Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики праці Головного управління статистики у Закарпатській області О. Головач, порівняно з травнем п.р., середньооблікова кількість штатних працівників зросла у торгівлі, ремонті автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (на 0,3%), транспорті та у сфері досліджень та розробок (на 0,5%), рибальстві, рибництві (на 1,7%), сільському господарстві, мисливстві та пов'язаних з ними послугах (на 2,0%), та зменшилася у всіх інших видах економічної діяльності, окрім діяльності готелів та ресторанів, де зазначений показник залишився на рівні.
Підприємства продовжують застосовувати режим вимушеної неповної зайнятості працівників. Так, у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт, надання послуг) у червні п.р. перебувало 0,2% від загальної кількості штатних працівників (0,4 тис. осіб) та порівняно з попереднім місяцем їх кількість зменшилася на 152 особи або на 29,5%. Найбільш поширеним такий вид неповної зайнятості був у будівництві і склав 2,6% кількості штатних працівників, а серед промислових підприємств – на підприємствах текстильного виробництва; виробництва одягу, хутра та виробів із хутра – 1,8%.
Водночас, кількість працюючих у режимі скороченого робочого дня (тижня) у червні п.р. становила 5,1 тис. осіб, або 2,6% кількості штатних працівників і зменшилася порівняно з попереднім місяцем на 1032 особи або на 16,9%. Найбільш поширеним даний режим роботи був у будівельних організаціях, де в таких умовах працював кожний п'ятий, на підприємствах сільського господарства, мисливства та пов'язаних з ним послуг – кожний одинадцятий, транспорту а також рибальства, рибництва – кожний тринадцятий, лісового господарства та пов'язаних з ним послуг – кожний п'ятнадцятий працівник.