"Якщо це буде влаштовувати і моїх колег і громадських, якщо це буде влаштовувати нашу команду, то ми будемо над цим працювати, однак за станом на сьогоднішній день, ми над цим і не думали", - сказав Балога.
Він підкреслив, що ніяких політичних ультиматумів йому не висували і від Єдиного Центру ніхто не вимагає переходу з партії влади.
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що "Сильна Україна" приєднається до Партії регіонів.
"Сьогодні ми (Азаров і віце-прем'єр Сергій Тігіпко) перед вами як голова партії Партія Регіонів та голови партії "Сильна Україна "... Ми виступили з ініціативою об'єднання наших партій шляхом приєднання "Сильної Україна" до Партії Регіонів", - заявив Азаров.
Микола Азаров вважає, що до ініціативи приєднання до Партії регіонів "прислухаються і інші партії". "Я думаю, до нашої ініціативи прислухаються іінші партії", - заявив Азаров, коментуючи приєднання "Сильної Україна" до Партії регіонів.
РБК-Україна
василь 19.08.2011 / 14:49:00
перші двоє скінчили не "зовсім добре". у янека все в недалекому майбутньому
Rusyn Val 17.08.2011 / 20:52:00
Чому тільки - "радянські"?У Адольфа була одна партія - НСДАП,у Волошина була одна партія - УНО.У Яника - ПР.Нічого нового.
:-))
анонім 17.08.2011 / 18:12:00
Все правильно: повертаємося у радянські часи, де була одна партія.
тарас 17.08.2011 / 15:05:00
та ніхто і не сумнівався, що ЄЦ -штучна партія - проект, яка рано чи пізно комусь продасться. ця заява балоги - перша пташка. скоро побачимо, як "торжественно" будуть "зливати-ся"
Українець 17.08.2011 / 14:43:00
Радянські комсорги типу Тігипка знають як корисно для себе продатися.Думаю, що він зараз у Януковича не тільки економічний "реформатор", а і ідеологічний "реформатор"- цікавіший Табачника і інших...Ганьба перевертням-пристосуванцям! Слава Україні! Героям- слава!
Тит 17.08.2011 / 12:39:00
Я завжди казав, що Тігіпко це ніщо інше, як "дурілка картонная", що ніякий він не реформатор і не модернізатор, а суто політтехнологічний проект, створений під вибори з метою зібрати побільше голосів невдоволених і Януковичем і Тимошенко, а потім подорожче продати себе майбутньому переможцю. Дивно, що так багато знайшлося простачків, які повелися на цю "обманку", тим більше, серед тієї частини суспільства, яка хизується "продвінутостью" - підприємців, студентів, кацапоязичной інтелігенції.
L 17.08.2011 / 12:18:00
Віктор Іванович! Не зробіть найбільшу помилку Вашого політичного життя! бо підете за морозом, вітренко і зеленими...