У прес-центрі "Закарпаття" Юрій Костенко розповість про червоний прапор, «кашу» в головах і пенсійну «варфоломіївську» ніч

У п’ятницю, 15 липня 2011 року, в прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція народного депутата України, голови Української Народної Партії – Юрія Костенка, який відвідає Ужгород, аби роз’яснити причини і підстави свого подання до Конституційного Суду щодо закону «Про використання червоного прапора», яким він завдав удару по планах антиукраїнських сил розколоти нашу державу.

У прес-центрі "Закарпаття" Юрій Костенко розповість про червоний прапор, «кашу» в головах і пенсійну «варфоломіївську» ніч

Окрім цього, Юрій Костенко розповість про "кашу" в головах щодо того, хто, і під яким прапором переміг у Другій Світовій війні, яку необхідно всім терміново переосмислювати. А також, про пенсійну "варфоломіївську" парламентську ніч та її наслідки для українського суспільства, про півтора року зради, що складають враження руйнації за ціле десятиліття.

Зустріч відбудеться:
У п'ятницю, 15 липня , о 16.00
за адресою м. Ужгород, вул. Другетів, 60
Прес-центр "Закарпаття"

P.S. Усі, у кого виникнуть питання до гостя прес-центру "Закарпаття", але хто в силу обставин не матиме змоги взяти участь у зустрічі, зможуть надсилати ці запитання на електронну пошту editor@zakarpattya.net.ua , або розміщати у коментарях до відповідних анонсів подій на сайті Закарпаття онлайн.

14 липня 2011р.

Теги: Костенко, прапор, пенсійний

Коментарі

Любомир 2011-08-12 / 17:53:00
Олег! А Вам не здається шо деякі донецькі добре платять таким як К. і ін. щоб тільки про х-ню говорити -прапори, мова, 9 травня.... Твльки не про Тимошенко і беспрєдєл у всіх сферах -газ, комунальні тарифи, ціни ??? І що не цим зараз мають журналісти-партіоти займатись?

михайло 2011-07-19 / 19:04:00
за таких як цей старий пердун пітьма !!

Андрій 2011-07-17 / 21:43:00
А я за таких як Костенко! За ними Європейське майбутнє.

петро 2011-07-15 / 18:52:00
а цей старий ідіот якого чорта приперся в Закарпаття !!! що він тут буде нам казки розповідати ! треба його гнати від нас із Закарпаття як кота помийного !! старого дурачка !!

P. jegyző 2011-07-15 / 12:20:00
для Ember Zoltán, 14.07.2011., 13:51

Избавтесь от иллюзий. На Ваш вопрос он укажет на вариант "б". Только уберет оттуда слово "всех".

О.Д. 2011-07-15 / 11:25:00
Дякую. Просто апелювалося до трьох осіб - до Романа, аноніма і до мене...)))

2011-07-15 / 11:22:00
Олег Диба, 15.07.2011 10:59
А Вы здесь причем?
Вы уже почти "родной" Закарпатский.
Я к "куркулю" Роману.

Олег Диба 2011-07-15 / 10:59:00
Кого "прикормил"?.. Мене??.. )))

2011-07-15 / 10:55:00
Роман, 14.07.2011 20:07
анонім, 14.07.2011 13:53
Олег Диба, 14.07.2011 12:32

"Людяна" - это почему, Вас "прикормил" или "людяные" предложения у него, изгнать из страны миллионы людей только за то, что сами себя кормят и подохнуть голодной смертью не желают?

А насчет закарпатских "куркулей" так тут слова такого никто не знает.
Вы наверное недавно приехали, еще не осмотрелись?

istvan 2011-07-14 / 20:19:00
Венгнерское население Закарпатья даже при угрозы расстрела никогда не будет больше выставлять советские знамя.

Роман 2011-07-14 / 20:07:00
анонім, 14.07.2011 13:53
Олег Диба, 14.07.2011 12:32
Олег, скажите, а не много ли было бы чести для Костенка собрать аншлаг в свою честь.
Таких "зосранцев" надо просто игнорировать, ничего умного или нового этот человек продуцировать не способен.
На счет флага, Закарпатским паралельно какого он цвета, тем более, что никто уже и не знает, "...а какой цвет правильны?"

----
Яка дурня! Ти точно аншлагів не збирав і не збиратимеш. Хоча не в цьому справа бо тепер аншлаги за гроші збирають. Тут головне особа. А особа гідна на увагу та ще й людяна. Щодо прапору, то за все Закарпаття не потрібно говорити бо ще сталін і його прибічники у свій час на Закарпатті під червоним прапором розкуркуркулювали, з квартир виганяли, будинки відбирали

2011-07-14 / 14:43:00
Олег Диба, 14.07.2011 14:12

Теоретически Вы правильно рассуждаете, но Костенко давно уже забыл "незручне становище".
Как говорят на Украине "очи у сирка пазычил".
Если учитывать информпровокации его закарпатской креатуры, то этого козла вообще нечего пускать на Закарпатье, объявить "персоной нон грата".
Это тоже позиция.

Олег Диба 2011-07-14 / 14:12:00
Це не питання честі і "засранців". "Аншлаг" буде і так, бо прес-центр "Закарпаття" робить свою роботу якісно. Моя ж точка зору і, відповідно, мої дії полягають в тому, щоби в суспільстві щось нуртувало, задавалися якісь запитання, які спонукали би до якихось відповідей, або ставили політика (в даному випадку), якщо заслужив, у незручне становище. Це питання зрілості громадського суспільства. Наше обурення на кухнях до якісних змін не призведе.

2011-07-14 / 13:53:00
Олег Диба, 14.07.2011 12:32
Олег, скажите, а не много ли было бы чести для Костенка собрать аншлаг в свою честь.
Таких "зосранцев" надо просто игнорировать, ничего умного или нового этот человек продуцировать не способен.
На счет флага, Закарпатским паралельно какого он цвета, тем более, что никто уже и не знает, "...а какой цвет правильны?"

Ember Zoltán 2011-07-14 / 13:51:00
Мой вопрос: по раязным данным от 6-ти до 8-ми миллионов граждан Украины работают за пределами страны. Как минимум 25-30 процентов (если не больше!) уже помимо украинского имееют гражданство той страны, где они на хлеб зарабатывают. По мнению Костенка что с ними делать надо:

а. когда приедут изредка в Украину ловить их и посадит в тюрму
б. просто лишить их всех украинского граждаства
в. узаконить двойное (тройное) гражданство в Украине

(Просба к Олегу Дыба: мой вопрос не путать с возможным израельским, русским, венгерским, румунским тд. гражданством граждан Украины!)

О.Д. 2011-07-14 / 13:04:00
(Офтопік: шо з системою коментування? коментар додається за другої-третьої спроби)
----------------------------------------------------------------------
Попробуємо з'ясувати. Але мої коментарі добавлялися з першого разу.

Андрей 2011-07-14 / 12:56:00
2 Олег Диба:
ні, не зможу, озвучте якшо буде можливість.

(Офтопік: шо з системою коментування? коментар додається за другої-третьої спроби)

Олег Диба 2011-07-14 / 12:33:00

2Андрей, 14.07.2011 12:18


Слід так розуміти, ви готові "власноручно" задати це запитання Костенкові?)))

Олег Диба 2011-07-14 / 12:32:00

2анонім, 14.07.2011 12:21


Так якраз і не переплутав - Закарпаття не належить до тих регіонів України, де червоний прапор сприймається однозначно позитивно. А тому намагання нав'язати його в обов'язковому порядку всій Україні могло мати за наслідок поглиблення розколу українського суспільства.


А на предмет "кому это надо"...А які тоді претензії до політиків, якщо ми самі не готові підняти свої гузиці і задати свої запитання їм в очі і цим самим позбавити відчуття. що у них "всьо чотко"?


П.С. Щоб було зрозуміліше, я не є і ніколи не був членом жодної партії і не є фанатом Костенка

2011-07-14 / 12:21:00
Олег Диба, 14.07.2011 12:13
Да кому это надо, тратить время на политического банкрота.
К тому же он РЕГИОН перепутал, закарпатским "прапор" как лысому расческа.
Не было у нас этого прапора.
Хлопцы призывного возраста в период с ноября 44 года "зголошувались" в Легион Генерала Свободы, а не в Красную Армию.
Наши под эти флагом не воевали, может за редким исключением.

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21