Крім того, буде переглянуто мережу швидкої допомоги. Планується, щоб карети "швидкої" доїжджали за стандартним часом: у містах за 10 хвилин, у селах — за 20. Для контролю транспорту хочуть ввести систему JPS-навігації.
Також, у планах є перехід на електронний реєстр пацієнтів та запис на прийом до лікаря через Інтернет. Програмне забезпечення для цього планують закупити до кінця цього року.
Говорячи про проблеми, Роман Шніцер згадав ромів, кажучи, що кожні шості пологи на Закарпатті ромські. "Нерідко буває так, що одночасно народжують онука, донька і мати. Тобто, 3 жінки з однієї сім'ї", — розповів пан Роман. Також, він наголосив, що у ромів значно вищий рівень захворюваності на туберкульоз і дитячої смертності. Він зауважив, що "не зважаючи на всі зусилля працівників системи охорони здоров'я ця проблема не може бути вирішеною, поки не будуть вирішені всі соціальні питання в ромських таборах".
Юлія Дуб, Закарпаття онлайн
Новоселиця 2011-09-13 / 15:01:00
Я би дуже радий щоб вам таке удалося щоб за 20 хв.прийшла швидка допомога.У світі 10 хвилин але швидеі розположені в такій близькості з якої на справді прилетять.Як ви собі уявляєте яка дорога з лісківця до рекіт чи Міжгіря до Тюшки.То що хочете завести інтернет і всі паціенти щоб мали єдиний медичеий паспорт-картку це можливо і потрібно робити негайно.Тоді небуде повторення виписування ліків наприклад невролог і ортопед чи ревматолог.Ага вчора ви були в того то доктора він вам написав тото так будь ласка приймайте а потім побачимо,а не так що один напише Флугалін а завтра інший напише Аулін.А це тільки марнотрацтво ліками і грошима.Як буде страхова компанія лічити свої видатки то зовсім інший підхід і повинен прийняти лікар.Але зато в карті буде вся інформація про обстеження паціента....