Прокуратура опротестувала рішення Берегівської райради про початок засідань з гімну Угорщини

21 червня Берегівська міжрайонна прокуратура внесла протест на рішення Берегівської районної ради від 17 червня. Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, цього дня Берегівська районна рада Закарпатської області вирішила починати засідання ради з виконання Угорського національного гімну після виконання Державного Гімну України.

Прокуратура опротестувала рішення Берегівської райради про початок засідань з гімну Угорщини

Таке рішення Берегівської районної ради не відповідає вимогам Конституції України та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Відповідно до ст. 20 Конституції України Державними символами України є Державний Прапор, Державний Герб і Державний Гімн України. Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Крім цього, відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до повноважень районних рад відноситься затвердження, відповідно до закону, положення про зміст, опис та порядок використання символіки відповідного району.

Таким чином, рішення сесії Берегівської районної ради від 17 червня 2011 року є незаконним, неконституційним і підлягає скасуванню.

 

Прокуратура Закарпатської області

22 червня 2011р.

Теги: Берегово, прокуратура, рішення, сесія

Коментарі

Це я 26.06.2011 / 17:30:00
"Поступай з іншими так, як хочеш щоб поступали з тобою"
Вам подобається читати про асіміляцію русінів-українців у Словакії? Відповідь за вами.
Деяким угорцям нехотілося би щоб свої асімілювалися тут. Інші мої "одноплемінники", на жаль, думають інакше. За найновішими даними до угорсько-української школи нашого угорськоговорящого села батьки записали своїх дітей так: 30 до українського класу, 5 - до угорського. Років 10-15 було навпаки. Якщо це для когось є ознакою мадярізації...
Не терпиться вам? Хочеться зразу всіх зробити українцями? А ви спробуйте перше з росіянами. А якщо вийде...

Ірма 25.06.2011 / 12:08:00
Який жаль....величаэмося високоповажними званнями, колекціонуємо зірочки на паганох, розтопирюємо пальці рук у вигляді великої рогатої худоби, а виходить адна банальність -захистити державну символіку нема кому. проте умудряємося на своїй території з честю і гідністю відстоювати права національних меншин, їх знаменні памятки, а своє рідне, героїчне, легендарне.......обминаємо без лишніх емоцій, абож справедливо і законно "утилізуємо"..........спіть спокійно, хай вас неторбують розлади сну

22.06.2011 / 19:47:00
Почему нет?
Куцин и сотоварищи "ходят" под конкретными статьями, ждем.

местный 22.06.2011 / 19:19:00
т.е. на кол опять никого не посадят? бли-и-и-ин...

Орися-русину. 22.06.2011 / 18:33:00
В тому і проблема, що наша прокуратора займається в основному лише тим, що приносить непогані грошові девіденти, а на прапорі а бо гімні можна хіба що геморой заробити.(прапор на хліб не намастиш і на лендкрузер на ньому не заробиш) Я не сумніваюся, що ні прапорами ні чимось подібним ніхто з прокурорів без вказівки зверху займатися не буде.

22.06.2011 / 17:45:00
Rusyn Val, 22.06.2011 14:48
ВАМ уважуха, ВЫ смелый человек.
Касательно протеста, следует иметь ввиду райрады, как Коллегиальный орган, как правило, отклоняют протесты прокуроров.
Почему, очень просто, депутатов любого уровня привлечь К ОТВЕТСТВЕННОСТИ НЕВОЗМОЖНО за любое решение, бывает и похлеще, тячевские дупататы решили строить мемориал борцам за волю украины, почему так, захотелось предсетателю, сын которого главный возмутитель "податкового майдана" и восходящая звезда украинской политики.
Вероятнее всего этот протест будет отклонен, тогда прокурор, если считает необходимым обращается в суд, ну а судебное решение подлежит обязательному исполнению.
Так что впереди будут разборки.

Юрій Лівак 22.06.2011 / 17:09:00
Русын, одне не відміняє іншим. Прокуратура має боротися і з корупціонерами, і з цими недосепаратистами

сорри 22.06.2011 / 15:06:00
Протест прокурора може бути відхиленим радою. Але в даному випадку навряд чи на це хтось піде, оскільки порушення закону є очевидним.

nnn 22.06.2011 / 14:56:00
Протест прокуратури оскарженюю не підлягає, а підлягає виконанню. Якщо не виконується (не скасовується) - голова райради буде притягнутий до кримінальної відповідальності, а рішення райради скасує Бегівський суд за позовом прокуратури. Отак.

Rusyn Val 22.06.2011 / 14:48:00
Орисьо - так ,якщо прокуратурі нема чого робити,і співробітники колупаються в носі від нудьги,то безперечно треба братися за "прапори".Може краще аби прокуратура зайнялася хабарями в держ установах,незаконною вирубкою лісу,розбазарюванням земельного фонду?А так далі.Куди гроші на ремонт доріг втікають - дороги не дороги а танкодром.Де гроші пропали нше протипаводкові міроприємства?Так - нема чим зайнятися прокуратурі - хай береться за прапори ...

Орися. 22.06.2011 / 13:00:00
Це не єдиний символ. що незаконно використовують держустанови закарпаття
Коли прокуратура візьметься за прапори.

??? 22.06.2011 / 11:56:00
ЦІКАВО, ЧИ ОПРОТЕСТУЄ ЦЕ РІШЕННЯ Берегівська райрада ???
чи варто подавати до суду проти дій прокуратури ???

сорри 22.06.2011 / 11:53:00
Я ж казав... :)

НОВИНИ: Політика

11:57
/ 1
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
02:22
Сенатор Грем пригрозив угорщині та Словаччині через купівлю нафти у рф
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
13:39
ВККС визначить, чи працюватиме в апеляційному суді виправдовувачка чиновника-хабарника та ґвалтівників неповнолітньої дівчинки воловецька суддя Софілканич
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
14:17
Поблизу Нижніх Воріт легковик злетів з дороги та опинився на даху Фото новина
08:07
/ 2
Мешканці Калин на Тячівщині висловили недовіру депутатам та голові Дубівської громади Каганцю через "лобіювання" мініГЕС Відео новина
18:02
/ 5
Зеленський на Закарпатті обговорив із прем’єром Словаччини фіцо безпеку, енергетику та євроінтеграцію України Фото новина
13:29
Зеленський та президент Євроради зустрілися на Закарпатті: обговорили членство України в ЄС та санкції проти рф Фото новина
12:36
Внаслідок пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші, власник отримав 75% опіків тіла
23:51
фіцо в Ужгороді зустрінеться Зеленським
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
12:23
На Закарпатті за тиждень зафіксували майже сотню хворих на Covid-19 Фото новина
11:00
/ 3
Ракетний удар по американському заводу в Мукачеві міг бути тиском росії на інвесторів - ISW Фото новина
08:24
/ 7
Московська пропаганда на Закарпатті
10:21
/ 5
Суд оголосить рішення у справі вітряків на полонині Рівній 21 серпня Фото новина
08:59
/ 5
Уряд звільнив Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА після затримання НАБУ Фото новина
21:53
/ 8
"Українська правда" оприлюднила деталі корупційних оборудок за участі чинного голови Мукачівської РДА Гайдая
15:22
/ 8
Перебіг корупційної справи закарпатського нардепа Горвата засвідчив тривалість підготовки "спецоперації" ОП проти НАБУ і САП – "Українська правда"
08:46
/ 1
В угорщині заговорили про причетність режиму орбана до провокативного надпису та підпалу церкви на Закарпатті
12:19
/ 9
Шестеро посадовців із Закарпаття занизили вартість авто у деклараціях
00:41
/ 5
Затримано підпалювача церкви у Паладь-Комарівцях, який залишив на її фасаді провокативний напис Фото новина
» Всі новини