Регіональна влада Закарпаття вітала регіональний ФК за «срібло» чемпіонату та кубок Закарпаття (ФОТО)

У понеділок, 30 травня, в ранчо «губернатора» Закарпаття Олександра Ледиди «Золота гора», що в селі Барвінок на Ужгородщині, обласна влада, депутати Закарпатської обласної ради урочисто відзначали футболістів, тренерів та керівництво ФК «Середнє», який цього сезону виборов срібло чемпіонату області та став володарем Кубка краю.

Регіональна влада Закарпаття вітала регіональний ФК за «срібло» чемпіонату та кубок Закарпаття (ФОТО)

Привітати футболістів прийшов голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, його заступник Іван Качур, депутати Закарпатської обласної ради від Партії регіонів Андрій Андріїв, Василь Ігнатко, Мирослав Щербей, начальник головного управління юстиції ОДА Петро ІЛЬНИЦЬКИЙ, ректор ЗакДУ Федір ВАЩУК, голова Ужгородської РДА Руслан Чорнак, голова Великоберезнянської районної ради Василь Канюка, депутати Ужгородської міської ради Ігор Адамчук, Богдан Андріїв, голова Середнянської селищної ради Емеріх Крицкій, депутат Ужгородської районної ради Андрій Шкрібляк та багато інших гостей, які постійно підтримують команду. 

Нагадаємо, що ФК "Середнє" цього сезону в чемпіонаті області команда посіла 2 місце, а 9 травня на День Перемоги  здобула ще й кубок краю, перегравши у драматичному фіналі ФК "Поляна" зі Свалявщини. Таким чином, вперше за роки незалежності команда з Ужгородщини здобула цей трофей.

ФК "Середнє" створили всього 3 роки тому. Депутат Закарпатської обласної ради  Андрій Андріїв вирішив відновити футбол на Ужгородщині та разом зі своїми друзями створив амбітну команду, яка вирішила базуватися саме в селищі Середнє. Створивши чудовий стадіон, зібравши непоганий колектив, який на 99% складається з ужгородських вихованців, покликавши здібних тренерів, А. Андріїв добився того, що вже дебютного сезону ФК "Середнє" перемогло в чемпіонаті району та в місцевій Лізі Чемпіонів. Позаминулого року клуб здобув 6 місце, торік – друге, цьогоріч – Кубок. На черзі – нові, не менш амбітні плани.

Андрій Андріїв

Під час урочистостей голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида розповів, що дуже радий тому, що нарешті на його рідній Ужгородщині з'явилася команда відповідного рівня, яка здатна досягати такого успіху, стати лідером. "Впевнений, що це сприятиме розвитку спорту не тільки в районі, а й в цілому регіоні", - зазначив "губернатор". Крім того, додав, що наступного сезону команда має бути щонайменше в трійці призерів і, звісно, спробувати поборотися за чемпіонство. А голова федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо зазначив: "Середнє" - це єдина команда, яка найближчим часом здатна скласти конкуренцію СК "Берегвідейк" у боротьбі за чемпіонство".
 
Про свою готовність й надалі грати на відповідному рівні підтвердили і самі гравці ФК "Середнього". Так, капітан команди, голкіпер Ян Ковач, який зробив чимало для здобуття Кубку краю, запевнив під час урочистостей, що команда зробить все, аби добитися ще більшого успіху. "Якщо ми будемо грати з таким настроєм, як у фіналі Кубку, ми досягнемо багато чого", - зауважив він.

Почесний президент клубу Андрій Андріїв подякував усім гравцям, тренерам та функціонерам клубу за успішний сезон. "У мене колись була мета – відновити команду на Ужгородщині, яка змогла б грати ведучу роль в чемпіонаті краю, - зазначив депутат обласної ради. -  І я чітко йшов до цієї мрії. Тепер вже ми маємо ставити перед собою нові цілі. Зокрема, у нас є все, щоб стати чемпіонами області, що і хочу побажати нашим гравцям".
 
Наприкінці заходу меценати свята вручили гравцям премії за вдалий старт і побажали тримати найвищий клас у майбутньому.

01 червня 2011р.

Теги: Середнє, Андріїв, Ледида, Берегвідейк

НОВИНИ: Спорт

18:05
/ 3
Закарпатський гірськолижник Дмитро Шепʼюк здобув «золото» в Італії та встановив рекорд України Фото новина
09:54
Український фристайліст здобув перемогу на етапі Кубка світу на лижах, виготовлених у Мукачеві Фото новина
10:32
/ 1
Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
13:43
В Ужгороді триває Відкритий новорічний турнір з фехтування, присвячений ЗСУ Фото новина
12:01
Закарпатський спортсмен показав високі результати на європейських змаганнях з гірськолижного спорту
11:04
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ» Фото новина
17:48
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча вийшла до півфіналу етапу Кубка світу
17:52
В Ужгороді триває відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup» Фото новина
13:17
12-річний закарпатець встановив світовий рекорд у піднятті 32-кілограмової гирі Фото новина
10:20
/ 2
12-річний силач із Закарпаття готується до світового рекорду Фото новина
17:13
/ 1
Мукачівець Ілля Ковач став чемпіоном Європи з пауерліфтингу у присіданні
14:56
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій туристці на Синевирі Фото новина
10:00
/ 1
Закарпатець Олександр Окіпнюк виграв етап Кубка світу з лижної акробатики в Руці Фото новина
12:32
Закарпатський прикордонник виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» у столиці Фото новина
10:10
13-річний Назар Токар з Ужгорода став призером першого Чемпіонату України з дрон-рейсингу Фото новина
16:14
Понад сто учасників з різних громад змагаються на Кубку «Безбар’єрне Закарпаття» у Мукачеві Фото новина
12:40
/ 8
Закарпатський спортсмен увійшов до ТОП-8 на Чемпіонаті світу з кіокушин карате в Японії Фото новина
11:09
/ 1
Мукачівець Ростислав Матьковський поїде на Чемпіонат Європи з кросу Фото новина
18:12
Понад 1300 юних гімнасток змагаються в Ужгороді на ювілейному турнірі «Карпатія 2025» Фото новина
15:45
В Ужгороді стартував чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років Фото новина
11:06
Юні борці Закарпаття вибороли 7 медалей на всеукраїнському турнірі Фото новина
18:05
/ 8
На "Авангарді" відбулися змагання силовиків Закарпаття Фото новина
12:45
Володимир Залевський із Рахова виступить на чемпіонаті світу з дартсу Фото новина
15:12
Закарпатська поліцейська здобула місце у десятці кращих на екстремальних перегонах Spartan Фото новина
09:02
/ 2
У Карпатах відкрили перші 55 км міжнародного веломаршруту Фото новина
» Всі новини