Керівник КМКС знову проігнорував суд по підпалу пам'ятника на Верецькому перевалі

Сьогодні у Воловецькому районному суді Закарпатської области відбулося перенесене з 23 червня засідання по розгляду кримінальної справи проти членів Всеукраїнського об'єднання "Свобода" за підпал угорського "пам'ятного знаку" на Верецькому перевалі.

Керівник КМКС знову проігнорував суд по підпалу пам'ятника на Верецькому перевалі

Як і минулого разу, судове засідання знову перенесли на пізніший термін. В черговий раз на суд не з'явилася потерпіла сторонав особі  лідера Товариства угоської культури - КМКС Мілош Ковач. Суддя засідання попередив адвоката Міклоша Ковача, що у разі не явки його на наступне засідання суд може застосувати щодо останнього примусовий привід.
 

08 липня 2011р.

Теги: Міклош Ковач, Верецький,

Коментарі

sgsfsghf 2011-07-13 / 13:08:00
Dorohi moji zeml'jaku! otzhe kazhet'sja, w4o na Zakarpatti vzhe vsi zmozhyt' dodatu do "vseykrajinskoho stebla" svoji holosu. Bez intelektyal'noji pidhotovku i absol'ytno bez nijakux politu4nux znan'. Do komentarija 'Muxajla': treba matu povahy do vpevnenosti ta istoru4nux pamjatkiv inwux narodiv. jakwo cjoho nemaje, to narod sebe ne mozhe nazuvatu jevropejskum.
Syt' v tomy, w4o ljydu volodijyt' vsjakumu informacijamu i kozhen po riznomy jix realizyje.

а 2011-07-12 / 05:44:00
міклошу не до суду. Ун косить бабло за оформлення паспорту. Кажуть ож файні гроші зароблять, шо зможе ай от суда одкупитись.

2011-07-11 / 15:51:00
А Ющенка викликають в суд? Бо ж то з його розказу побудовано!

Рома 2011-07-11 / 08:30:00
Роблять документи на то каміння

Віктор 2011-07-11 / 08:29:00
Мадяри затягують суд.

Це я 2011-07-10 / 01:21:00
2 Михайло 19:541

Чекаймо рішення суду. Адже він найдемократіший, найсправедливіший в усьому світі.

Паша Судоплатов 2011-07-09 / 20:33:00
Вандалов под суд.И точка.

Михайло 2011-07-09 / 19:51:00
ДО АНОНІМА.
В Україні багатенько партій і організацій. Абсолютно легальні "Любителі пива" чи, для прикладу, "Любителі жінок" (голова партії -Зібров). А тепер уявімо собі ситуацію: Вступаю в партію. Десь на горбку коло якоїсь дороги без будь яких на те ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ нагромаджую купу каміння у вигляді стрункого фалоса і називаю цей витвір "ПАМ'ЯТНИКОМ СТАТЕВОМУ АКТУ". Навіть появляються цінителі і прихильники - молодята фотографуються. Аж тут появляється якийсь куций (чи довгий) і пробує те каміння "підпалити" (?!). Я кричу ГВАЛТ і... подаю до суду. Ви всерйоз думаєте, що суд визнає куцого (чи довгого) "палієм" і стане на захист моєї купи каміння? Скажете що я "нагородив" якийсь абсурд. А як назвати те, що відбувається в суді навколо купи каміння на Верецькому перевалі і те, як ви це прокоментували? Подумайте логічно, проведіть паралелі.

Мадяр 2011-07-09 / 19:24:00
А кайданки на Ковача давно треба одіти. Чоловік страхіття скільки наробив біди

местный 2011-07-09 / 19:22:00
2 анонім ("На Украине вообще не практикуют Оправдательные приговора")
бредите?

("Януковичу проблемы с ЕС не нужны")
ЕС даже не почешется, если незаконный самострой снесут - всё по закону.

2011-07-09 / 19:19:00
местный, 09.07.2011 17:34
Вы или дурак или закосили под дурака.
На Украине вообще не практикуют Оправдательные приговора.
В деле Куцина такое невозможно на 100%.
Януковичу проблемы с ЕС не нужны, но если такое случиться, это признак радикальных изменений на Украине.

kaban 2011-07-09 / 19:16:00
Міклоша Ковача доставлять в суд примусово



8 липня 2011 року голова “Товариства угорської культури Закарпаття” (ТУКЗ) Міклош Ковач у черговий раз не з’явився у Воловецький суд у якості відповідача за цивільним позовом адвоката Олега Куцина у рамках розгляду кримінальної справи порушеної 19 лютого цього року органами міліції з приводу пошкодження пам’ятника на Верецькому перевалі.
У зв’язку із цим суддя виніс окреме звернення до правоохоронців доставити його в суд ПРИМУСОВО.
Цікаво чи будуть застосовані кайданки до «поборника» за права і свобод угорської меншини Закарпаття, якому, насправді, немає ніякого діла до пам'ятного знаку угорців на Верецькому перевалі

местный 2011-07-09 / 17:34:00
2 анонім ("В действиях Куцина нет политического подтекста")
точно. там вообще нет никакого подтекста. сейчас нет ни одного адекватного человека, который бы на 10001 % не был уверен в том, что его оправдают....

2011-07-09 / 17:14:00
В действиях Куцина нет политического подтекста. Это чистая уголовщина.
Вынести Куцину оправдательный приговор - Зеленый Свет массовым поджегам "ничейного" имущества, а такого немало.
Это была бы катастрофа для Украины.

Михайло 2011-07-09 / 16:05:00
ДО АНОНІМА: "Преступление - из ряда......ПУБЛИЧНОГО обвинения и возбуждено по факту..."
По факту ЧОГО? Підпалу (? ! !) купи наскладаного каміння? Адже пам'ятника НЕ-МА-Є !!! Той, хто порушував справу "по факту" керувався ЛОГІКОЮ, і, зрештою, законодавством, чи емоціями і політичною доцільністю? (Аякже, зловили екстремістів). Щоправда, перешкод в розгляді справи і винесенні вироку й справді немає. Вирок МАЄ БУТИ ОПРАВДАЛЬНИМ. (P.S. Цікаво, чи встановили і знайшли "добоесні" правоохоронці осіб, які сплюндрували в обласному центрі алею молодих деревцят?)

2011-07-09 / 12:26:00
Информация ЛЖИВАЯ.
Представитель КМКС - не потерпевшая сторона. слава богу потерпевших в деле нет, а ГРАЖДАНСКИЙ ИСТЕЦ.
К Гражданскому истцу привод применить нельзя, это возможно только к СВИДЕТЕЛЮ.
Преступление - из ряда НЕ ЧАСТНОГО изнасилование, заражение венерической болезнью и т.д. а ПУБЛИЧНОГО обвинения и возбуждено по факту а не против физлиц.
По факту "незаконного" строительства суд может вынести Отдельное Определение в адрес "заинтересованных" гос. служащих, но это не препятствие в рассмотрении дела и вынесению ПРИГОВОРА подсудимым.

Михайло 2011-07-09 / 10:28:00
Ключові слова "...за підпал угорського "пам'ятного знаку" на Верецькому перевалі." Чи вже ВСІ подуріли, чи нам лиш кажуть , що МИ дурні, і чогось не розуміємо? Чи закони фізики НЕ ДІЮТЬ, а діють лиш закони нинішньої "української" влади? Каміння НЕ ГОРИТЬ ! Хіба що у кратері вулкану. Звісно, можна говорити про НАРУГУ над "пам'ятним знаком". То й нехай сторона обвинувачення ДОВЕДЕ, що була НАРУГА, і що то "ПАМ'ЯТНИЙ знак". В іншому випадку - то КУПА КАКМІННЯ, покладеного на цементному розчині. Та ще й БЕЗ ОФІЦІЙНИХ на те ДОЗВОЛІВ. Тобто САМОЧИННО проведено будівельні роботи. За законами тої самої нинішньої української влади, така діяльність - захоплення земельної ділянки, проведення земляних робіт, проведення будівельних робіт, - КАРАЄТЬСЯ! Та ще й будували ГРУПОЮ ОСІБ за ПОПЕРЕДНЬОЮ ЗМОВОЮ! Не шукайте в ср...ці меду! Візьміть ОФІЦІЙНУ довідку в пана Коблика, начальника архітектурно-будівельної інспекції, - скільки і яких пунктів яких законів порушили "будівничі" того знаку. А тоді проводьте суд, НЕ ЗОВСІМ шановні првоохоронці.

местный 2011-07-09 / 08:50:00
"суд може застосувати щодо останнього примусовий привід"
ага. причем судить его будут походу в Венгрии и совсем по другому поводу, учитывая "испарившиеся" немалые суммы...

Модьоро Феле 2011-07-09 / 08:23:00
Міклош, так оказується ти злодій. Де наші гроші, які нацменшинам виділяла Угорщина? За такі гроші які фонд виділяв й нам не попадали, не з одним пам"ятником можна було попіаритись. Ззовні вроді нас захищав, а насправді бабло по жебам?

Magyar Ember 2011-07-09 / 02:21:00

ярослав орос, 08.07.2011 23:30

+ 100

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21