У закарпатській Сваляві засідала секція малих міст Асоціації міст України

20 квітня в закарпатському м.Сваляві за ініціативи голови секції малих міст Павла Козирєва та підтримці міського голови м.Свалява Івана Ревтія відбулося розширене засідання правління секції малих міст АМУ, за участю Закарпатського регіонального відділення АМУ, міських та селищних голів Закарпаття.

У закарпатській Сваляві засідала секція малих міст Асоціації міст УкраїниДо порядку денного були включені питання стратегічного розвитку малих міст України, проблеми житлово-комунального господарства та обговорення механізмів взаємодії органів регіональної влади та місцевого самоврядування.
Важливою стала дискусія по законопроекту «Про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг».

Сьогодні органи місцевого самоврядування стали заручниками політичних баталій, втрачають можливості управління життєзабезпеченням своїх громад. Учасниками засідання висловлено ряд пропозицій до законопроекту.

Не менш актуальними є сьогодні питання внесення змін до Бюджетного кодексу та прийняття податкового кодексу. Свої пропозиції міські голови надали правлінню секції малих міст для врахування відповідними організаціями.

Особливості функціонування саме малих міст потребують більшої уваги і допомоги з боку керівництва держави, обласних органів влади та Асоціації міст України та громад. Тому учасниками засідання було прийнято Закарпатське звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з пропозиціями врегулювання проблем функціонування та розвитку малих міст України.
Прес-служба АМУ
27 квітня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Політика

16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
15:45
Українська письмова мова на Закарпатті у кінці ХІХ – поч. ХХ століття. Поворот до народовства
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
14:55
/ 3
Чи був Євген Фенцик прибічником неорусинів?
20:38
Україна звернеться до європейських регуляторів через блокування українських, зокрема закарпатських, ЗМІ в угорщині
10:30
В МЗС відреагували на заборону Угорщиною низки українських, зокрема закарпатських, медіа
23:46
Україна виконала своє "домашнє завдання" щодо нацменшин - єврокомісарка
17:57
/ 9
Після путінської росії "Закарпаття онлайн" заборонили в орбанівській угорщині
23:00
Суд у Воловці ще на 2 місяці відсторонив від посади голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
11:47
/ 5
Юліан Тамаш: "Я давно змирився з тим, що руснаків не буде..."
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
13:36
/ 8
Нардепа Горвата судитимуть за крадіжку державної землі на 127 млн грн
» Всі новини