ліз не у свої справи

козак 2011-09-10 / 13:22:00
Ми брати козацького роду!

Сергій 2011-09-10 / 13:19:00
Ми українці і ми цим горді!

Петя 2011-09-10 / 12:36:00
СлаваУкраїні! - Героям Слава!

Вова 2011-09-10 / 12:10:00
Єдина сила українців, що відстоює інтереси України!

Сер 2011-09-10 / 12:08:00
Молодці, так і треба!

Роман 2011-09-10 / 11:55:00
Правильно ми козаки і ми цим пишаємося, а ви дикарі - окупанти!!!

Ember Zoltán 2011-09-10 / 09:58:00
"Козакам" стоило бы пару раз порепетировать пение:)

Це я 2011-09-10 / 07:27:00
Імпотенти! Та що за аппарат? Юрістів нормальних серед них неє? Або того разу напартачили, або цього разу у штани наклали. Гол у свої ворота. Навіщо їм братися за непосильну ношу?
Говорять, пана Свіщо після першого рішення добре поругали зверху, мусив на своїх (ПР, УМДП) "вплинути".
Сподіваюсь, хоч КМКС залишився непохитним.

Magyar Ember 2011-09-09 / 23:51:00

для Михайло Юрієвич, 09.09.2011 21:03

Не обижайтесь, вы знаете, я к вам несколько раз уже обращался, и ни вы, ни В. Ильницкий, ни Ю.В. Ильницкий не желаете поспособствовать тому, чтобы раскрыть тайну той роли, которую Ю.В. вместе с Висилем Билаком исполняли в августе 1968 г.
А очень, очень жаль, что вы этого не хотите, ведь это же наша история ...... как все знают, не очень славная ......

больше писать Админ не позволит.

Анатолий Близнюк, Донецк (Киев) 2011-09-09 / 23:10:00
Заседания нашей райрады c 1998 года начинается с песни Михаила Круга "Владимирский централ"..

Михайло 2011-09-09 / 22:47:00
Шановний тезка ви трышки не правду кажете! Перший запостив тему Солонтай увечері в ту саму пятницю а до понеділка ранку я вже підготував запит і заніс в Районну раду і заніс в 9 ранку скаргу до прокуратури яка в середу на мою скаргу наклала протест! ))) В вівторок чи в понеділок після обіду в Генпрокуратуру поскаржився Тарасюк!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"