Закарпатська "Свобода" оскаржить рішення про позбавлення Бандери і Шухевича почесного громадянства Хуста

На Закарпатті "Свобода" домагатиметься скасування рішення суду, відповідно до якого Степан Бандера та Роман Шухевич не можуть бути почесними громадянами міста Хуст

Закарпатська "Свобода" оскаржить рішення про позбавлення Бандери і Шухевича почесного громадянства Хуста

Закарпатські суди, йдеться в інформаційному повідомленні прес-служби Закарпатської обласної організації ВО "Свобода", знову відзначилися своєю "гуманністю". 21 травня 2011 року з газети "Вісник Хустщини" стало відомо, що Хустський районний суд скасував рішення Хустської міської ради щодо присвоєння звання почесного громадянина міста лідерові ОУН Степанові Бандері та головнокомандувачу УПА Романові Шухевичу.

Потрібно з'ясувати детальніше цю історію, щоб розставити всі крапки над "і". Ще 10 березня 2010 року 14-а сесія Хустської міської ради минулого V-го скликання одностайно ухвалила рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хуст" Степанові Бандері та Роману Шухевичу". Вже 23 квітня 2010 року звернувся до суду громадянин Дмитро Скрип, відомий своїми антиукраїнськими поглядами і який має стосунок до "русинського" руху.

Виконавчі органи міста виправдовуються тим, що не отримували жодного повідомлення про судове засідання, тому і не надсилали своїх представників до суду. Важко повірити в повну непоінформованість міської влади, тому що більш вірогідним є її навмисна бездіяльність. Очевидно, це пов'язано з кардинальною зміною політичних та національно-культурних цінностей міської влади після місцевих виборів 31 жовтня 2010 року. Не потрібно довго і глибоко копати, щоб зрозуміти, що така позиція місцевої влади є наслідком засилля "єдиноцентристів" в представницьких органах міста. Зокрема, значну кількість депутатів у Хустській міській раді отримала партія "Єдиний центр", яка разом із Партією регіонів створила "ситуативну" більшість. Також міським головою Хуста обрано "єдиноцентриста" Володимира Кащука, тобто повну владу у місті має саме ця політична сила. Ні для кого вже не є секретом, що одним із джерел фінансування "русинів" є Віктор Балога - негласний очільник "Єдиного Центру". Вимальовується цілком зрозуміла картина, коли Партія регіонів судами забирає звання Героїв України у Бандери і Шухевича, то і в Хусті за мовчазної підтримки "єдиноцентристів" суд забирає у них звання почесних громадян. Ця культурницька позиція в такому питанні партії Віктора Балоги свідчить про його цілком заслужену посаду міністра в уряді україноненависників.

Майстерно витримана пауза перед інформуванням громадськості про резонансне рішення суду свідчить тільки про хитрість та нахабність міської влади, яка спеціально мовчала, щоб пройшли строки подачі апеляції. Українським патріотам залишається один варіант – подавати до суду з проханням поновити строки розгляду та дозволити апеляцію, що вже зробило Всеукраїнське об'єднання "Свобода", але, зважаючи на "чесність" та продажність наших судів, сподіватись на справедливість не випадає.

Голова Закарпатської обласної організації ВО "Свобода" Олег Куцин, повідомляє прес-служба,  запевнив, що ця антиукраїнська сваволя не залишиться без належної відповіді націоналістів. Свободівці добиватимуться правди в судах вищих інстанцій, а також проводитимуть акції протесту для поширення резонансу серед мешканців Хуста, які завжди мали свою націонал-патріотичну позицію, недаремно ж Хуст був столицею Карпатської України.

29 травня 2011р.

Теги: Бандера, Шухевич, Хуст

Коментарі

Советский 2011-06-24 / 09:26:00
Смерть бандеровским фашистам !!! Слава СССР !!!

2011-06-02 / 15:15:00

Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. Адмін

тарас 2011-06-01 / 23:52:00
анонім, 01.06.2011 12:57
тарас, 31.05.2011 20:20
Думал ты умнее, но увы.

слухай, яйцеголовий, скільки тобі вже пояснювати, що корінні жителі закарпаття - це українці. за винятком того нецілого 1% про котрих у народі кажуть феле-модьор, феле-товт, який за копійки запишеться ким хочеш.а мій дід і батько завжди мені казали - ми УКРАЇНЦІ і пишаймося приналежністю до ВЕЛИКОЇ НАЦІЇ

RUSYN 2011-06-01 / 19:49:00

Tarase! 01.06.2011


Vy ushytki chvori i z tym CHEROJSTVOM,,


Idy ta byj holovov u stinu ta zrobljatj i z tebe tozhe CHEROJA,


Якщо не має що сказати крім хамства, постарайтеся просто утриматися від коментування)) Адмін

2011-06-01 / 12:57:00
тарас, 31.05.2011 20:20
Думал ты умнее, но увы.
Объясню.
За последние сто лет Закарпатье поменяло ПЯТЕРЫХ хозяев /старые мадьяры, чехи, новые мадьяры, советы, вильна украина/.
Если ты закарпатец, то почему думаешь, что твои предки были идиотами, а ты умный. Уверен, что они, как того требовал "текущий момент" тоже были "НАЦИОНАЛИСТАМИ", но отнюдь не Украины.
А почему ты националист Украины? Так выгодно, верно. Нашел себе нишу удобную, ну а предки - "хрен с ними", каждый живет как может.

тарас 2011-06-01 / 09:29:00
AcrobatReader, 01.06.2011 00:24

Згоден з тобою майже у всьому, але мабуть не варто прирівнювати ющенка та януковича з свободівцями, які відстоюють честь українців, тим самим виховуючи нові покоління українських націоналістів, серед яких рано чи пізно з"являться нові герої

*анонім* 2011-06-01 / 01:04:00

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. Адмін

AcrobatReader 2011-06-01 / 00:24:00
Дурниці це все. Роль Бандери і Шухевича в історії України, без сумніву, визначна. Оскільки маємо незалежну Україну, а ці люди за неї боролися зі зброєю в руках, і досить довго й не без успіху.
Інша річ, що для їх історичної ролі абсолютно не має значення, чи буде якийсь нікчемний ющенко присвоювати їм почесні звання героїв, а не менш нікчемний янукович їх зніматиме. Не має ніякого значення. чи будуть вони почесними громадянами Хуста чи якогось іншого міста, чи не будуть. Одні присвоюють звання, інші відбирають, треті оскаржують, але жоден з них не залишив і не залишить по собі нічого - на відміну від Бандери й Шухевича, які свої імена в історію України вже вписали.

тарас 2011-05-31 / 20:20:00
анонім, 31.05.2011 13:50
..."Украинцы" Пряшевщины - словацкие националисты, Марамороша - румынские а может и украинские, все в порядке...

Ти хоч сам зрозумів, що ти написав???

2011-05-31 / 17:56:00
2 читач, 30.05.2011 17:15

+ 1 0 0 0 ! ! !

2011-05-31 / 13:50:00
"шановний, я-закарпатець з діда-прадіда і в той же час це не заважає мені бути українським націоналістом."
Да нет вопросов, будьте на здоровье, при чем здесь раскол?
Но, уверяю Вас Вы с таким же успехом гордо можете называть себя "закарпатский человек с деда-прадеда" и мадьярским националистом, чешским, словацким, может румынским или цыганским. Почему бы и нет?
"Украинцы" Пряшевщины - словацкие националисты, Марамороша - румынские а может и украинские, все в порядке. Гражданство и этническое происхождение не одно и то же.

тарас 2011-05-31 / 12:30:00
анонім, 30.05.2011 17:55

шановний, я-закарпатець з діда-прадіда і в той же час це не заважає мені бути українським націоналістом. всі ті жахи, які пережила українська нація, є і моїми жахами. не лопони дурно і не вноси розкол між українцями: закарпатці-це УКРАЇНЦІ і Закарпаття - це УКРАЇНСЬКА земля. Бандера і Шухевич - це УКРАЇНСЬКІ ГЕРОЇ а отже і мої. Слава Україні!!!!!!!!

Вова 2011-05-30 / 20:48:00
Ганьба продажному суду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ганьба хустській владі(єдиний центр+партія егіонів)

2011-05-30 / 17:55:00
Сорри в своем амплуа - Нация лакеев и коллаборантов, а Ваша нация кто - рагулей и садистов, хотя прогресс есть, косвенно вы признаете существование "русинського" "хероїзму"... и то уже хорошо.
Вы в чем то правы, БОГ миловал закарпатских от тех ужасов которые пережили ВАШИ сородичи и МЫ ВАМ по христиански сочувствуем, но давайте не будем путать "котлеты" и "мухи". Не надо лицемерить, у нас разная ИСТОРИЯ, то что Вы почитаете Своих Героев - хорошо, но это Ваши Герои и не навязывайте их "подвиги" другим.

сорри 2011-05-30 / 17:25:00
За давньою "національною" традицією "нації" лакеїв та колаборантів, замість навести хоча б одне ім'я власних героїв (чого, на моє прохання, вони всім своїм "народом" не спромоглися зробити за останні три роки), вони заходять поганити чужих. Це і є, в їх уяві, вищим проявом "русинського" "хероїзму"...

читач 2011-05-30 / 17:15:00
Всім відомо, що Шухевич перед подіями на Красному полі , втік з м. ХУСТ, а йому за це присвоїли почесного громадянина, посмертно. НО.О.ОО ЧУДАКИИИ!!!

Герої??? 2011-05-30 / 17:09:00
Когда весь мир залечивал раны, нанесенные человечеству самой страшной из всех прежних войн, головорезы Шухевича на западноукраинских землях лишили жизни более 80 тыс. человек. Преобладающее большинство из погибших были далекими от политики мирными людьми гражданских профессий. Значительный процент среди погибших от рук националистических убийц составили невинные дети и старики.
По подсчетам В.Масловского, деятельность фашистских оккупантов и их пособников из лагеря ОУН в годы Великой Отечественной войны только в Западной Украине стоила двух миллионов человеческих жизней. От рук карателей в этом регионе, считает ученый, погибло 800 тыс. евреев, 200-220 тыс. поляков, свыше 400 тыс. советских военнопленных, свыше 500 тыс. местных украинцев (см.: Масловський В. Трагедiя галицького врейства. Львiв, 1997. С. 55).

2011-05-30 / 16:00:00
В продолжение.
Ведь нет же среди "убиенных наших" Шухевича энд Ко, наоборот на довольствие были поставлены, обуты, одеты, "звезды на погоны" посыпались ну и т.д.
Так кого же тогда убивали мадьяры?
Кто выдумал эти сказки?
А ответ простой в советской историографии всегда фигурировало "оккупация", хотя тот же Гренджа-Донский в своих мемуарах ЯСНО пишет, что мадьярский полицейский следователь четко ему сказал, отныне вы "Гражданин Венгрии", отчего "обиженный" журналист высокомерно отказался, предпочитая выехать в гитлеровскую Германию, поближе к "брателам" из нахтигаля.
Разве немцы оккупируя СССР предлагали - ГРАЖДАНСТВО?
Нет, просто "патриоты" продолжили советскую политику лжи и мистификаций.

2011-05-30 / 15:47:00
Кто-то говорит тысячи убытых, кто-то даже наслаждался видом плывущих сотен тысяч трупов по Дунаю в Будапеште, а кто- то решил делом заняться. В Воловецком районе на "Линии Арпада" нашли аж два неизвестных захоронения и то говорят дело рук польской полиции.
Скрыть на Закарпатьи массовые убийства НЕВОЗМОЖНО.
Любителям кровожадных сказок лучше обратиться на Восток от Карпат, говорят там все было более правдоподобно.
Да и зачем хортистам убивать сечевиков - союзников Гитлера у которого они сами в союзниках числились.
НЕУБЕДИТЕЛЬНО.

2011-05-30 / 15:34:00
Відповідно до Віденського арбітражу Угорщині віддали тільки частину Підкарпатської Русі. Решту вона окупувала, вбивши тисячі наших людей

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"