У прес-центрі "Закарпаття" Юрій Костенко розповість про червоний прапор, «кашу» в головах і пенсійну «варфоломіївську» ніч

У п’ятницю, 15 липня 2011 року, в прес-центрі «Закарпаття» відбудеться прес-конференція народного депутата України, голови Української Народної Партії – Юрія Костенка, який відвідає Ужгород, аби роз’яснити причини і підстави свого подання до Конституційного Суду щодо закону «Про використання червоного прапора», яким він завдав удару по планах антиукраїнських сил розколоти нашу державу.

У прес-центрі "Закарпаття" Юрій Костенко розповість про червоний прапор, «кашу» в головах і пенсійну «варфоломіївську» ніч

Окрім цього, Юрій Костенко розповість про "кашу" в головах щодо того, хто, і під яким прапором переміг у Другій Світовій війні, яку необхідно всім терміново переосмислювати. А також, про пенсійну "варфоломіївську" парламентську ніч та її наслідки для українського суспільства, про півтора року зради, що складають враження руйнації за ціле десятиліття.

Зустріч відбудеться:
У п'ятницю, 15 липня , о 16.00
за адресою м. Ужгород, вул. Другетів, 60
Прес-центр "Закарпаття"

P.S. Усі, у кого виникнуть питання до гостя прес-центру "Закарпаття", але хто в силу обставин не матиме змоги взяти участь у зустрічі, зможуть надсилати ці запитання на електронну пошту editor@zakarpattya.net.ua , або розміщати у коментарях до відповідних анонсів подій на сайті Закарпаття онлайн.

14 липня 2011р.

Теги: Костенко, прапор, пенсійний

Коментарі

Любомир 2011-08-12 / 17:53:00
Олег! А Вам не здається шо деякі донецькі добре платять таким як К. і ін. щоб тільки про х-ню говорити -прапори, мова, 9 травня.... Твльки не про Тимошенко і беспрєдєл у всіх сферах -газ, комунальні тарифи, ціни ??? І що не цим зараз мають журналісти-партіоти займатись?

михайло 2011-07-19 / 19:04:00
за таких як цей старий пердун пітьма !!

Андрій 2011-07-17 / 21:43:00
А я за таких як Костенко! За ними Європейське майбутнє.

петро 2011-07-15 / 18:52:00
а цей старий ідіот якого чорта приперся в Закарпаття !!! що він тут буде нам казки розповідати ! треба його гнати від нас із Закарпаття як кота помийного !! старого дурачка !!

P. jegyző 2011-07-15 / 12:20:00
для Ember Zoltán, 14.07.2011., 13:51

Избавтесь от иллюзий. На Ваш вопрос он укажет на вариант "б". Только уберет оттуда слово "всех".

О.Д. 2011-07-15 / 11:25:00
Дякую. Просто апелювалося до трьох осіб - до Романа, аноніма і до мене...)))

2011-07-15 / 11:22:00
Олег Диба, 15.07.2011 10:59
А Вы здесь причем?
Вы уже почти "родной" Закарпатский.
Я к "куркулю" Роману.

Олег Диба 2011-07-15 / 10:59:00
Кого "прикормил"?.. Мене??.. )))

2011-07-15 / 10:55:00
Роман, 14.07.2011 20:07
анонім, 14.07.2011 13:53
Олег Диба, 14.07.2011 12:32

"Людяна" - это почему, Вас "прикормил" или "людяные" предложения у него, изгнать из страны миллионы людей только за то, что сами себя кормят и подохнуть голодной смертью не желают?

А насчет закарпатских "куркулей" так тут слова такого никто не знает.
Вы наверное недавно приехали, еще не осмотрелись?

istvan 2011-07-14 / 20:19:00
Венгнерское население Закарпатья даже при угрозы расстрела никогда не будет больше выставлять советские знамя.

Роман 2011-07-14 / 20:07:00
анонім, 14.07.2011 13:53
Олег Диба, 14.07.2011 12:32
Олег, скажите, а не много ли было бы чести для Костенка собрать аншлаг в свою честь.
Таких "зосранцев" надо просто игнорировать, ничего умного или нового этот человек продуцировать не способен.
На счет флага, Закарпатским паралельно какого он цвета, тем более, что никто уже и не знает, "...а какой цвет правильны?"

----
Яка дурня! Ти точно аншлагів не збирав і не збиратимеш. Хоча не в цьому справа бо тепер аншлаги за гроші збирають. Тут головне особа. А особа гідна на увагу та ще й людяна. Щодо прапору, то за все Закарпаття не потрібно говорити бо ще сталін і його прибічники у свій час на Закарпатті під червоним прапором розкуркуркулювали, з квартир виганяли, будинки відбирали

2011-07-14 / 14:43:00
Олег Диба, 14.07.2011 14:12

Теоретически Вы правильно рассуждаете, но Костенко давно уже забыл "незручне становище".
Как говорят на Украине "очи у сирка пазычил".
Если учитывать информпровокации его закарпатской креатуры, то этого козла вообще нечего пускать на Закарпатье, объявить "персоной нон грата".
Это тоже позиция.

Олег Диба 2011-07-14 / 14:12:00
Це не питання честі і "засранців". "Аншлаг" буде і так, бо прес-центр "Закарпаття" робить свою роботу якісно. Моя ж точка зору і, відповідно, мої дії полягають в тому, щоби в суспільстві щось нуртувало, задавалися якісь запитання, які спонукали би до якихось відповідей, або ставили політика (в даному випадку), якщо заслужив, у незручне становище. Це питання зрілості громадського суспільства. Наше обурення на кухнях до якісних змін не призведе.

2011-07-14 / 13:53:00
Олег Диба, 14.07.2011 12:32

Ember Zoltán 2011-07-14 / 13:51:00
Мой вопрос: по раязным данным от 6-ти до 8-ми миллионов граждан Украины работают за пределами страны. Как минимум 25-30 процентов (если не больше!) уже помимо украинского имееют гражданство той страны, где они на хлеб зарабатывают. По мнению Костенка что с ними делать надо:

а. когда приедут изредка в Украину ловить их и посадит в тюрму
б. просто лишить их всех украинского граждаства
в. узаконить двойное (тройное) гражданство в Украине

(Просба к Олегу Дыба: мой вопрос не путать с возможным израельским, русским, венгерским, румунским тд. гражданством граждан Украины!)

О.Д. 2011-07-14 / 13:04:00
(Офтопік: шо з системою коментування? коментар додається за другої-третьої спроби)
----------------------------------------------------------------------
Попробуємо з'ясувати. Але мої коментарі добавлялися з першого разу.

Андрей 2011-07-14 / 12:56:00
2 Олег Диба:
ні, не зможу, озвучте якшо буде можливість.

(Офтопік: шо з системою коментування? коментар додається за другої-третьої спроби)

Олег Диба 2011-07-14 / 12:33:00

2Андрей, 14.07.2011 12:18


Слід так розуміти, ви готові "власноручно" задати це запитання Костенкові?)))

Олег Диба 2011-07-14 / 12:32:00

2анонім, 14.07.2011 12:21


Так якраз і не переплутав - Закарпаття не належить до тих регіонів України, де червоний прапор сприймається однозначно позитивно. А тому намагання нав'язати його в обов'язковому порядку всій Україні могло мати за наслідок поглиблення розколу українського суспільства.


А на предмет "кому это надо"...А які тоді претензії до політиків, якщо ми самі не готові підняти свої гузиці і задати свої запитання їм в очі і цим самим позбавити відчуття. що у них "всьо чотко"?


П.С. Щоб було зрозуміліше, я не є і ніколи не був членом жодної партії і не є фанатом Костенка

2011-07-14 / 12:21:00
Олег Диба, 14.07.2011 12:13
Да кому это надо, тратить время на политического банкрота.
К тому же он РЕГИОН перепутал, закарпатским "прапор" как лысому расческа.
Не было у нас этого прапора.
Хлопцы призывного возраста в период с ноября 44 года "зголошувались" в Легион Генерала Свободы, а не в Красную Армию.
Наши под эти флагом не воевали, может за редким исключением.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая