Депутат Закарпатської облради закликав угорців не боятися отримувати громадянство Угорщини

Про це колишній екс-заступник голови Закарпатської облради, а нині депутат зазначеного органу місцевого самоврядування Василь Брензович заявив, виступаючи перед учасниками “19-го Закарпатського літнього вільного Університету”, який днями пройшов на теренах Закарпатської області.

Депутат Закарпатської облради закликав угорців не боятися отримувати громадянство Угорщини

Свій посил до членів угорської національної меншини України Василь Брензович аргументував тим, що за його даними, українська держава не збирається запроваджувати санкції за подвійне громадянство. Продовжуючи свій виступ, Василь Брензович розцінив процес отримання закарпатськими угорцями громадянства сусідньої Угорщини як звільнення від 90-річного рабства (мається на увазі період з часу підписання в червні 1920 року Тріанонського мирного договору, згідно з яким значна частина земель тодішньої Угорщини відійшла до сусідніх держав).

Окрім активу провідних громадських об'єднань закарпатських угорців, в роботі "19-го Закарпатського вільного Університету" взяли участь держсекретар МЗС Угорщини Неймет Жолт та супроводжуючі його особи, а також співробітники консульских установ Угорщини в Україні.

За матеріалами інформац ійних агенцій Угорщини (MTI, Gazdasági Rádió)

06 липня 2011р.

Теги: Брензович, громадянство, Угорщина

Коментарі

2011-07-12 / 14:52:00
За СЕПАРАТИЗМ є стаття!!!
Де СБУ, прокуратура?...
В дупі!!!
Чекають хабаря!!!

ІВАН 2011-07-09 / 21:27:00
Проста відповідь на те якою повинна бути українська політика щодо Угорщини - такою, яка б задовольняла Україну та українців - тобто була проукраїнською. Пояснюю - уряд та вся влада Угорщини (яка за населеннням упятеро менша за Україну, за територією - ще більше) повинні робити те, що подобається Україні. І все!

іршава 2011-07-07 / 19:22:00
А що то є бринзович? Видки сися називка?
Видно вид бринзі та ще й козячої.

Гусляш 2011-07-07 / 15:31:00
Провокатор цей брензович.
Полукровка, але теж не поважає ні народу, серед якого живе, ні держави, від якої отримував роками зарплату.

ІВАН 2011-07-07 / 12:25:00
Ні, бідош-рутенська Валько, - Брензовичі та їм подібні. Ви ж, точно, як бідоші, їм гузно підтираєте!

Rusyn Val 2011-07-07 / 11:59:00
Іване - ті що памятники палять,ті що шаблі у памятників ламають,ті що памятники барвою обливают.Ті і сіють ворожнечу.Бо нічого іншого представити не можуть.

ІВАН 2011-07-07 / 10:30:00
Ну і хто провокує "міжнаціональну ворожнечу" та антиугорські настрої в Закарпатті?

Rusyn Val 2011-07-06 / 22:45:00
Юра - ви писали за "док"а?

Юрій Лівак 2011-07-06 / 22:21:00
Кумедно, що в флудерстві когось звинувачує Rusyn Val))

Rusyn Val 2011-07-06 / 21:25:00
Флудеры подтянулись.
Док - ты нюхав?

Вітя 2011-07-06 / 21:02:00
Василь Брензович за тобою плаче клітка.

Док 2011-07-06 / 21:01:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Rusyn Val 2011-07-06 / 20:48:00
Спасибо Золтан.Вопросов больше нет

Ember Zoltán 2011-07-06 / 20:42:00
Василь Иванович Брензович. Родом из села Запсонь. Мама венгерка, отец русин из Великоберезнянского района. Оба – уже покойные – были учителями. По образованию историк, закончил УЖГУ. Зам. председателя КМКС (Ковача). Преподает в береговском пединституте. Женат. Воспитывает трое – дочка и два сыновя – детей (дочка из первого брака жены). Проживает в Ужгороде, по ул. Берчени.
Вопросы?

Юрій Лівак 2011-07-06 / 19:18:00
0_0

Rusyn Val 2011-07-06 / 18:56:00
А хто єто такой?Василь Брензович ?

местный 2011-07-06 / 18:52:00
"Василь Брензович розцінив процес отримання закарпатськими угорцями громадянства сусідньої Угорщини як звільнення від 90-річного рабства"

о-о-о-о, куда дядьку занесло...

Rusyn Val 2011-07-06 / 18:28:00
Зараз почнеться ....
:-)

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 7
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 10
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 3
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 15
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 16
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21