У Словаччині відібрали паспорти у 105 осіб з подвійним громадянством

Влада Словацької Республіки за останній рік позбавила словацького громадянства 105 осіб, які отримали громадянство інших держав. Про це повідомляє УКРІНФОРМ.

У Словаччині відібрали паспорти у 105 осіб з подвійним громадянством

Відповідно до змін, внесених до Закону про громадянство, громадянин Словаччини з набуттям громадянства іншої держави втрачає словацьке громадянство.

Позбавилися словацьких паспортів 42 громадянина Чехії, 18 - Німеччини, 16 - Австрії, 9 - Великої Британії, 9 - Угорщини, 5 - США, 3 - Нідерландів, а також Італії, Канади та України.

Зміни до закону, якими забороняється подвійне громадянство, були ініційовані колишнім урядом на чолі з прем'єр-міністром Робертом Фіцо та прийняті Народною Радою Словаччини 26 травня 2010 року у відповідь на схвалений Державними Зборами Угорщини закон про спрощене надання угорського громадянства закордонним етнічним угорцям.

Модифікований закон, який набув чинності 17 липня 2010 року, передбачає, що за приховування подвійного громадянства громадянин Словаччини карається штрафом у розмірі 3319 євро і позбавляється словацького громадянства.

Ситуація з подвійним громадянством актуальна і для українського Закарпаття, де громадянам роздають свої паспорти Угорщина та Румунія.

04 серпня 2011р.

Теги: громадянство, паспорт, Словаччина

Коментарі

подкарпатец 2011-08-06 / 01:06:00

(У тюрмі ніякі паспорти не потрібні... ) (ц)

Та ты що, Сорри, ты думаєш ош і я пудписовав газові контракты? :)))

Я небов іще не то що прем´єром, ай міністром іще нем бов :)))

сорри 2011-08-05 / 19:47:00
подкарпатец, 05.08.2011 19:42

В тебе окремий випадок - тебе посадять з аґентурну діяльність. У тюрмі ніякі паспорти не потрібні... :)

подкарпатец 2011-08-05 / 19:42:00

Недавно взявим російськый паспорт. Маю іще мадярськый, німецькый тай українськый.

Сорри, та що кажеш, усі продати, лиш українськый лишити. Бо кить нєит, минты заберуть, та они продадуь. Ци як по твойому? Га?

сорри 2011-08-05 / 17:50:00
Іштване, ти знаєш, чому так повільно відбувається процедура позбавлення громадянства в Словаччині - бо Угорщина засекретила списки своїх "подвійних" громадян. А тому спершу потрібно доказати, що вони мають другий паспорт, а потім дотриматися всіх передбачених законом процедур.

Тому не пилуй. Вшитко буде добрі... ;)

Istvan 2011-08-05 / 17:41:00
Із 10 000, хто у словакії отримали вже угорський паспорт, позбавилені словацьких паспортів цілі 9 шт. за 6 місяців? Ось, тоді останнього позбавлять десь у 2228-му році?
А в Україні ще повільніше працює суд...

Олекса 2011-08-05 / 17:38:00
Галичане! ПОКА! Ваш поiзд iз нац. iдейов пушов! Йдiт у Кiев, Львов... та гойкайте у там !:))

Орися 2011-08-05 / 17:35:00
А в той час нікчемне зборище посадовці( пишу і про тих кого поважала, а вони тепер є складовою цього зборища) не знає що робити лише з одним клоуном "Черновецкий останется мэром Киева, несмотря на двойное гражданство"

сорри 2011-08-05 / 17:05:00
P. jegyző, 05.08.2011 15:25
...Сорри, а Вы уверены в том, что оставленный в кармане паспорт будет украинским ? (с)

Так, переконаний. Елементарний закон самозбереження. З контекстом держави Україна цих людей в'яже безліч ниток. З Угорщиною - виключно бажання вільного в'їзду в ЄС і, часом, угорський патріотизм.

P. jegyző 2011-08-05 / 15:25:00
Сорри: Більшість з цих подвійних громадян самі швиденько відмовляться від другого паспорта...

Сорри, а Вы уверены в том, что оставленный в кармане паспорт будет украинским ?

Ember Zoltán 2011-08-05 / 14:42:00

Только что ТСН показывал: в Киеве и в других городах Украины стотысячные очереди перед посольствами и консульствами Чехии, Португалии, Испании, России, Греции, Венгрии, Израеля, Германии, Канады, США, Румунии, и еще многих-многих стран. Люди, стоявшие в очередях, по 1000 евро дают охранникам, чтобы побысреее их пропустили внутрь здания. А людей одна единственная цель: они хотят побыстрее отбавиться от даруемое им в падарок гражданство вышеперечисленных стран:) Они все поняли: Extra Ukrainam non est vita, si est vita, non est ita!

сорри 2011-08-05 / 13:06:00
Ember Zoltán, не лякайте - ми вже лякані... :) Більшість з цих подвійних громадян самі швиденько відмовляться від другого паспорта, аби не втрачати українське громадянство. Бо якщо пільги, пов'язані з набуттям другого громадянства - лише додаткові, то громадянство України становить основу їхнього життя.

Ember Zoltán 2011-08-05 / 12:54:00

Процес пішов.
так як наша влада дуже оглялається на то, як у сусідів, то скоро і в нас так буде


В Украине надо будет лишить гражданство как минимум 3-4 миллионов людей. Я бы посмотрел, чем закончился бы в Украине такой "процес"!

Юрій 2011-08-05 / 12:04:00
Закарпаття поки що пишеться з великої літери, пане автор...

2011-08-05 / 10:39:00
Процес пішов.
так як наша влада дуже оглялається на то, як у сусідів, то скоро і в нас так буде

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"