У разі, коли на пункти прийому приноситимуть такі "знахідки", слід терміново повідомляти міську владу, представники якої за допомоги міліції виявлятимуть крадіїв міського майна і вимагатимуть компенсації. У мерії наголосили, що можливі перевірки пунктів прийому саме на предмет "комунального" металу. Водночас керівництво фірм-заготівельників попросили з розумінням поставитися до вимог мерії і співпрацювати з нею в інтересах міста.
До порушеної теми є підстави поставитись більш ніж серйозно. Приймання комунального майна на брухт є потуранням крадіям. Ті ж зливоприймачі і люки, які приносять заготівельникам, приймаються за копійки, а для міського бюджету їх заміна – доволі витратна. І, звісно, відсутність люків на вулицях – це небезпека для ужгородців.
Як повідомили Закарпаття онлайн в п прес-службі Ужгородської міської ради з посиланням на Управління міського господарств, на вулицях обласного центру Закарпаття загалом є більше тисячі люків. Ужгород потерпає від злодіїв, котрі цуплять метал. Через крадіжки відсутні близько 60 люків, нема на місцях і майже 230 зливоприймачів. На вулиці Другетів покрадені й чавунні "кожухи" з ліхтарів – наразі цією справою займається міліція.