Депутат Закарпатської облради закликав угорців не боятися отримувати громадянство Угорщини

Про це колишній екс-заступник голови Закарпатської облради, а нині депутат зазначеного органу місцевого самоврядування Василь Брензович заявив, виступаючи перед учасниками “19-го Закарпатського літнього вільного Університету”, який днями пройшов на теренах Закарпатської області.

Депутат Закарпатської облради закликав угорців не боятися отримувати громадянство Угорщини

Свій посил до членів угорської національної меншини України Василь Брензович аргументував тим, що за його даними, українська держава не збирається запроваджувати санкції за подвійне громадянство. Продовжуючи свій виступ, Василь Брензович розцінив процес отримання закарпатськими угорцями громадянства сусідньої Угорщини як звільнення від 90-річного рабства (мається на увазі період з часу підписання в червні 1920 року Тріанонського мирного договору, згідно з яким значна частина земель тодішньої Угорщини відійшла до сусідніх держав).

Окрім активу провідних громадських об'єднань закарпатських угорців, в роботі "19-го Закарпатського вільного Університету" взяли участь держсекретар МЗС Угорщини Неймет Жолт та супроводжуючі його особи, а також співробітники консульских установ Угорщини в Україні.

За матеріалами інформац ійних агенцій Угорщини (MTI, Gazdasági Rádió)

06 липня 2011р.

Теги: Брензович, громадянство, Угорщина

Коментарі

2011-07-12 / 14:52:00
За СЕПАРАТИЗМ є стаття!!!
Де СБУ, прокуратура?...
В дупі!!!
Чекають хабаря!!!

ІВАН 2011-07-09 / 21:27:00
Проста відповідь на те якою повинна бути українська політика щодо Угорщини - такою, яка б задовольняла Україну та українців - тобто була проукраїнською. Пояснюю - уряд та вся влада Угорщини (яка за населеннням упятеро менша за Україну, за територією - ще більше) повинні робити те, що подобається Україні. І все!

іршава 2011-07-07 / 19:22:00
А що то є бринзович? Видки сися називка?
Видно вид бринзі та ще й козячої.

Гусляш 2011-07-07 / 15:31:00
Провокатор цей брензович.
Полукровка, але теж не поважає ні народу, серед якого живе, ні держави, від якої отримував роками зарплату.

ІВАН 2011-07-07 / 12:25:00
Ні, бідош-рутенська Валько, - Брензовичі та їм подібні. Ви ж, точно, як бідоші, їм гузно підтираєте!

Rusyn Val 2011-07-07 / 11:59:00
Іване - ті що памятники палять,ті що шаблі у памятників ламають,ті що памятники барвою обливают.Ті і сіють ворожнечу.Бо нічого іншого представити не можуть.

ІВАН 2011-07-07 / 10:30:00
Ну і хто провокує "міжнаціональну ворожнечу" та антиугорські настрої в Закарпатті?

Rusyn Val 2011-07-06 / 22:45:00
Юра - ви писали за "док"а?

Юрій Лівак 2011-07-06 / 22:21:00
Кумедно, що в флудерстві когось звинувачує Rusyn Val))

Rusyn Val 2011-07-06 / 21:25:00
Флудеры подтянулись.
Док - ты нюхав?

Вітя 2011-07-06 / 21:02:00
Василь Брензович за тобою плаче клітка.

Док 2011-07-06 / 21:01:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

Rusyn Val 2011-07-06 / 20:48:00
Спасибо Золтан.Вопросов больше нет

Ember Zoltán 2011-07-06 / 20:42:00
Василь Иванович Брензович. Родом из села Запсонь. Мама венгерка, отец русин из Великоберезнянского района. Оба – уже покойные – были учителями. По образованию историк, закончил УЖГУ. Зам. председателя КМКС (Ковача). Преподает в береговском пединституте. Женат. Воспитывает трое – дочка и два сыновя – детей (дочка из первого брака жены). Проживает в Ужгороде, по ул. Берчени.
Вопросы?

Юрій Лівак 2011-07-06 / 19:18:00
0_0

Rusyn Val 2011-07-06 / 18:56:00
А хто єто такой?Василь Брензович ?

местный 2011-07-06 / 18:52:00
"Василь Брензович розцінив процес отримання закарпатськими угорцями громадянства сусідньої Угорщини як звільнення від 90-річного рабства"

о-о-о-о, куда дядьку занесло...

Rusyn Val 2011-07-06 / 18:28:00
Зараз почнеться ....
:-)

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК